Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja swojego Switcha trzymam na fw 3.0.0, nie mam zamiaru aktualizować.

 

PegaSwitch :devil2:

 

 

Jak Odyseja będzie wymagać 3.0.1 to psikus. :E

Edytowane przez PHYSXftw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jakie z tego są aktualnie korzyści?

Bo nawet jak ktoś chciałby uprawiać dziecinadę w postaci piractwa to obecnie chyba takiej możliwości nie ma. :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do głowy mi nie przyszło, żeby piracić na switchu. Chciałbym dostęp do homebrew jakieś emulatory starszych konsol np. Psx. Streaming gier z PC. Switch się aż o to prosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj premiera Stardew Valley na Switcha, można z meksykańskiego store kupić za 30 zł :) Bierze ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj premiera Stardew Valley na Switcha, można z meksykańskiego store kupić za 30 zł :) Bierze ktoś?

 

 

O,tak! właśnie po to kupiłem Switcha- żeby grać w gry, które ograłem rok temu w 4k na PC! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest idealna dla Switcha, nie chciałbym w to grać na dużym ekranie. Takie gry we trybie przenośnym większa frajdę sprawiają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do głowy mi nie przyszło, żeby piracić na switchu. Chciałbym dostęp do homebrew jakieś emulatory starszych konsol np. Psx. Streaming gier z PC. Switch się aż o to prosi.

Nie ma jakiegoś tableta nvidii do takich zadań? :hmm:

Do gier z psxa najlepsza byłaby vita, ale tam też jakiś specjalny soft potrzebny, ale za to gry na oledzie wyglądały fantastycznie.

Teraz żałuję że nie wziąłem vity tv jak wyprzedawali za grosze. Byłoby akurat pod emu.

 

Ta gra jest idealna dla Switcha, nie chciałbym w to grać na dużym ekranie. Takie gry we trybie przenośnym większa frajdę sprawiają :)

Też tak uważam, że są idealnie skrojone pod takie przenośne wyświetlacze. Jak na dużej konsoli nie miałbym ochoty na takie granie, tak na przenośnym zagrałbym jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jakiegoś tableta nvidii do takich zadań? :hmm:

Do gier z psxa najlepsza byłaby vita, ale tam też jakiś specjalny soft potrzebny, ale za to gry na oledzie wyglądały fantastycznie.

Teraz żałuję że nie wziąłem vity tv jak wyprzedawali za grosze. Byłoby akurat pod emu.

Niby tak, jednak shield nie miał dla mnie nic co by mnie skłoniło do zakupu. Switch miał Zeldę i fakt że to prawdziwa konsola. Oczywiście jeżeli pojawi się abonament z jego darmowymi grami oraz aplikacja Rainway to z automatu przechodzę na najnowszy firmware. Na razie siedzę z boku i obserwuję scenę.

 

PSTV też mam wraz z łamliwym firmware 3.60, działa PSN, działają wszystkie gry z Vity, zewnętrzny pendrive 32gb zamontowany jako pamięć wewnętrzna, masa homebrew/emulatorów. Ogólnie hacknięty soft to same plusy. Jest jedno ale, na dużych wyświetlaczach rozdzielczość razi i jedyne co trzymało dla mnie poziom to Killzone. Lepiej kupić jakieś raspberry pi niż bawić się w PSTV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem sobie na Switchu trochę podczas PGA, bo była okazja, aby się tam pojawić (no to czemu nie skorzystać). Głównym celem tego wypadu było właśnie stoisko Nintendo. Co mnie zaskoczyło - było naprawdę duże, na pewno jedno z w większych na tych targach. I do tego fajnie zaaranżowane, można się tam było poruszać bez większej sraczki i pograć sobie w naprawdę sporo tytułów. Nie bez powodu dostali z tego co widziałem nagrodę za najlepsze stoisko. ConQuest tutaj zaszalał ładnie i moim zdaniem ten dystrybutor całkiem sprawnie radzi sobie jak na razie z reprezentowaniem produktów Nintendo w naszym kraju.

 

Liznąłem Super Mario Odyssey, Skyrima, Splatoon 2, Mario Kart 8 Deluxe i Pokken Tournament DX. Konsola sprawia naprawdę bardzo dobre wrażenie, nawet w tych "lejcach" zabezpieczających dało się grać komfortowo. No i ona jest naprawdę mała, myślałem, że jest większa :E Można było jeszcze wypróbować FIFĘ 18, ARMS, 1-2 Switch, nową Zeldę czy Mario + Rabbids: Kingdom Battle, ale już nie chciało mi się stać w kolejkach. Naprawdę masa tytułów. Zakup jest przesądzony w sumie już, do końca roku sprzęt na bank się u mnie znajdzie.

 

Był też 3DS. Na nim spróbowałem oczywiście Metroida. Szanse dostały też Poki Sun/Moon oraz Pikmin, ale w tego ostatniego to dosłownie grałem chwilę. Byłem tam z dziewczyną i Switch jej się ogólnie bardzo podoba i jest za tym, aby go kupić. Ale jak dorwała się do Pokemonów na 3DS-ie, to jej dupa spłonęła :E Jego ewentualne kupno też już mogę w takim razie ładnie usprawiedliwić :E

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że tak późno ogarnąłem że jest PGA. Może bym się wybrał właśnie dla tego słicza :kwasny:

Się powtórzę, ale też co raz bardziej rozważam zakup na przyszły rok. Ostatnio przenośniaki wydają mi się najlepszym (dla mnie) centrum rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę tego forum.

 

I tak nie mam czasu na ogrywanie tego, co mam, a coś mi się wydaje, że też Switch na gwiazdkę zawita u mnie pod choinką...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu kupuję, przejdę drugi raz Zeldę, do tego Mariany, a w grudniu Xenoblade 2 :D

 

Co za sprzęcior :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu kupuję, przejdę drugi raz Zeldę, do tego Mariany, a w grudniu Xenoblade 2 :D

 

Co za sprzęcior :thumbup:

 

To friend-code podaj jak już kupisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem na switchu na WGW i powiem wam że podobało mi się, zdziwiłem się że konsolka jest taka duża :D panoramiczna z tymi joyconami, ogolnie na plus, zelda czy takie mario odyssey wygladaja pięknie na tym nie dużym ekranie, na tv juz troche słabiej ale dalej gitara i nie ma co się czepiać, podobał mi się mario kart deluxe do multi z ludźmi obok świetny ^^ grało się na 2 padach po kablu i na 2 joyconach na 4 graczy :D

Fajny byl tez splatoon 2 i ogolnie stanowisko nintendo uwazam za najlepsze, najbardziej klimatyczne i najwiecej czasu tam spedzilem :) gdyby jeszcze na switchu mieli tam dragon ball fighterz i MH world to nie bylo by powodu opuszczania ich stnowisk, bo na innych stoiskach jak ms to tragedia same wyscigi i crapy od ubishitu a na sony tez w zasadzie nic poza tym, dltego switch to bylo najlepsze co spotkalo tegoroczne warsaw games week, i kazdy kto wczesniej nie mial okazji a byl ciekawy tej konsolki to mial okazje pograc w wiele gierek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem na switchu na WGW i powiem wam że podobało mi się, zdziwiłem się że konsolka jest taka duża :D panoramiczna z tymi joyconami, ogolnie na plus, zelda czy takie mario odyssey wygladaja pięknie na tym nie dużym ekranie, na tv juz troche słabiej ale dalej gitara i nie ma co się czepiać, podobał mi się mario kart deluxe do multi z ludźmi obok świetny ^^ grało się na 2 padach po kablu i na 2 joyconach na 4 graczy :D

Fajny byl tez splatoon 2 i ogolnie stanowisko nintendo uwazam za najlepsze, najbardziej klimatyczne i najwiecej czasu tam spedzilem :) gdyby jeszcze na switchu mieli tam dragon ball fighterz i MH world to nie bylo by powodu opuszczania ich stnowisk, bo na innych stoiskach jak ms to tragedia same wyscigi i crapy od ubishitu a na sony tez w zasadzie nic poza tym, dltego switch to bylo najlepsze co spotkalo tegoroczne warsaw games week, i kazdy kto wczesniej nie mial okazji a byl ciekawy tej konsolki to mial okazje pograc w wiele gierek :)

:thumbup: pełni z tobą zgadzam sam powoli przymierzam do zakupu tej konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny obrazek :)

 

 

W sumie oprócz Project Octopath (demo jest świetne), to tak dużo na switcha nie ma :P

Edytowane przez Termez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

o co z tym chodzi ?

 

btw: tak czytam w necie i oglądam filmiki i recki switcha, i kurde, serio save'y są sztywno przypisane do konsoli i nie ma szans ich odzyskać gdy ta nam się popsuje ? to całe śmieszne konto nintendowskie niczego nie gwarantuje ? a co jeśli na konsoli ma się gry z eshopu ? co wtedy ? konsola się popsuje i co wtedy z grami, jak to odzyskać by np móc grać lub kontynuować zabawę na drugiej, nowej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...