Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Taa uwielbiam się bawić switchem ostatnio sobie rozkład menu/kafelek zmieniłem :-)

Uuuuuuu, i to jest coś, co może mnie przekonać do CFW :E

 

Szukam czegoś w stylu Ryaman Legends. W sensie chcę kupic Ryman Legends, Donkey Kong lub Marrio Rabbids Kingdom. Najtaniej wychodzi Ryman i bardzo dobrze go wspominam z PC.

 

Co polecacie?

To chcesz w końcu platformera, czy turówkę? :E

 

Tak na szybko to Wonder Boy: The Dragon's Trap, Mega Man X Legacy Collection albo Mega Man 11, Sonic Mania Plus, Owlboy, Shovel Knight: Treasure Trove, Hollow Knight albo Celeste. Nie wszystkie da się kupić w pudle.

 

Jak wspomniałem, za wielkiego wyboru to nie ma. W stylu raymana to chyba kirby najlepiej. Małpa może być, lub trylogia trine miała wyjść jakoś niedawno.

A w styczniu mario bros.

 

Slowpoke, choć może jeszcze rzucą - poki dopiero co wyszły a już można za 160 wyrwać na nasze na amazonie :D. Do tego mario kart i jeszcze jakieś pierdoły. Może będzie kirby.

Czekać tylko do piątku jak rzucą symulator chodzenia po lasach, odyseję i pozostałe dwa exy na krzyż.

 

 

:E.

Jak mogłem zapomnieć. Wspominam o haraczu, a tu obiło mi się o uszy że jest darmowe rozwiązanie :P. I słusznie, bo rozwiązanie N to żaden rocket science, a golą frajerów bo tak.

Pierwsza część Trine jest już dostępna w eShopie. Kolejne mają się tam pojawić za jakiś czas.

 

I jak działa wtedy taki tryb online? Da się grać normalnie po sieci z resztą ludzi czy tylko ze "swoimi"?

 

Edit

Golą bo mogą. Wszyscy wołają za to kasę, to oni też. Business is business. Nikt do tego nie zmusza, gry to nie towar pierwszej potrzeby i można się bez tego obejść. Też mi się to nie podoba, ale jak mi ubędzie 80 złotych w skali roku z konta, to nie zbiednieję, a na Switchu gram w sumie najwięcej online ze wszystkich platform, to i wybór jest prosty (rywalizacja z innymi w Just Dance to jest to co lubię najbardziej :thumbup: ). Więc tak, jestem frajerem :lol2: Wydawałem hajs na gorsze głupoty :lol2:

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"How to downgrade Nintendo Switch firmware 6.2.0?"

:E

 

Może dzięki temu coś się ruszy z tej stagnacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warframe wylądowało w eShopie. Do 4 grudnia można też odebrać darmowy Starter Pack do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam opinie o pierwszych Pokach na Słiczu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem pobieżnie, to ludzie ogólnie chwalą. To remake Yellow, więc sporo osób wiedziało chyba czego się spodziewać i wyszło całkiem fajnie. Ja z chęcią zagram kiedyś tam, na pewno.

 

Gra dla dużych i małych. Stare konie mają sentymentalną podróż, młode gówniaki wprowadzenie do świata Poków na konsolach (tym bardziej, że można przeportować stworki z Pokemon Go, a grała w to chyba większość dzieciarni). Do tego ten Pokeball Plus wygląda kozacko :E Takie swoiste, lekkostrawne przetarcie przed tymi "dużymi" Pokemonami RPG, co to mają wyjść w 2019 (chyba).

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mieszane uczucia. Gra mi się super w krótkich odcinkach, tak po 30 min. Potem gra robi się nudna. Najbardziej brakuje mi walk z pokemonami, system łapania pokemonów z GO mi nie odpowiada. Reszta jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze to nie zwykły remake, tylko legenda skażona GOwnem. Ale dopóki hajs z tego jest to co to kogoś obchodzi.

 

Wiadomo czy "nowsze" partie pro controllera maja w końcu poprawioną ta gumę pod krzyzakiem, czy co tam jest wadliwego? Czy to też już nikogo u tych chińczyków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Niestety okazuje się, że przez najbliższy czas będę zmuszony spędzić więcej czasu w szpitalu... Z tego powodu szukam czegoś, co zajmie mi tam czas i tak właśnie mylślę o Switchu. Dobry wybór?

Taka Zedla plus Soulsy brzmią kusząca, plus gierki Nintendo.

Z góry dzięki za pomoc i każdą radę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór dobry, wszystko się w sumie rozbija o budżet.

 

Nie myślałeś może o 3DS-ie? Konsola tańsza, a świetnych gier cała masa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3ds tańszy i więcej gier, ale jak chcesz zaszaleć i Ci nie szkoda kasy to taka Zelda na Switchu czy Mario Odyssey to mnóstwo zabawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny cyrk, kopia Super Smash Bros lata po sieci lol.

 

deja_q_hd_046_resized_6484.jpg

Edytowane przez PHYSXftw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko znowu trzeba uważać żeby nie dostać cegłą.

Jak ze wszystkim pewnie teraz, odkąd przypałętało się to świństwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ploty - Skyward Sword zmierza na Switcha:

 

https://www.eurogamer.net/articles/2018-11-26-nintendo-fans-excited-by-zelda-skyward-sword-nintendo-switch-port-reports

 

W sumie prawdopodobne. The Wind Waker i Twilight Princess dostały już swoje wersje HD, więc przyszła pora i na tę odsłonę. Specyfika Switcha pasuje też do ruchowego sterowania, na które w tej części położono szczególny nacisk (wielu się przez to od tej gry odbiło strasznie, bo ciągłe machanie Wiilotem potrafiło być frustrujące, powinni to jakoś odpowiednio przeprojektować).

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ucieszylbym sie, ta czesc zebrala same dobre opinie i w sumie to bylaby dobra okazja by wykorzystac zyroskopy w joyconach:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, szukam konsoli, która zapewni mi rozrywkę razem z dziewczyną. Gdzieś przeczytałem, że Nintendo Switch to dobry wybór do gier towarzyskich, czy to prawda? Jeśli tak to mogli byście polecić jakieś tytuł, które mogły by się sprawdzać do multi lokalnie?

Od razu zaznaczam, że nie szukam konsoli do hardkorowych gierek bo od tego mam PC, chodzi mi głównie o luźną rozrywkę z drugą połówką oraz kiedy przychodzą do nas znajomi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

just dance, 1-2, arms. poki też chyba można łapać we dwojke?

 

Osobiście brakuje mi takiego wii sports, wii party, wii play. Ogólnie mało tu nowości.

Gdyby nie pieśń przyszłości pt. cfw, to chyba bym pogonił konsolę.

Edytowane przez Gonzo3211

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razem we dwoje wymiata Snipperclips Plus i Just Dance (edycja 2018 jest w dobrej cenie). Sprawdziłem w praktyce i z drugą połową była masa zabawy. Snipperclips ma to do siebie, że potrafi też poruszyć szare komórki, przy okazji dostarczając sporo śmiechu. Just Dance się bałem bo jestem raczej taneczne drewno, ale przy konsoli szybko się o wszystkim zapomina i człowiek się po prostu dobrze bawi. Fajne jest też Overcooked (obie części) czy 1-2-Switch (to raczej na takie szybkie sesje). Z platformówek na pewno Kirby Star Allies i Rayman Legends. We dwójkę mozna grać też w Worms WMD, Rocket League, Street Fighter: 30th Anniversary Collection czy Mario + Rabbids: Kingdom Battle. Jest tego trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zdecydowanie Overcooked, swietna gra.

 

Armsów nie polecam, szybko sie nudza, do tego jesli chodzdi o online to ta gra jest martwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nigdy nie wiadomo czy Armsy nie pójdą w ruch w rzeczywistości :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na niemieckim Amazonie jest promocja 3 za 70 euro oraz 3 za 100 euro (dwie rozne pule gier) jak ktos jest zainteresowany. Ja sprezentowalem sobie Dark Souls, Xenoblade Chronicles 2 oraz Dragon Quest Builders (pakiet 70eur).

 

Goraco polecam Diablo 3 - mimo, ze uwazam gre za mega kupe, to w sam raz sprawdza sie ze swoja glebia kaluzy jako gierka mobilna + ma split screena i mozna grac na joyconach coopa. Taki Gauntlet tylko lepszy. Titan Quest jest generalnie o wiele lepsza gra, ale port na Switcha jest tragiczny, wiec przynajmniej do czasu kiedy wyjdzie Victor Vran (zaznaczam ze nie gralem nigdy na PC, nie mam porownania) Diablo 3 jest krolem hns'ow na Switchu.

 

Cześć, szukam konsoli, która zapewni mi rozrywkę razem z dziewczyną. Gdzieś przeczytałem, że Nintendo Switch to dobry wybór do gier towarzyskich, czy to prawda? Jeśli tak to mogli byście polecić jakieś tytuł, które mogły by się sprawdzać do multi lokalnie?

Od razu zaznaczam, że nie szukam konsoli do hardkorowych gierek bo od tego mam PC, chodzi mi głównie o luźną rozrywkę z drugą połówką oraz kiedy przychodzą do nas znajomi.

Switch ma pare fajnych gier do takiej zabawy ale generalnie majac PC i dwa pady jest duzo lepszy wybor. Switch sie sprawdza tylko w kategorii handhelda - czyt. nie masz dostepu do PC bo jestes poza domem.

 

Wygląda to naprawdę spoko jak na możliwości tego pierda.

 

Wyglada spoko, gra sie tak sobie. Przede wszystkim wszystkie te porownania sa w docked mode - na handheldzie jest tragicznie, oraz w przeciagu pierwszych kilku misji gdzie gra sie samemu a przeciwnikow mozna policzyc na palcach jednej reki. Ladujac sie do misji, ktore nie sa tutorialem, gdzie gramy z innymi graczami wydajnosc jest tragiczna. W obu przypadkach natomiast wystepuje kosmiczny input lag rzedu 200-300ms, co przy grze tak szybkiej jak Warframe po prostu nie dziala. Dochodzi dodatkowy problem ze sterowaniem (Switchowe analogi to dno i metr mulu do tego typu gier i jedyna szansa na sensowna gre to podkrecenie na maksa motion aiming i granie niczym w gre typu Augmented Reality)

 

Warframe to najbardziej rozbudowana i kompleksowa gra dostepna na Switcha, ale w obecnym stanie jest to co najwyzej ciekawostka. W handheld jest tragedia, w docked niewiele lepiej. Z plusow to gra ma swoj wlasny wbudowany voip, ktory dziala out of the box i nie trzeba sie pieprzyc z kretynska apka na smartfona - wpinamy headset do Switcha i dziala. Chyba, ze gramy w trybie docked - bo shielding na docku jest zrypany (wada konstrukcyjna produktu - oficjalna odpowiedz Nintendo jest taka, ze working as intended bo nie przewidywali ze ktos bedzie podlaczal headset do konsolki w docku - ciezko zeby bylo inaczej jak to jedyna opcja zeby miec dzialajacy mikrofon...)

 

Co ciekawe opcje sa prawie 1:1 przeniesione z PC wiec mozna wylaczyc Blur (ktory jest OKROPNY, ten typ z DF uwielbia blur i szczerze to kij mu w oko, bo gra ma takie ilosci bluru ze wyglada jak rzygi jak tylko ruszymy kamera). Problem w tym ze jedyne co sie zmienia po wylaczeniu wszystkiego co sie da zwieksza sie rozdzielczosc, ale nie wzrasta framerate, ani nie spada input lag.

 

 

Gra wyglada ladnie, ale gra sie TRAGICZNIE (5x gorzej niz Killzone 2 na PS3, jezeli ktos pamieta jeszcze ten inputlagfest) - to tyle w ramach porownania kogos z 1000 godzin na PC, 300 na PS4 i 40 na Switchu. Jezeli gra wygladalaby jak Minecraft ale chodzila jak nalezy to bylaby to opcja zdecydowanie godna polecenia... albo gdyby mozna bylo sobie skakac miedzy platformami - bo zrobienie Alerta na kiblu czy w pracy byloby do przezycia (w przypadku graczy konsolowych ktorzy nie maja transferu oraz nowych graczy na Switchu grajacych od zera) ale setki godzin grindu w takim stanie to jak podcinanie sobie zyl zardzewialym drutem...

 

Na chwile obecna, tydzien po premierze Warframe na Switchu jest juz w stanie agonalnym - po poczatkowym hype i sprawdzeniu tej ciekawostki wszyscy zainteresowani wrocili na swoje glowne platformy i 3 pierwsze planety gramy praktycznie sami, bo nie ma po prostu z kim. To tyle w kategorii new player experience.

 

Nie myślałeś może o 3DS-ie? Konsola tańsza, a świetnych gier cała masa.

 

Jedno jest pewne - 3DS ma na pewno lepsze Pokemony. Let's Go to niesmaczny zart.

Edytowane przez ziCk_lodz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam problem z jednym z joycon'ów. Mianowicie jeden z nich po przyłączeniu do konsoli nie trzyma się tak sztywno jak drugi, jest nieco "luźny" i łatwo go wypiąć (nie wciskając przycisku z tyłu). Prawdopodobnie plastikowy zatrzask w górnej części joycona się stępił. Podlega takie coś 12 miesięcznej gwarancji producenta. Jeżeli tak to jak najlepiej to załatwić? Przez sklep czy bezpośrednio Nintendo?

Edytowane przez Usain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świąteczna promocja w eShopie. Szału nie ma i dupy nie urywa (jak zwykle :E) ale jest kilka gier wartych uwagi w dobrej cenie, jak np. Fast RMX czy Crypt of the NecroDancer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po przejściu dodatku do Xenoblade sprzedałem Switcha i przerzucam się na 2DSa jesli chodzi o handleldy.

 

Rachunek sumienia na koniec roku wykazal, ze przeszedlem wlasciwie wszystko, co bylo dla mnie na Switchu najistotniejsze, a w lineupie na przyszly rok sa moze ze 3 gry, ktore sa dla mnie must have. Nie oplacalo mi sie trzymac konsoli tylko po to, zeby czekala na lepsze czasy.

Moze za jakis czas wyjdzie ulepszona wersja z lepsza bateria / wydajniejszymi bebechami, moze sie wtedy nad nia pochyle:)

Zreszta biorac pod uwage to, za ile kupilem Switcha i za ile go teraz sprzedalem, to cala ta przyjemnosc kosztowala mnie 50 zl i byly to chyba najlepiej wydane 50 zl w zyciu:) Sprzet jest rewelacyjny, tylko dedykowanych i naprawde dobrych gier troche malo.

 

Zreszta czeka mnie teraz odkrywanie praktycznie calej biblioteki 2DSowej, bo dotychczas ogralem na nim moze 3 tytuly, wiec na nude nie bede narzekal:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...