Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

cross099

[Zamknięty]Słuchawki dokanałowe po Sony MH1c

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam pewien problem z wyborem słuchawek ale od początku.

 

Moim źródłem przedewszystkim będzie Xperia Z1 na sofcie 5.1.1 z zainstalowanymi modyfikacjami Xtremeaudio.

 

Do tego czasami słucham też muzyki z laptopa Dell 7720.

 

Muzyka jakiej słucham to wszelaki rodzaj ale głównie to Trance House Electro Hardstyle ale czasam słucham też Rock Metal trochę Rapu.

 

Mam problem ze względu na to że słuchawki bardzo krótko ze mną żyją. Miałem już Słuchawki douszne od Sony jakieś dziwne podrabiańce od Beats Audio w stylu Tour, do tego jakieś AKG douszne i pioneer CL-20U no i przede wszystkim MH1C każde miały swoje wady i zalety. Niestety każde miały straszne koniec puszczał kabel przy jacku czasami przy słuchawkach a w MH1C najprawdopodoniej po raz 3 padła membrama. 2 razy zostały wymienione a teraz gdy gwarancja sie skończyła rozglądam sie za czymś innym.

 

Wiem że polecają ludzie Brainwavz Delta i Alpha ale niestety one do mnie nie przemawiają. Zastnawialem się nad pistonami v2 i v3 ale też jakos stwierdzam ze to przerost formy nad treścia i są przereklamowane. Nie za bardzo wiem tez czy one są dla mnie muzyka syntezatorowa jest jednak rodzajem muzyki w której liczy się również Bass a ja go nawet lubię choć też bez przesady. Oczywiście jeśli to możlwie słuchawki musiałby być głośne.

 

Nie chciałbym jakoś strasznie przekraczać 100zł ale przeglądam fora testy itp ale niestety nic nie widzę ciekawego. Tym bardziej ze większość słuchawek ma cieniuteńkie kabelki. Awei Mrice i wszystkie firmy znam. Oglądałem słuchawki i fajnie by było gdyby miały trwały kabel bo pewnie i w tym przypadku byłby problem z nim no i z membramą. Oczywiscie słuchawki najlepiej dokanałowe bo douszne niestety niesłużą mi względem tego ze po kilkudziesięciu minutach uszy mnie bolą nie zależnie czy z gąbkami gumkami czy bez.

 

Preferuje Kossy moze jakieś Pioneery może JBL JVC SoundMagic Cresyny Sennheisery może jakieś Snaby Meelectronics. Sony niestety mnie troche odsunełyy po tym jak ostatnio się psuły. Ministry of sound muzyczne krążki świetne ale pewnie słuchawki nie zbyt. Jays pewnie są fajne ale te droższe modele.

 

Wiem że mam wielkie wymagania i pewnie nie da sie im sprostać i będę musiał z czegoś zrezygnować. Ale proszę o rady. Słuchawki nie mają u mnie za łatwo ze względu na to ze korzystam z nim wszędzie i prawie zawsze.

 

Dziękuję za każdą pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Trudne się wylosowało... Monitorów z tunerem jest jak na lekartwo a szybszych niz 60hz tym bardziej. Nie ma mowy też o oledzie ani miniledzie z tunerem chyba że chodzi o telewizor to już prędzej coś znajdziesz.  Nie podałeś specyfikacji swojego komputera to też niezbyt można powiedzieć czy poradzi sobie z monitorem 4k np. (Samsung monitor m7 i m8) mają smart tv ale tunera już nie mają... Dodatkowo są na matrycy VA co nie każdemu może przypaść do gustu. Najlepszym rozwiązaniem będzie kupno możliwie najlepszego monitora na miniledzie/oled (jeżeli nadal mówimy o budżecie 4000zł) i jakiegoś smartboxa (googletv) z tunerem i podłączenie go do monitora poprzez HDMI.
    • Witam Proszę o ocenę zestawu do grania w 1440p i ewentualne propozycje zmian, chciałabym żeby wszystko zamknęło się w 7tys. Preferuję połączenie Intel/Nvidia, najlepiej jak najmniej RGB, dyski już posiadam (2 SSD Sata). Procesor i5 14600KF Karta Gigabyte GeForce RTX 4070 Super Windforce OC 12GB Płyta główna MSI B760 Gaming Plus WIFI lub MSI MAG B760 Tomahawk WIFI (wcześniej rozważałam również Gigabyte B760 Gaming X AX) Zasilacz Seasonic Focus GX - 750W Lexar Ares RGB 32GB 6400MHz CL32 Obudowa Genesis Irid 505F Z chłodzeniem mam problem, ponieważ chciałam zakupić Deepcool'a AK620, jednak nie jest dostępny w sklepie komputronika (sklep wybrałam ze względu możliwości odbioru komputera w moim mieście). Niestety ten ma dość ograniczony wybór chłodzeń. Tak samo jak widać mocno zastanawiam się nad płytą główną, jestem otwarta na propozycje.
    • https://www.rtings.com/monitor/learn/research/vrr-flicker  
    • Ja czego nie rozumiem? No ja rozumiem jaka jest różnica pomiędzy odbiornikiem prądu a generatorem. Z tego co widzę hybrydy się zgłasza. Czy Ci się to podoba czy nie. To nie jest offgrid.  Tak samo jak magazyn energii. Mimo iż ludzie używają je wewnątrz domu, to muszą być zgłaszane.  To że chińczyk mówi, że falownik nie wysyła nadmiaru energii poza sieć nie ma żadnego znaczenia jeśli podepniesz to do sieci.  Czy na rondo nie ma liczników? Na enmasz umowy tam z energetyka? Nie da się zamontować normalnej instalacji? Co powiedział Ci dostawca prądu? Jeśli sąsiada z działki wywali choćby radio na drugi tydzień po montażu Twojego lewego PV, to spodziewaj się problemów.  Jak udowodnił aż że Twój chiński szajs jest przekozak wówczas? Będziesz miał na to jakieś papiery?  Ze specyfiki pracy jaką oczekujesz. Ta sama zasada działania Cię interesuje. Będziesz szukał paneli gruntowych? A czym różnią się takie od paneli dachowych albo balkonowych? Zestaw balkonowy to jest to co szukać powinieneś. Bo zestawów RODo nie robi a raczej?  Zacznijmy od tego, że zacząłeś od złej strony, bo zamiast falownika i budowania hybrydy, podpina się takie rzeczy prosto w panele. Pompa na prąd stały o szerokim napięciu działania pyrka sobie jak ma napięcie i tyle. 
    • 40 powinno na górkę styknąć. I to na luzie jako dodatkowe.  Ewentualnie powinieneś pomyśleć nad jakimiś listwami przypodlogowymi z systemem dowolnego dodawania gniazdek.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...