Skocz do zawartości
Piwakk

Bluetooth w laptopie Acer VN7-571G nie działa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam laptop Acer Aspire VN7-571G-53MV.

 

Niestety nie działa mi Bluetooth.

 

Na stronę Acera nie mam nawet po co zaglądać, gdyż tam sterowniki są jedynie do Windows 10 i 8.1 a ja posiadam Windows 7.

 

W Menadżerze urządzeń wygląda to tak:

 

o0oYofU.jpg

 

a w usługach tak:

 

Vcg70SV.jpg

 

Ikonka w trayu jest, wybieram odbierz plik i nic nie da się wysłać. A jeśli chcę wyszukać np. telefon to też nic nie wyszukuje i tak samo w drugą stroną, telefon nie widzi laptopa. Widoczność włączona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP

 

Witam,

 

mam podobny problem w stacjonarce. 2 tygodnie temu zaczęły występować zakłócenia podczas odtwarzania dźwięku z głośnika BT.(myślałem, że jest możliwość występowania zakłóceń spowodowanych przez router bo to samo pasmo 2.4GHz ale wcześniej problem nie występował. Przełączyłem router na 5Ghz i dalej przerywało komunikację) Głośnik połączony z telefonem nie ma problemów z odtwarzaniem dźwięku więc to wina PC ale teraz czy to hardware czy Software... Wczoraj po dwukrotnym parowaniu urwało kompletnie komunikację i już nie wyszukuje żadnych urządzeń na PC. Po 3h boju z hardware'em i Windows'em 10 nadszedł czas by złożyć broń. Moduł "Intel dual band wireless ac 7260" zainstalowany/reinstalowany kilka razy na najnowszych sterownikach i nic. Wszystkie możliwości TS które daje system wykonane. Tak jak wyżej u kolegi restart "Usługi obsługi BT" po której na chwilę zaczął widzieć telefon i głośnik ale nie mógł z nimi nawiązać połączenia. Jedyny wiosek który mi się nasuwa na myśl to to, że moduł musiał paść... Jeśli jest tu jakiś "MAGIK" który może mi pomóc to proszę Cie zrób to ;) Ostatnią rzeczą jaką wykonam to wymiana modułu. Jeśli to nie pomoże to chyba tylko format C ;/

 

Pozdrawiam Mateusz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...