Forum PCLab.pl: Nintendo Switch - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Dodaj obrazek

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (55 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Nintendo Switch Oceń temat: -----

#1061 Użytkownik jest niedostępny   Kszyrztow 

• HAWP i RHCP
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 05 Wrzesień 2017 - 20:31

https://www.polygon....s-not-a-plumber

Całe życie w błędzie :o :(

Ten post był edytowany przez Kszyrztow dnia: 05 Wrzesień 2017 - 20:31

#1062 Użytkownik jest niedostępny   crush 

• Sony Defense Force
  • PipPipPipPipPip

Napisany 05 Wrzesień 2017 - 20:34

Przecież to od dawna wiadomo? :hmm:

Spoiler

:E :E :E

#1063 Użytkownik jest niedostępny   Kszyrztow 

• HAWP i RHCP
  • PipPipPipPipPip

Napisany 05 Wrzesień 2017 - 21:09

Dobry przepychacz :E

#1064 Użytkownik jest niedostępny   Pawcio765 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 13 Wrzesień 2017 - 08:17

Dzisiaj o północy odbędzie się transmisja 45 MINUTOWEGO Directa

Najdłuższy od nie wiem jakiego czasu.... w każdym razie, jestem przygotowany na rozczarowanie :devil:

#1065 Użytkownik jest niedostępny   crush 

• Sony Defense Force
  • PipPipPipPipPip

Napisany 13 Wrzesień 2017 - 23:26

No kurde nie podoba mi się to jak wygląda Xenoblade Chronicles 2.
Poszli w design postaci który nie podoba się nawet mnie, osobie która obejrzała kilka ton anime i dalej zdarza jej się to robić. :kwasny:
Zbyt przerysowany, uroczy styl.

Świat za to zapowiada się na całkiem różnorodny i ciekawy.
Walka też wygląda okej.

Angielski voice acting IMO dramatyczny. :E

Doom i Wolf 2? :o :E

Ten oldschool'owy RPG od Square wygląda dobrze... Ale to już było.

GTA Marian wciąż wydaje się być masą zabawy... Ale to już było.

Oni chyba za często te Directy robią.

Ten post był edytowany przez crush dnia: 13 Wrzesień 2017 - 23:47

#1066 Użytkownik jest niedostępny   Kszyrztow 

• HAWP i RHCP
  • PipPipPipPipPip

Napisany 14 Wrzesień 2017 - 10:10

Co do Xenoblade Chronicles 2, to design zdecydowanie bardziej podobał mi się w części pierwszej. Ogólnie te wszystkie mechy i inne ustrojstwa jakoś bardziej mnie jarały i działały na wyobraźnię :P Bo tego tu teraz nie widzę (?).

Doom i drugi Wolf to bardzo mocne strzały, Bethesda ładnie ciśnie ze wsparciem dla Switcha. Ciekawy jestem jak mocno te wersje pod względem grafiki będą okrojone w stosunku do całej reszty innych platform. Dla mnie mega news. Co jak co, ale na Switchu jest naprawdę w co grać i niech nikt nie mówi, że nie ma na nim żadnych gier. To jest przeciwieństwo Wii U w każdym calu.

Ja tam wolę takie coś (Directy) niż jakieś zapowiedzi teaserów trailerów i inne szopki czy cuda na kiju :E To są zawsze bardzo fajne i merytoryczne rzeczy, podane w skondensowanej formie i są bardzo spoko, nawet jeśli nie zawsze jest to coś odkrywczego czy nowego. Inni wydawcy/producenci powinni z nich brać przykład pod tym względem IMO.

#1067 Użytkownik jest niedostępny   crush 

• Sony Defense Force
  • PipPipPipPipPip

Napisany 14 Wrzesień 2017 - 13:18

Zobacz postKszyrztow, o 14 Wrzesień 2017 - 11:10, napisał(a):

Co do Xenoblade Chronicles 2, to design zdecydowanie bardziej podobał mi się w części pierwszej. Ogólnie te wszystkie mechy i inne ustrojstwa jakoś bardziej mnie jarały i działały na wyobraźnię :P Bo tego tu teraz nie widzę (?).

Wygląda na to, że nie ma już mechów.
W ogóle odnoszę wrażenie, że to trochę takie jechanie na marce jest. ;)

Doom i drugi Wolf to bardzo mocne strzały, Bethesda ładnie ciśnie ze wsparciem dla Switcha. Ciekawy jestem jak mocno te wersje pod względem grafiki będą okrojone w stosunku do całej reszty innych platform. Dla mnie mega news. Co jak co, ale na Switchu jest naprawdę w co grać i niech nikt nie mówi, że nie ma na nim żadnych gier. To jest przeciwieństwo Wii U w każdym calu.

Na tyle na ile pokazali to taki Doom wygląda znacznie gorzej w stosunku do PS4/XO.
Ale zakładam przy tym, że jak ktoś się decyduje na Switch'a to zdaje sobie sprawę, że czeka go oprawa rodem z poprzedniej generacji. ;)
A dobre, "core'owe" tytuły na jak największej liczbie platform to pozytyw.

Ja tam wolę takie coś (Directy) niż jakieś zapowiedzi teaserów trailerów i inne szopki czy cuda na kiju :E To są zawsze bardzo fajne i merytoryczne rzeczy, podane w skondensowanej formie i są bardzo spoko, nawet jeśli nie zawsze jest to coś odkrywczego czy nowego. Inni wydawcy/producenci powinni z nich brać przykład pod tym względem IMO.

Mnie sama formuła odpowiada tylko oni to chyba za często robią.
Pokazali praktycznie to samo co poprzednim razem.
Co było nowego? Minuta o tym, że Doom i Wolf 2 trafią na Switch'a?
Minecraft na 3DS'ie który wygląda jak kupa, będzie ubogi jak obywatel Konga, a i tak sprzeda się w grubych milionach? :E

#1068 Użytkownik jest niedostępny   AvengerGT 

• Rise of Sodom and Gomorrah
  • PipPipPipPipPip

Napisany 14 Wrzesień 2017 - 16:58

Były mechy w pierwszej odsłonie? Pytam, bo w sumie pograłem na razie tylko godzinę i na ten moment nic mi o tym nie wiadomo.

Ewentualnie piszesz o spin-offie, czyli Xenoblade Chronicles X z Wii U :P

Jest info o specjalnej edycji gry, ale mam nadzieję, że wyskoczą z bundlem konsola + gra.

Ten post był edytowany przez AvengerGT dnia: 14 Wrzesień 2017 - 16:59

#1069 Użytkownik jest niedostępny   crush 

• Sony Defense Force
  • PipPipPipPipPip

Napisany 14 Wrzesień 2017 - 17:04

Xenoblade Chronicles nie miało mechów, w sensie nie pilotowaliśmy żadnego.
Ale i tak design postaci również miało IMO lepszy niż to co serwują teraz.

Nie ma sensu pisać o którejkolwiek części jako o spin-offie bo żadna nie była bezpośrednio powiązana.
Jakby tak się doszukiwać to bardzo się upierając można by stwierdzić, że Xenoblade to spin-off Xenosagi, która jest spin-offem Xenogears. :E ;)

#1070 Użytkownik jest niedostępny   AvengerGT 

• PipPipPipPipPip

Napisany 14 Wrzesień 2017 - 17:19

Ok, niepotrzebnie użyłem tego skrótu myślowego. Skoro pierwsze XC nie miało mechów, to Kszyrztow pisał raczej o odsłonie X :P

Jeśli chodzi o design postaci, pewnie się przyzwyczaję - lepszy niż to co miałem w odsłonie X, gdzie postacie trochę jakby były ciosane. Z początku trochę mnie to drażniło, a później już o tym zapomniałem bo design świata jest tam fenomenalny i jego eksploracja pochłonęła mnie w 100%.

Ten post był edytowany przez AvengerGT dnia: 14 Wrzesień 2017 - 17:22

#1071 Użytkownik jest niedostępny   crush 

• Sony Defense Force
  • PipPipPipPipPip

Napisany 14 Wrzesień 2017 - 17:23

A ja powiem szczerze, że jak zgadzam się co do ciosania to i tak chyba bardziej mi pasowały niż te w 2.
Za bardzo się z tego Sword Art Online zrobiło.

Ale same gry i własnie głównie eksploracja w nich jak najbardziej pozytywne.
Podejrzewam, że tu będzie podobnie. ;)

Jeżeli chodzi o popierniczoną fabułę w kontekście tytułów "Xeno" to Xenogears'ów do tej pory żaden tytuł nie przeskoczył. :E

Ten post był edytowany przez crush dnia: 14 Wrzesień 2017 - 17:26

#1072 Użytkownik jest niedostępny   AvengerGT 

• PipPipPipPipPip

Napisany 15 Wrzesień 2017 - 16:18

Zobacz postAvengerGT, o 14 Wrzesień 2017 - 17:58, napisał(a):

Były mechy w pierwszej odsłonie? Pytam, bo w sumie pograłem na razie tylko godzinę i na ten moment nic mi o tym nie wiadomo.

Ok, obejrzałem krótką reckę ign sprzed 6 lat i są tam mechopodobni przeciwnicy i inne podobne ustrojstwa. Trzeba będzie samemu odpalić jedynkę i ruszyć nieco fabułę.

Ogólnie te wszystkie mechy i inne ustrojstwa jakoś bardziej mnie jarały i działały na wyobraźnię :P Bo tego tu teraz nie widzę (?).

Obstawiam, że tego typu rzeczy pojawią się w grze prędzej czy później. Może przypadkiem skleili materiał w którym nie było mechanicznych oponentów.

#1073 Użytkownik jest niedostępny   crush 

• Sony Defense Force
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Wrzesień 2017 - 16:23

Przeciwnicy tego typu byli ale ogólne nastawienie na "technologię" było mniejsze niż w X.
Dwójka wydaje się iść jeszcze bardziej w stronę fantasy.

#1074 Użytkownik jest niedostępny   brainq 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 16 Wrzesień 2017 - 00:53

Panowie za jakieś dwa miesiące będę nabywał nintendo switch a to z powodu ostatniego pokazu direct gdy wychodzi x , mario i cos tam jeszcze to nie mogę przejść tego obojętnie.

#1075 Użytkownik jest niedostępny   hennepin 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 16 Wrzesień 2017 - 05:15

Zelda, Breath of The Wild - to jest gra absolutna, ponad 200h już w to gram i ciągle coś mnie zaskakuje, żadna gra nie miała tak genialnego gejmpleju, żadna, to jest dzieło sztuki :)

#1076 Użytkownik jest niedostępny   Kszyrztow 

• HAWP i RHCP
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Wrzesień 2017 - 20:25

Zobacz postcrush, o 14 Wrzesień 2017 - 14:18, napisał(a):

Wygląda na to, że nie ma już mechów.
W ogóle odnoszę wrażenie, że to trochę takie jechanie na marce jest. ;)

Zobacz postAvengerGT, o 14 Wrzesień 2017 - 17:58, napisał(a):

Ewentualnie piszesz o spin-offie, czyli Xenoblade Chronicles X z Wii U :P
Ja tutaj trochę namieszałem. Pisałem te słowa mając w pamięci Xenoblade Chronicles X z Wii U właśnie, zapominając całkowicie, że jest coś takiego jak Xenoblade Chronicles na Wii (no i 3DS-a) :E Ogólnie poknociłem wszystko :E

Na tyle na ile pokazali to taki Doom wygląda znacznie gorzej w stosunku do PS4/XO.
Ale zakładam przy tym, że jak ktoś się decyduje na Switch'a to zdaje sobie sprawę, że czeka go oprawa rodem z poprzedniej generacji. ;)
A dobre, "core'owe" tytuły na jak największej liczbie platform to pozytyw.
Nowy Doom wygląda na Switchu tak, jak w sumie powinien wyglądać bym napisał (widziałem te porównanie na YT z wersją na PS4). Na to pozwalają bebechy Switcha i szczerze powiem, że nigdy bym nie pomyślał, że ta konsola coś takiego uciągnie. Nawet, jeśli w niższej rozdzielczości i ogólnie gorszej jakości (mniej klatek, tekstury, efekty cząsteczkowe i oświetlenie też okrojono, rozmycie również jest spore, ale to nie powinno być aż tak widoczne na małym wyświetlaczu). To wciąż jest ten sam Doom, który w tamtym roku dawał przecież tyle radości (przynajmniej mi :E). Na moje to wszystko jest mega imponujące i bądź co bądź robi wrażenie. Ciekawy jestem, jak będzie wyglądał Wolfenstein II: The New Colossus. Fajnie, jakby tym śladem poszli też inni wydawcy, byłoby naprawdę ciekawie.

Switch jeśli chodzi o moc obliczeniową to mikrus w porównaniu do PS4 czy XO (o Pro czy XOX nie wspominam), ale niektóre gry jakby temu trochę zaprzeczały i wyraźnie tę różnicę zmniejszały. Nowa FIFA, nadchodzący Doom czy choćby NBA 2K18 - wszystkie te gry wyglądają naprawdę spoko. Do tego koszykówka od 2K wygląda na Switchu prawie identycznie jak na PS4 czy XO, pomijając mniejszą liczbę klatek:

Mnie sama formuła odpowiada tylko oni to chyba za często robią.
Pokazali praktycznie to samo co poprzednim razem.
Co było nowego? Minuta o tym, że Doom i Wolf 2 trafią na Switch'a?
Minecraft na 3DS'ie który wygląda jak kupa, będzie ubogi jak obywatel Konga, a i tak sprzeda się w grubych milionach? :E
No było sporo nowych materiałów z wcześniej pokazanych gier przecież czy jakieś nowe info odnośnie tych już wydanych + kilka zapowiedzi. Czego niby więcej oczekiwać od takiego filmiku? :hmm: Od początku było wiadomo, że ten Direct tak będzie wyglądał. Jeśli oczekiwałeś festiwalu zapowiedzi, no to chyba nie ten adres :E ;)

Taka formuła przekazywania informacji mi bardzo odpowiada i jeszcze raz napiszę, że konkurencja mogłaby brać przykład.

Ten post był edytowany przez Kszyrztow dnia: 17 Wrzesień 2017 - 20:28

#1077 Użytkownik jest niedostępny   crush 

• Sony Defense Force
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Wrzesień 2017 - 20:34

Dlaczego miała by nie uciągnąć po sporych cięciach? Telefony ciągną taką jakość. ;)

Dla mnie generalnie konferencja, czy w ich przypadku "konferencja" to powinna być forma przekazu organizowana w przypadku gdy mamy coś naprawdę nowego do pokazania.
Filmik z nowym levelem albo innym kawałkiem tego samego to można rozesłać w notce prasowej i wrzucić na własny kanał na YT. ;)

Byłem za to zdziwiony, że totalnie ucichł temat Splatoon 2 jako e-sportu. :E

#1078 Użytkownik jest niedostępny   Kszyrztow 

• HAWP i RHCP
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Wrzesień 2017 - 21:16

Chyba nie masz na myśli tych wszystkich FPS-ów na szynach, co to są na mobilki? :E Nie porównuj tych pierdół z telefonów do pełnoprawnej gry AAA, choćby głupiego Dooma, bo dostanę zapaści, serio :E

Wy sami się nakręcacie i nazywacie to "konferencją". To po prostu garść informacji w pigułce podana w formie najbardziej do odbiorcy trafiającej, czyli wideo. Ja nie wiem, czy to ma być comiesięczne E3 z ich strony? :E Na kaman.

Co do Splatoon 2 - to pewnie przez komunikację głosową :E

#1079 Użytkownik jest niedostępny   crush 

• Sony Defense Force
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Wrzesień 2017 - 21:26

Jeżeli chodzi o czysty wygląd? Tak, to jest już od jakiegoś czasu poziom Switch'a.

E3 też z roku na rok co raz bardziej wieje nudą i powtórkami. :E
Ogólnie za dużo tych pokazów na których nic nowego nie pokazują.

Bądź ogólny brak zainteresowania. :E

#1080 Użytkownik jest niedostępny   Kszyrztow 

• HAWP i RHCP
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Wrzesień 2017 - 22:43

Czysty wygląd, może i tak, ale wiele z tego raczej nie wynika. Strzelanki na telefony to jest i tak jak jedzenie zupy widelcem. Taki Doom w "czystej" postaci tam i tak nie zagości, a i śmiem twierdzić, że z udźwignięciem takiego id Tech 6 też smartfony nie miałby kolorowo.

No to może czas najwyższy zmienić hobby? :E

• (55 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55