Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

cross099

[Zamknięty]Słuchawki dokanałowe po Sony MH1c

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam pewien problem z wyborem słuchawek ale od początku.

 

Moim źródłem przedewszystkim będzie Xperia Z1 na sofcie 5.1.1 z zainstalowanymi modyfikacjami Xtremeaudio.

 

Do tego czasami słucham też muzyki z laptopa Dell 7720.

 

Muzyka jakiej słucham to wszelaki rodzaj ale głównie to Trance House Electro Hardstyle ale czasam słucham też Rock Metal trochę Rapu.

 

Mam problem ze względu na to że słuchawki bardzo krótko ze mną żyją. Miałem już Słuchawki douszne od Sony jakieś dziwne podrabiańce od Beats Audio w stylu Tour, do tego jakieś AKG douszne i pioneer CL-20U no i przede wszystkim MH1C każde miały swoje wady i zalety. Niestety każde miały straszne koniec puszczał kabel przy jacku czasami przy słuchawkach a w MH1C najprawdopodoniej po raz 3 padła membrama. 2 razy zostały wymienione a teraz gdy gwarancja sie skończyła rozglądam sie za czymś innym.

 

Wiem że polecają ludzie Brainwavz Delta i Alpha ale niestety one do mnie nie przemawiają. Zastnawialem się nad pistonami v2 i v3 ale też jakos stwierdzam ze to przerost formy nad treścia i są przereklamowane. Nie za bardzo wiem tez czy one są dla mnie muzyka syntezatorowa jest jednak rodzajem muzyki w której liczy się również Bass a ja go nawet lubię choć też bez przesady. Oczywiście jeśli to możlwie słuchawki musiałby być głośne.

 

Nie chciałbym jakoś strasznie przekraczać 100zł ale przeglądam fora testy itp ale niestety nic nie widzę ciekawego. Tym bardziej ze większość słuchawek ma cieniuteńkie kabelki. Awei Mrice i wszystkie firmy znam. Oglądałem słuchawki i fajnie by było gdyby miały trwały kabel bo pewnie i w tym przypadku byłby problem z nim no i z membramą. Oczywiscie słuchawki najlepiej dokanałowe bo douszne niestety niesłużą mi względem tego ze po kilkudziesięciu minutach uszy mnie bolą nie zależnie czy z gąbkami gumkami czy bez.

 

Preferuje Kossy moze jakieś Pioneery może JBL JVC SoundMagic Cresyny Sennheisery może jakieś Snaby Meelectronics. Sony niestety mnie troche odsunełyy po tym jak ostatnio się psuły. Ministry of sound muzyczne krążki świetne ale pewnie słuchawki nie zbyt. Jays pewnie są fajne ale te droższe modele.

 

Wiem że mam wielkie wymagania i pewnie nie da sie im sprostać i będę musiał z czegoś zrezygnować. Ale proszę o rady. Słuchawki nie mają u mnie za łatwo ze względu na to ze korzystam z nim wszędzie i prawie zawsze.

 

Dziękuję za każdą pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...