Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

nosek_thc

390X jaka Wersja ? Tri-x czy nitro ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chce zamienic swoja 970 G1 na 390X bo mam maly kaprys i za pol roku kazdy bd chcial sie pozbywac 970...

wiec czytalem ze saphire najlepsze dla radkow ale sa dwie wersje jedna pomaranczowa tri-x a jedna nitro szara nigdzie nie ma roznic.... jedynie cena tej pierwszej jest o 20 funtow tansza

 

mam jeszcze zasilacz 650w corsiair RM chyba pociagnie ta bestie hm? czy lepiej dac sobie spokoj teraz ? wiem ze nowe karty za pol roku..ale nawet taki rainbow six nie chce mi chodzic na ultra w 1080.. napewno za pol toku wejda referenty plus nastepne ppoltora miesiaca czekania na ulepszone wersje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet taki rainbow six nie chce mi chodzic na ultra w 1080..

A powinien

Jaka reszta pc ?

Jedyne co byś zyskał to kilka dB więcej i +2 stopnie w pokoju. :thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu jest ten kaprys, stracisz na tym tyle samo jakbyś sprzedal gtxa za pół roku

 

Tak z ciekawości, 32gb ramu bo tak czy jesteś grafikiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak bez sensu niebawem kupuje ultra wide wiec rozdzielczosc 20% wiecej

a jak doloze 40 funa do 390X napewno bd mial latwiej sprzedac niz 970 za te pol roku :)

a 32 gb ramu bo tez mialem taki kaprys pozatym niebawem beda drozej ddr3 zobaczycie :)) a swoje veagance kupilem po promocyjnej cence 60 funa za 2x8 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak doloze 40 funa do 390X napewno bd mial latwiej sprzedac niz 970 za te pol roku :

 

Osobiście nie wiem kto będzie się pchał wtedy w te odgrzewane kotlety jak dostępne będą już nowe polarisy :) No chyba że ktoś będzie miał kaprys.

 

 

Osobiście wybrałbym nitro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sapphire Nitro to bezsprzecznie porządnie wykonane karty graficzne, zdecydowanie jedne z najlepszych niereferencyjnych Radeonów, jakie dotychczas miałem okazję testować. Solidna inżynierska robota zaowocowała niskimi temperaturami rdzeni, które przeważnie orbitują wokół 70 stopni Celsjusza, będących dla układów AMD znakomitym wynikiem. Nawet po podkręceniu wartości rosną nieznacznie - systemy chłodzenia spisują się nienagannie, notując wyniki zbliżone do najlepszych konkurencyjnych konstrukcji. Poziom głośności w spoczynku wszystkich zaprezentowanych Sapphire R9 Nitro jest zerowy, ponieważ producent zastosował tutaj półpasywne coolery, natomiast piszczenie cewek nie występuje. Pełne obciążenie sprawia, że wentylatory Radeonów R9 380/390 wyraźnie przyspieszają, aczkolwiek nadal możemy mówić o zachowaniu granicy przyzwoitości. Owszem, znalezienie GeForców charakteryzujących się wyższą kulturą pracy nie byłoby problemem, jednak w swojej kategorii Sapphire R9 380/390 Nitro to rozwiązania najbardziej efektywne i zarazem najcichsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prędzej ktoś kupi 970 niż 390/390x które są wyżyłowane do granic możliwości a przez to awaryjne.

no chyba że stanie się cud i rzeczywiście maxwell będzie taki słaby w dx12

 

ale jak masz taki "kaprys" jak z 32gb niepotrzebnego ramu to proszę bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak czytalem to ale te chlodzenie w nitro jest idenytyczne co w tri-x....

 

najbardziej przemowilo do mnie jednak to ze za 6 miesiecy strace kolejne 40 funtow na sprzedazy a to sie zrobi 80 w sumie... chyba sprawdze jak porzadnie podrkecic 970 ke i poczekac te pol roku...ehh ciezko jest z tymi grafami w tych czasachh czlowiek by chcial wydajnosci 980ti w 970...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już chcesz pakować się w radeona to tylko nitro, reszta serii łapie temp powyżej 80 stopni, a tak właściwie poczekaj miesiąc do premiery nowego Hitmena - pierwsza gra DX12 i wtedy ew. zmienisz karciochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PureEvil

Uwielbiam ten bełkot fanbojów, którzy naoglądają się streamerów i kupują to samo co oni, bo wszyscy muszą mieć tylko zielone i najlepiej Titany X. Będzie tak jak mówisz - za parę miesięcy nowa seria a ceny 970 spadną na łeb i szyję tak samo, jak 770, których tego dnia wysypało się na alledrogo jak grzybów po deszczu, po 600zł :) DX12 niebawem i karty AMD pokażą jeszcze większy pazur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak kiedyś procki amd :E trzeba było czekać i nie doczekali się kupujący

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak bez sensu niebawem kupuje ultra wide wiec rozdzielczosc 20% wiecej

a jak doloze 40 funa do 390X napewno bd mial latwiej sprzedac niz 970 za te pol roku :)

a 32 gb ramu bo tez mialem taki kaprys pozatym niebawem beda drozej ddr3 zobaczycie :)) a swoje veagance kupilem po promocyjnej cence 60 funa za 2x8 ;)

 

Weź się nie ośmieszaj, liczysz że magicznie zarobisz na pamięciach które jeszcze długo nie podejdą bo DDR3 nadal w szerokim użyciu :heu:

 

Ja bym na twoim miejscu dyskami się obłożył i następnie poszedł znowu zatopić fabrykę WD :E

 

Jak wyjdzie nowa generacja to i R9 300 i GTX 970 będą wylatywać na allegro.

 

Osobiście nie wiem kto będzie się pchał wtedy w te odgrzewane kotlety jak dostępne będą już nowe polarisy :) No chyba że ktoś będzie miał kaprys.

 

O tym samym pomyślałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DX12 niebawem i karty AMD pokażą jeszcze większy pazur.

Pokażą albo i nie pokażą :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PureEvil

Zresztą mówicie, że nowe Radki to kotlety...spójrzcie na różnicę wydajności od SB do Skylake :) A przez parę watów różnicy nikt nie zbiednieje, tym bardziej mając na uwadze ceny tych kart :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź się nie ośmieszaj, liczysz że magicznie zarobisz na pamięciach które jeszcze długo nie podejdą bo DDR3 nadal w szerokim użyciu :heu: Ja bym na twoim miejscu dyskami się obłożył i następnie poszedł znowu zatopić fabrykę WD :EJak wyjdzie nowa generacja to i R9 300 i GTX 970 będą wylatywać na allegro.O tym samym pomyślałem.

czemu mam sie osmieszac bo kupilem 32 gb ramu u?>? haha smieszne to jest myslenie ze ze mam go za duzo :)) a to ze ddr3 beda niebawem drozec to jest pewne na 100% i zobaczymy za rok;) moge sie zalozyc:) i na niczym zarabiac nie chce xd

 

no wlasnie tez mi sie wydaje ze 970 stanieja bardzo duzo...zobacze jeszcze jak mi sie uda sprzedac 970 za 260 funa to moze kuupie 390x jak nie to bede ja krecic i bede czekac te pol roku a hitmatowa promocje bedzie juz za pare dni ;p

 

 

a poza tym sadze ze unia europejska powinna zostac zniszczona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą mówicie, że nowe Radki to kotlety...spójrzcie na różnicę wydajności od SB do Skylake :)

 

Co ma piernik do wiatraka ?

 

Nowe Radeony to odgrzewy, ale co to ma wspólnego z procesorami :hmm:

 

czemu mam sie osmieszac bo kupilem 32 gb ramu u?>? haha smieszne to jest myslenie ze ze mam go za duzo :)) a to ze ddr3 beda niebawem drozec to jest pewne na 100% i zobaczymy za rok;) moge sie zalozyc:) i na niczym zarabiac nie chce xd

 

no wlasnie tez mi sie wydaje ze 970 stanieja bardzo duzo...zobacze jeszcze jak mi sie uda sprzedac 970 za 260 funa to moze kuupie 390x jak nie to bede ja krecic i bede czekac te pol roku a hitmatowa promocje bedzie juz za pare dni ;p

 

 

a poza tym sadze ze unia europejska powinna zostac zniszczona

 

Weź idź zainwestuj w złoto, poważnie, karta graficzna to nie przedmiot na którym możesz se trzymać kasę a potem ją odzyskać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam chce zamienic swoja 970 G1 na 390X bo mam maly kaprys i za pol roku kazdy bd chcial sie pozbywac 970...

 

Smiechłem.

 

Będę odkupował te gtx 970 za niską cenę :lol2:

 

Kolego dam ci 1k za tego kastrata z 3.5gb pamięci, przemyśl to bo później będzie jeszcze ciężej sprzedać :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam ten bełkot fanbojów, którzy naoglądają się streamerów i kupują to samo co oni, bo wszyscy muszą mieć tylko zielone i najlepiej Titany X. Będzie tak jak mówisz - za parę miesięcy nowa seria a ceny 970 spadną na łeb i szyję tak samo, jak 770, których tego dnia wysypało się na alledrogo jak grzybów po deszczu, po 600zł :) DX12 niebawem i karty AMD pokażą jeszcze większy pazur.

ta a karty graficzne radeon pojda w gore bo beda nagle tak wydajne ze stare radeony sprzed 2 lat przebija titana a wszystko dzieki dx12= chlopaku obudz sie jest 12 godzina a ty dalej snisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PureEvil

Smiechłem.

 

Będę odkupował te gtx 970 za niską cenę :lol2:

 

Śmiechłem to ja w październiku jak pokazałem koledze GTX 770 dzień po premierze 970 za 600 złotych, kiedy on kupił swoją 2 miesiące wcześniej za 1350 zł :) Historia lubi się powtarzać a i desperatów zaniżających ceny też nie brakuje. Streamerzy streamują, nvidia płaci devsom, lemingi łykają a biznes się kręci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Śmiechłem to ja w październiku jak pokazałem koledze GTX 770 dzień po premierze 970 za 600 złotych, kiedy on kupił swoją 2 miesiące wcześniej za 1350 zł :) Historia lubi się powtarzać a i desperatów też nie brakuje.

 

Kupił gtx 770 za 1350zł? brak słów

 

To ja kilka miesięcy temu kupiłem gtx 960 2gb za 680zł a to wydajność gtx 770 jeśli obie podkręcimy, więc trzeba mieć głowę na karku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam ten bełkot fanbojów, którzy naoglądają się streamerów i kupują to samo co oni, bo wszyscy muszą mieć tylko zielone i najlepiej Titany X. Będzie tak jak mówisz - za parę miesięcy nowa seria a ceny 970 spadną na łeb i szyję tak samo, jak 770, których tego dnia wysypało się na alledrogo jak grzybów po deszczu, po 600zł :) DX12 niebawem i karty AMD pokażą jeszcze większy pazur.

 

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

 

Kto tu jest fanatykiem, zapowiedzi o pokazaniu pazura, przypomina mi się grono fantyków FX-ów którzy zapowiadali pogrom parę dobrych razy i za każdym razem FX rozbijał się o ścianę.

 

Co do GTX 770, swoją miesiąc temu sprzedałem za 850 zł za kupiłem 3 lata temu za 1600, o tak nawet połowy wartości nie straciłem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PureEvil

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

 

Kto tu jest fanatykiem, zapowiedzi o pokazaniu pazura, przypomina mi się grono fantyków FX-ów którzy zapowiadali pogrom parę dobrych razy i za każdym razem FX rozbijał się o ścianę.

 

Co do GTX 770, swoją miesiąc temu sprzedałem za 850 zł za kupiłem 3 lata temu za 1600, o tak nawet połowy ceny nie straciłem :E

 

 

Kupił gtx 770 za 1350zł? brak słów

 

?? To wtedy była normalna cena o ile dobrze pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez logiczne jest ze potanieja zarowno geforcy jak i radeony bezwzgledu na to jaki tym razem crap wypusci amd- choc licze ze w koncu zrobia cos sensownego bo konkurencja jest potrzebna- aczklowiek nowa generacja= nizsze ceny poprzedniej tak jest bylo i bedzie i za chiny ludowe nie uwierze ze amd nawet jakby moglo uczynic stare radki pod dx12 wydajnymi to tego nie uczynia bo skoro zainwestowali kupe siana w nowa generacje polaris to beda chcieli pokazac wszystkie jej zaelty i odkuc sie polarisem a nie kotletami pokroju 390 itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...