Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dramat moim zdaniem... Pokazali Smasha iii przenieśli fire emblem na 2019. Zero nowych gier, zero pokemonow, zero Yoshiego, zero Bayonetty, zero Metroida...

 

Ogolnie jedno z najslabszych E3 od lat, zarowno ze strony Nintendo jak i pozostałych firm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do E3, to liczę najbardziej na Meroid Prime 4 (trailer, gameplay, cokolwiek) oraz na zapowiedź nowej gry od Retro.

No i jak tam? Podobała się konferencja? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka konferencja? :E

 

Niedosyt ogromny, ale jak to Nintendo - wystarczy, że wypuszczą jakiegoś Directa za jakiś czas z nowym mięsem i już człowiek o tym blamażu nie będzie pamiętał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aleeeee lipaaa... serio chyba ich pojebało z tym rozdrabnianiem się i męczeniem Smasha, aż mi zbrzydło, nie włączam Switcha dzisiaj 0/10

Niech się walą zieeewww...

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tlu pojawiła się kategoria nintendo switch i widzę pełno ripów gier. Nie wiedziałem, że już NSa złamali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złamali. Sam siedzę na CFW najnowsze firmware mam homebrew, gram online, ale zapasu na tym CFW nie uruchomisz. Są gamedumpery, save editory itd.. W piątek wychodzi Xecuter SX płatne CFW z backup loaderem. Także tego to już koniec. Aktualne Switche mają ogromną dziurę, aktualizacje Nintendo już nic na to nie poradzą.

 

Dziwne, że się dziwisz - że złamali, co jakiś tu wchodzę i coś piszę co tam się dzieje w szarej strefie..

Edytowane przez PHYSXftw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciaz moga banowac uslugi online i psuc obecne "hacki" aktualizacjami (ktore zostana szybko naprawione, potem znowu zablokowane kolejnym updatem itd ...). Wciaz maja jakas wladze nad systemem konsoli, nie moga tylko kontrolowac tego co uzytkownik sobie do niej sam doda.

Dziwie sie, ze jeszcze nie wydali konsoli z nowa rewizja Tegry. Przeciez wiadomo juz, ze Nvidia zalatala dziure w bootloaderze + kilka miesiecy temu znaleziono w FW switcha wpisy o nowej rewizji chipa.

 

Podobaja mi sie poczynania spolecznosci linuksowej na switchu, Moze za rok/dwa kiedy pojawi sie odswiezona wersja switcha to kupie go, a stara konsolke przerobie na platforme do "nauki i zabawy" :E

 

Btw. czy tylko mi sie wydaje, ze Nina jakby zapomniala o swojej glownej platformie w tym roku? Gdyby nie smashe to konsolka growo prezentowala by sie bardzo nijako. Pokemony Let's go to juz odcinanie kuponow...

Wyglada na to, ze w zeszlym roku rzucili na nia wszystko co mieli i teraz musimy poczekac chwile az przygotuja kolejne bomby. Albo moze po prostu tez nie wierzyli do konca, ze ten system sie sprzeda i ostroznie planowali przyszlosc :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że się dziwisz - że złamali, co jakiś tu wchodzę i coś piszę co tam się dzieje w szarej strefie..

Widziałem, że uruchomiłeś linuksa i emulatory. Nie miałem pojęcia, że doszło to już do momentu, w którym można pobierać iso normalnych gier :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, że uruchomiłeś linuksa i emulatory. Nie miałem pojęcia, że doszło to już do momentu, w którym można pobierać iso normalnych gier :P.

Wszystko poszło błyskawicznie, a jeszcze pół roku temu odpalałem homebrew przez komendy z PC ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam w sumie mam w co grać, dziś kupiłem hollow knighta za 5 dych ale ciekawi mnie bardzo to:

 

-zapowiada się ekstra indyk, na pewno biorę na Switch, wychodzi w wakacje

 

a jeszcze czekam na Monster Huntera <3 i ewentualnie Octopath Traveler (jutro będzie nowe demo, pod nowy aktualny build gry)

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz sprzedaż konsoli wzrośnie. :lol2:

 

Oni mają ten plus, że u nich sporo onlajnem stoi choćby w takich pierdołach jak wymiana Pokemonów. Zawsze daje im to chociaż jakiś cień kontroli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam w sumie mam w co grać, dziś kupiłem hollow knighta za 5 dych ale ciekawi mnie bardzo to:

 

-zapowiada się ekstra indyk, na pewno biorę na Switch, wychodzi w wakacje

 

a jeszcze czekam na Monster Huntera <3 i ewentualnie Octopath Traveler (jutro będzie nowe demo, pod nowy aktualny build gry)

I jak ten hollow knight? Zastanawiam się, czy go sobie nie kupić. Ja z kolei nie mogę się doczekać kiedy wargroove wydadzą. Advance wars w klimacie fantasy to jest to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie grałem jeszcze jutro chyba spróbuje :) ale kolega grał na PC i mocno chwalił, a raczej nie często gra w indory 2,5d i podobne, więc coś w tym musi być, on na PC nabił bodaj 40h w tym :P

 

cena też zacna, bo jak patrze na te inne produkcje jak np stara już Shantae half genie hero za chyba stówę, czy ostatnio Way of sushido za ponad 200zł, to zastanawiam się czy kogoś ostro nie ********

 

takie gry 2d czy 2,5d patrząc przez pryzmat gier AAA które stoją 199zł lub w sklepie nie dla idiotów 229zł, to powinny kosztować POŁOWĘ TEGO na premierę, 100-120zł za bardzo dobrego indyka jak np Ori czy cuphead jestem jeszcze w stanie zrozumieć i chętnie zapłacę, czy nawet ten nadchodzący Monster Boy (wygląda świetnie i jeszcze animcowe wstawki), ale jak widzę te rozpikselizowane NA MAKSA lub po prostu ułomne\brzydkie\nieciekawe\bez pomysłu\kopiujące inne indory gierki, to jak można wołać za to 150-200zł ?????? :hmm: -a takic cyrków jest pełno na switch, tak samo jak idiotyzmy w stylu wydania gier które już każdy ograł albo jakichś hitów ze steama z przed dobrych 3 lat i wołać za to jak za kompletnie nową i świeżą grę, kiedy to tytuły takie wielokrotnie były już na innych platformach za półdarmo, grosze a nawet za free, a niektóre ceny na Switch tego typu gierek po prostu zabijają i tak samo odgrzewanych gier AAA jak skyrim i podobne...

 

hollow na meta PC ma od recenzentów 8,6 a od graczy 8,8 ocenę więc to jest sztos

osobiście z cyfrówek kupiłem jeszcze Fast RMX (bo nie ma u nas pudełkowej wersji) i dawałem za to chyba 86zł i też naprawdę warto, fajne wyścigi ala f-zero

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Fast RMX kupię, ale dopiero na jakiejś promocji. W sumie czekam na jakieś większe obniżki cen gier w eShopie bo jest sporo tytułów w cyfrze, w które bym z chęcią na Switchu zagrał.

 

Pograłem też troszkę w Fortnite. Bardziej z czystej ciekawości jak to po prostu wygląda na Pstryku, bo te wszystkie batelrojale to nie moja bajka. Gra się przyjemnie, wygląda fajnie. I za darmo :E Ktoś kto grał wcześniej na PC czy PS4 nie powinien być zawiedziony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bede musial obczaic Fortnite po powrocie do domu, jakos zupelnie mi fakt trafienia tej gry na pstryka wypadl z glowy. JEszcze nie mialem okazji w ogole ograc tej produkcji, wiec bedzie to tez fajna okazja, by porownac ja do PUBG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z darmowych gier jest też Fallout Shelter. Grałem w to na smartfonie, ale w pewnym momencie sterowanie było dla mnie męczące trochę i sobie odpuściłem. Tutaj też pobrałem w sumie z ciekawości, dam grze szansę w wolnej chwili i zobaczę jak to się ma na Switchu, fizyczne przyciski może zdadzą lepiej egzamin niż mazanie po ekranie palcem.

 

Jest też promocja na Golf Story, tytuł ponoć bardzo przyjemny i każdy zachwala. Kusi trochę, bo można teraz wyrwać za mniej niż 4 dychy.

 

Jest też nowe demo Octopath Traveler - Prologue. Ja już pobieram :)

 

https://www.vg247.com/2018/06/14/octopath-traveler-three-hour-demo-switch/

A three hour time limit applies, but all progress can be transferred over to the full game upon purchase.
Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobrałem nowe demko Octopath (stare przeszedłem dwoma postaciami) ale jeszcze nie odpalałem co się zmieniło

pograłem też w Hollow Knighta i powiem że bardzo fajny indyk, ciekawa grafika, design i klimat -dosyć mroczna otoczka, i jest to gra trochę typu Souls'like, czyli spotykamy boss'ów lub trudniejszych przeciwników, i zdarza się ginąć więcej niż normalnie :P

na plus na pewno brak prowadzenia za rączkę i trzeba troszkę kombinować -idealna gra na Switcha :P

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szara strefa odpala już backupy i nie mówię tu o płatnym Dongle Xecuter, tylko o zwykłym CFW wszystko pękło. Można nawet sobie skakać pomiędzy poszczególnymi Firmware. Wyleciały dzisiaj bomby pewnie do walki z płatnym Xecuter i to w zasadzie koniec zabezpieczeń. Dziękuje i do widzenia :E

Edytowane przez PHYSXftw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie Golf Story. Kusiło tak cały czas, bo jest teraz w promocji. No i się przełamałem :E Będzie jako fajna odskocznia od Zeldy tak na "szybki strzał". Co do Zeldy właśnie, to ten tytuł mnie trochę przeraża. Jest po prostu ogromny i powiem szczerze, że czasami skala tego wszystkiego jak i ilość rzeczy, która jest do zrobienia/którą można zrobić mnie normalnie przytłacza. Ale ta swoboda w odkrywaniu świata i kreowaniu historii to jest coś magicznego. Mamy naprawdę szerokie pole do popisu, sami sobie kreujemy rozgrywkę i piszemy scenariusz dalszej przygody. Chyba nigdy nie widziałem czegoś podobnego w grze wideo.

 

Emocje po E3 opadły i tak sobie myślę, że ten cały Direct nie był taki tragiczny :E Fakt, zdominował go Super Smash Bros. Ultimate, a reszta gier dostała zdecydowanie zbyt mało czasu na antenie (dobrze, że jest ten cał Nintendo Treehouse), ale grać będzie w co. Teraz Splatoon 2 dostanie duży dodatek Octo Expansion, tak samo jak Mario + Rabbids Kingdom Battle (Donkey Kong Adventure DLC). Zaraz wyjdzie Mario Tennis Aces. Trzeci kwartał to Captain Toad: Treasure Tracker, Octopath Traveler, Monster Hunter Generations Ultimate i fabularne DLC do Xenoblade Chronicles 2 choćby. Końcówka roku też będzie bardzo mocna - nowy Super Smash Bros., Poki Let's Go, Pikachu!/Let's Go, Eevee!, Super Mario Part czy Starlink. Dla mnie to i tak jest za dużo :E Do tego jakaś drobnica z eShopu i kaplica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gier jest sporo:)

 

PS Ja wczoraj skończyłem zabawę z Super Mario Odyssey (po ok. 25-30h, już nie chciało mi się zbierać wszystkich księżyców:P).

Fenomenalna gra. Gdyby nie fakt, że czasu na granie brak a lista tytułów do ogrania rośnie, to bym próbował grę wymaksować.

 

I właśnie też się w końcu wczoraj wziąłem za Zeldę, pograłem z 1,5h i jak na razie jest świetnie. Nic dziwnego, że gra zebrała tak wysokie noty - już nie pamiętam, kiedy ostatnio w grze miałem tak duże poczucie wolności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Captain Toad: Treasure Tracker dostał demo. Zarówno na Switchu jak i 3DS-ie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej sie w splata 2 zagrywam :P naprawde multik wciąga i jest sporo rzeczy do odblokowania i buildow z ability i roznymi broniami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok chyba zdecydowałem się na zakup pierwszej w życiu własnej konsoli. Zasadniczo w ofercie widzę dwie wersje kolorystyczne w zbliżonej cenie. Słusznie zakładam, że poza kolorem nie ma tu innych różnic? Najtańsza oferta to sklep "BESTCENA". Nigdy tam nic nie kupiłem, nie znam sklepu. Kupić tam czy dopłacić do sklepu, który znam - cena od ok 1350PLN? Co muszę dokupić do konsoli? Jakąś folię na ekranik czy inne podobne drobiazgi? W przyszłości myślę dokupić Gamepad Switch Pro Controller ale to raczej pieśń przyszłości. Planuję grać tylko stacjonarnie. Na ten moment (bez zagłębiania się w temat) interesują mnie 3 gry, w pierwszej kolejności Bayonetta 2 (oraz część pierwsza, którą posiadam na PC), Xenoblade Chronicles 2 oraz Zelda. Jeśli coś możecie doradzić to będę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ja brałem w x-kom swego czasu, za bodaj 1579 zł i to z grą mario rabbids (pudełkowa, kolorowe cony) kiedy w tym samym czasie wersja bez gry (szara) kosztowała 1499zł a w saturnie to nawet bez gry było drożej niż w xkomie z tymi rabbidsami

 

na start dokupiłem też kartę 32gb i ofc folię na ekran

 

co do gier to też zacząłem od Zeldy i później Xeno 2 a w między czasie kupiłem cyfrowo Fast RMX :P a ostatnio zagrywam się w splatoona 2 i (świetna odskocznia od innych strzelanin) naprawdę fajnie się w to gra, i dokupiłem w cyfrze bardzo tanio Hollow Knighta

 

kolejne moje must have to na pewno nadchodzący Monster Hunter, zastanawiałem się też nad Crashem który " przed chwilą " wyszedł :P

a z takim kolejnym to na pewno przyjdzie czas na Mario Odyssey i mario karta, a jeszcze Octopath: Project Traveler zapowiada się bardzo fajnie czy Monster Boy

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...