Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Axapies

Recenzja iPhone 5

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Kolejnym starszym, acz wciąż bardzo ciekawym telefonem, który postanowiłem sprawdzić to iPhone 5.

 

Zapraszam do obejrzenia:

 

 

Dzięki i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestałem wątpić w brak obiektywizmu gdy na kadr wjechała L930 i M8.

Bardzo przyjemna i zgrabna recenzja. Chętnie obejrzę kolejne materiały. Zwróciłbym tylko uwagę więcej emocji podczas kategorycznych wad.

 

Przy braniu L925 wszędzie czytałem i słyszałem o przeciętnej baterii. Nikt natomiast nie wspominał o fakcie, że jest w stanie nam ona paść w połowie dnia. Z IPkiem widzę (zwłaszcza zajechanymi modelami) nie ma lepiej i OSOBIŚCIE wolę jak autor psioczy czystym hejtem na daną wadę/cechę telefonu.

 

:thumbup:

 

Na szybko co do recenzji Compacta.

Widać, że masz wiedzę na temat danego modelu. Formy krótkich filmów (krócej niż 10 minut) są zdecydowanie ciekawsze w odbiorze, ale na niektóre tematy (np. słaby soft do Zetek) możesz rozwinąć głębiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@JKm.

 

Dzięki za ciepłe przyjęcie filmiku i konstruktywny komentarz. Bardzo mi się taki punkt widzenia przyda, bo wciąż robienie tego typu materiałów to dla mnie nowość. Starałem się dość mocno podkreślić czas działania na baterii, ale nie chciałem też przesadzić, żeby jedna wada nie wpłynęła na całościową ocenę bądź co bądź całkiem udanego modelu (nawet jak na dzisiejsze standardy).

 

Swoją drogą, po perypetiach z baterią w L820, jak słyszę, że jakaś Lumia ma słabą baterię to jestem gotów na najgorsze :)

 

 

raz jeszcze dzięki za ocenę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...