Skocz do zawartości
bocieque

Hitman (2016) - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna już część gry o łysym agencie 47 od IO Interactive. Tym razem podzielona na epizody. Premiera 11. marca 2016. Wersja beta na PC dostępna od 19 lutego.

 

http://www.youtube.com/watch?v=VnzjIoZ0270

 

http://www.youtube.com/watch?v=Mzhg4bpMrD8

 

Nie mogłem znaleźć tematu więc zakładam na szybko.

 

Pograłem trochę w betę i bugów jest mnóstwo, wygląda to bardziej na alfe. Brakuje też paru dźwięków, animacje też są dziwne, optymalizacja bardzo słaba, przy grafice ciut lepszej niż w Absolution. Potencjał jednak jest. W becie są 2 niewielkie lokacje, ale możliwości całkiem sporo. Na pewno bliżej tej części do Blood Money niż Absolution. Na szczęście. Trzeba tylko powyłączać wszystkie ułatwiacze. No i nie wchodzić w challenges, bo można sobie zaspoilować nietypowe możliwości zabicia celu. Sam wolę je szukać i odkrywać.

 

Ciekaw jestem Paryża, który wejdzie wraz z premierą 11.03. Jak duża i rozbudowana lokacja z niej może być. Twórcy porównują to do sandboksa. Cóż jedna mapa z wieloma potencjalnymi i przede wszystkim ciekawymi celami byłaby miła. Pytanie tylko jak ogarną techniczne sprawy w miesiąc. Dawno nie grałem w tak słabą technicznie betę, nie chcę wiedzieć jak wyglądała alpha.

 

Gram na średnio wysokich 1080p. Pierwsza lokacja to 38-70 fps, druga lokacja 63-100 fps. Innych detali jeszcze nie sprawdzałem, takie mi ustawiło. Użycie gpu cały czas 100%, dropy fps dość losowe. To wszystko na gtx960, procek za to - i3 4160 niewiele robi 50-60% wykorzystania. Jak wspominałem grafika ujdzie nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie na szybko.

Jak ogarnąć dostęp do BETY?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupić intro pack i masz betę. Później refund :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile jest do pobrania danych?

Dla zainteresowanych.

Do pobrania jest 3.7GB no chyba, że jest jakiś patch do BETY :E

Edytowane przez DjXbeat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to epizody ? :E gra bedzie wychodzic tak jak np the walking dead , czy life is strange ? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu pocięli grę na epizody i zamiast kupić jedną grę za 25-30Euro to wydasz więcej :) najpierw wiążą gry z platformami dystrybucji, później przechodzą na model wypożyczania gier, następnie wypuszczają zbugowane alphy jako produkt końcowy, a na koniec tną na epizody ... niezła ewolucja gier nie ma co.

Edytowane przez spixeln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kwestia wydajności na kartach pokroju geforce 780?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu pocięli grę na epizody i zamiast kupić jedną grę za 25-30Euro to wydasz więcej :) najpierw wiążą gry z platformami dystrybucji, później przechodzą na model wypożyczania gier, następnie wypuszczają zbugowane alphy jako produkt końcowy, a na koniec tną na epizody ... niezła ewolucja gier nie ma co.

 

Mało jest obecnie nowych gier za 25-30 euro. Cały Hitman kosztuje 60e więc w sumie standard jak na grę AAA. Problemem może być tylko jakość i to, że nowy Hitman nie wygląda na grę AAA ;). Przynajmniej na ten moment. Build z bety musiałby być sprzed pół roku, żebym zrozumiał jego poziom techniczny. Muszą ogarnąć optymalizację, dograć brakujące dźwięki (chyba, że to tylko u mnie jest problem), naprawić sporo bugów, animacji już raczej nie poprawią. Grafika przydałaby się lepsza, choć to w sumie nie jest priorytet, no ale poprzednia część wyszła na ps3 x360. Nie widać żadnego skoku z przejścia na nową generację tylko kosmetyka, no chyba że te główne lokacje faktycznie będą wielgachne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało jest obecnie nowych gier za 25-30 euro. Cały Hitman kosztuje 60e więc w sumie standard jak na grę AAA. Problemem może być tylko jakość i to, że nowy Hitman nie wygląda na grę AAA ;). Przynajmniej na ten moment. Build z bety musiałby być sprzed pół roku, żebym zrozumiał jego poziom techniczny. Muszą ogarnąć optymalizację, dograć brakujące dźwięki (chyba, że to tylko u mnie jest problem), naprawić sporo bugów, animacji już raczej nie poprawią. Grafika przydałaby się lepsza, choć to w sumie nie jest priorytet, no ale poprzednia część wyszła na ps3 x360. Nie widać żadnego skoku z przejścia na nową generację tylko kosmetyka, no chyba że te główne lokacje faktycznie będą wielgachne.

Tak strzeliłem z głowy, nie orientuje się ile kosztują nowości bo nie gram w te wszystkie gnioty i taśemce, nie interesuje się nimi, ale fakt poszły ceny mocno do góry. Dawniej nowości były bo 99PLN, choć mam jeszcze gdzieś Reset czy CDA z reklamą Age of Empires II za 209PLN :)

Edytowane przez spixeln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opinie płynące na temat bety są bardzo pozytywne. Absolution dla mnie było grą najwyższych lotów. Czekam na koniec roku i kupuję pełne wydanie.

Edytowane przez raul_ole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma szans żeby kupil podczas premiery bo nie będę czekał na kolejne levele jak serial wole poczekać rok i kupić po ludzku kolejny trend jest chory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma szans żeby kupil podczas premiery bo nie będę czekał na kolejne levele jak serial wole poczekać rok i kupić po ludzku kolejny trend jest chory.

Miałem też kupić na premierę, ale mu zapał ostudzili twórcy mówiąc, że to nie gra a właśnie serial...dziękuję postoję. Kupię na letnich wyprzedażach albo jak już będzie cały komplet za rozsądną cenę.

 

@ Keyser_Soze - nie rozumiem trochę Ciebie :P

Edytowane przez cr1mson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Absolution był świetny (imho mocno niedoceniony na premierę)

Ale to to wygląda żałośnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolution to jedna z najlepszych gier w jakie miałem okazję zagrać. Szkoda, że nowy Hitman będzie pocięty na kawałki. Po tym 12 minutowym gameplay'u widzę duże podobieństwo do poprzedniej części. Gra nie wygląda źle, ale nie widzę żadnych nowości względem Absolution.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Absolution muszę wrócić, bo do tej pory nie skończyłem, a grę mam od premiery. Grało się miło, ale dla mnie to najgorsza część Hitmana i jedyna, której jeszcze nie skończyłem. Z tego co pamiętam jestem gdzieś przy końcu i przez całą grę były może 2-3 faktycznie fajne misje, które chciało się powtarzać. Oferowały one jakąś swobodę i więcej możliwości.

 

Najlepsza część to zdecydowanie Blood Money, każdą misję powtarzałem wiele razy by wszystko odkryć i dla samej zabawy, bo było co robić. Na podobną, ale jeszcze bardziej rozbudowaną strukturę poziomów liczę w nowej części. W becie lokacje są małe, ale i tak swoboda jest większa niż w Absolution. Najbardziej obawiam się tego, że technicznie gry nie zdążą dopracować, a jak pisałem bugów spotkałem sporo w ciągu 3h grania.

 

Takich akcji jak na filmiku wyżej nie próbowałem ;). Zwykle nikt mnie nie nakrył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blood Money czy Silent Assassin (moja ulubiona część) to raczej nie przebije. Patrząc na te gameplaye, bugów jest od groma, a sztuczna inteligencja w wielu przypadkach nie istnieje. Skoro już tną ten tytuł na kawałki, mogli chociaż dopieścić stronę techniczną. Chyba, że to jakiś kilkumiesięczny build i w "pełnej" wersji będzie ok, to zwrócę honor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gościu w komentarzach dobrze napisał "Comming soon on PS2" :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak myślało część ludzi, że jeśli gra wychodzi w epizodach, to każdy z nich będzie odpowiednio dopieszczony.

 

Nowy Hitman wygląda nie tylko na pocięty na kawałki. Jest to po prostu perfidny early access. Co innego jest wydawać gry w formie epizodycznej, gdy główna jej struktura i fundamenty są w pełni sprawne i dopracowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bociaque

 

Ty masz GTX 960 2 GB wersje?

 

Jak tak to jak oceniasz te tekstury na poziomie low?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bociaque

 

Ty masz GTX 960 2 GB wersje?

 

Jak tak to jak oceniasz te tekstury na poziomie low?

Masz tutaj wszystko:

 

http://pclab.pl//art68473.html

 

Mnie ta seria już nie interesuję, gdybym poprzedniego nie dostał za darmo to bym w ogóle nie zagrał, najlepszy był dla mnie Hitman Codename 47 i Hitman 2: Silent Assassin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bociaque

 

Ty masz GTX 960 2 GB wersje?

 

Jak tak to jak oceniasz te tekstury na poziomie low?

 

Mam wersję 4gb. Tekstury mam na najwyższych, level detail i cienie na medium, aniso x16 i smaa fullhd. Jest mało opcji graficznych. Użycie vram wg afterburner to max 2350 mb na takich detalach w pierwszej lokacji i 1900mb w drugiej. Graficznie w sumie chyba absolution jest lepsze, ale ciężko porównywać. Lokacje w becie są biedne i surowe, bo to trening, wszystko atrapy. W pełnej powinno być lepiej, ale na wodotryski się nie nastawiam. Byle tylko ten Paryż faktycznie był spory i oferował wiele możliwości i duże replayability.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale porównania wizualnego różnych ustawień tekstur nie ma.

No właśnie tego brakuje.

 

Ja mam wersje GTX 960 z 2GB, czyli według producenta jestem skazany na najniższe tekstury. Ciekawy byłem jak one wyglądają :P Czy prawie tak samo jak wysokie, czy pikseloza z lat 90 :)

 

Najlepiej jak wstawicie jakieś 2 screeny z porównaniem niskich i wysokich tekstur.

Edytowane przez Szambo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...