Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o to że jak jedziesz pierwszy to nie losują ci się zaczne ciekawe dopałki.

A tym co są na końcu te najlepsze jak np. atakuj tego co jest pierwszy ;)

 

hmm to trochę " słabo "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, chodzi właśnie o to. W teorii ten system ma ręce i nogi, bo z założenia powinien wyrównywać poziom rywalizacji, aby każdy miał szansę na wygraną. Brzmi super i spoko. W praktyce niestety sprowadza się do tego, że osoby jadące na szarym końcu dostają takie dopałki, że z drugiego końca toru potrafią Cię wyrwać z kapci :E To zaburza balans rozgrywki jakby nie patrzeć, bo promuje w jakimś stopniu tych, co stawkę zamykają. Ty w nagrodę za to, że jedziesz pierwszy, otrzymujesz ekstra bęcki :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, chodzi właśnie o to. W teorii ten system ma ręce i nogi, bo z założenia powinien wyrównywać poziom rywalizacji, aby każdy miał szansę na wygraną. Brzmi super i spoko. W praktyce niestety sprowadza się do tego, że osoby jadące na szarym końcu dostają takie dopałki, że z drugiego końca toru potrafią Cię wyrwać z kapci :E To zaburza balans rozgrywki jakby nie patrzeć, bo promuje w jakimś stopniu tych, co stawkę zamykają. Ty w nagrodę za to, że jedziesz pierwszy, otrzymujesz ekstra bęcki :E

 

to w takim razie wypacza dla mnie cały sens rozgrywki w to...

taka gra powinna mieć jakiś swój ladder board i normalnie jak masz skilla i dobrze wchodzisz w zakręty itd to wygrywasz i się pniesz w góre bo jesteś dobry, proste

a nie jakieś odpały " co by ktoś się nie poczuł przypadkiem urażony " że jedzie jak oferma na końcu stawki i wtedy jest na siłę boostowany przez system, ehhh paranoja ale nie wiem jak to działa w praktyce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to w takim razie wypacza dla mnie cały sens rozgrywki w to...

taka gra powinna mieć jakiś swój ladder board i normalnie jak masz skilla i dobrze wchodzisz w zakręty itd to wygrywasz i się pniesz w góre bo jesteś dobry, proste

a nie jakieś odpały " co by ktoś się nie poczuł przypadkiem urażony " że jedzie jak oferma na końcu stawki i wtedy jest na siłę boostowany przez system, ehhh paranoja ale nie wiem jak to działa w praktyce

 

Ej a może tu chodzi o to by wiedzieć kiedy na jakie miejsce się ustawić, takie pozycjonowanie taktyczne :E . Nie grałem jeszcze w tą grę, ale wiem o co chodzi, a przynajmniej tak mi się wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej a może tu chodzi o to by wiedzieć kiedy na jakie miejsce się ustawić, takie pozycjonowanie taktyczne :E . Nie grałem jeszcze w tą grę, ale wiem o co chodzi, a przynajmniej tak mi się wydaje.

 

potem akcje typu że ktoś na pół albo 1 kółko daje się wyprzedzić utrzymując 3-4 pozycje by przed samą metą odpalić turbo czy rakietę i fuksem być 1st

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta mechanika nie jest jakaś obligatoryjna, nie występuje za każdym razem, jest tu element losowości cały czas. Choć mimo wszystko pojawia się na tyle często, że czasami może po prostu irytować. Mimo wszystko nie jest to coś, co jakoś szczególnie przeszkadza w rozgrywce. Po paru wyścigach idzie o tym zapomnieć :E Mario Kart 8 Deluxe to i tak jest istna beczka miodu. Równie dobrze to może być zwykłe czepialstwo, ktoś te dopałki musi jednak zgarniać :E

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta praktyka w online jest wykorzystywana taktycznie. Jezeli chcesz jechać cały czas z przodu i pokazywać jak bardzo jesteś op to faktycznie musisz być op.

 

Dlatego praktyka mowi iz trzymasz sie mniej więcej w środku stawki, zbierasz lepsze powerupy , korzystasz ze skrótów i wykorzystujesz dopałki w odpowiednim momencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Język Polski, trochę to dziwne, żeby szara-strefa ogarniała takie rzeczy jak język :D

N6UdC1J.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wymagajmy za wiele od N, oni potrafią tylko klepać kotlety i dawać romy z nesa w abonamencie, które sami pobrali z neta :E.

 

Dziwnie to wygląda w pl języku :E.

Btw. "warto" już wskakiwać na 7.0.1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, śmiało możesz wrzucać. Nic nie zyskujesz siedząc na starszym FW.

Edytowane przez PHYSXftw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło.

Jedynie zastanawia mnie fakt że zrzuty ekranu zrobione podczas gdy byłem offline wyparowały. I tak w nie wbijam, no ale albo coś jest zapisane albo nie.

A może musiałem wykupić abonament żeby zapisały mi się w chmurce :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

del

Edytowane przez PHYSXftw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario Tennis Aces dostało tygodniowe demo (w grze dostępne są wszystkie tryby i zdobyty postęp przejdzie do "pełniaka" po ewentualnym kupnie). No i każdy kto pobierze demo, dostanie rónież tygodniowego triala na Nintendo Switch Online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda przeczytane na ppe, ale dobry bajer z tym boostem cpu podczas wczytywania żeby to krócej trwało jeśli to prawda.

W sumie żadne rocket science, ale że też w innych konsolach na to nie wpadli.

W końcu coś nowego w sofcie, a nie tylko poprawa stabilności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli te szybsze loadingi w Zeldzie i Super Mario Odyssey to nie jest sprawka tych aktualizacji, które wprowadzają w nich tryb VR jak powszechnie pisano, ale ogólnie nowego softu konsoli. Fajny i ciekawy patent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wróciłem do Switcha, bo okazało się że gry z xboxa nie są dla mnie i juz mialem sprzedawac konsole ale trafiła się okazja fajnej zamiany xox na miesięcznego switcha z kilkoma grami. A że od czasu mojego rozstania że pstrykiem wyszło kilka tytułów które chciałem obczaić, to się długo nie zastanawiałem.

 

Potestowalem Lets Go Pikachu i generalnie jak ktoś nie miał nigdy styczności z serią to może być to dla niego doskonały tytuł startowy, z perspektywy wyjadacza ktory stare czesci przechodzil po kilka razy brakuje jednak urozmaocen i szybko robi sie nudno. Choc trzeba przyznac, ze gra bardzo plusuje oprawa a-v a i niektorymi zmianami w rozgrywce (np levelowanie podczas lapania pokow czy widoczność dzikich plików na mapie). Szkoda tylko, że mamy ten wymuszony exp share.

 

Odpaliłem też Super Smasha ale to nie moje klimaty, dostałem 2 razy becki i wyłączyłem bez większej ochoty na zapoznawania się z tajnikami gry.

 

Za to tetris to prawdziwa petarda, nie spodziewałem się, że tak drobną zmiana w założeniach rozgrywki i dodanie elementu rywalizacji wpłynie w tak dużym stopniu na grywalnosc. A zagrywam się w to i ja, i moja kobieta.

 

Jestem też pozytywnie zaskoczony tym, jak został przygotowany Port diablo, sterowanie padem jest fenomenalne (ogrywalem dotychczas diabelka tylko na pc), mega podoba mi się możliwość wbicia bountisow na ławce w parku i to, że gra nie wymaga ciągłego pozostawania online. Wiadomo, tytuł nie wygląda jak na pc, ale jak na możliwości pstryka i tak jest bardzo ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to jest z tymi promocjami na switcha

 

wchodze do nitnendo com i tam biore deals i jest np Child of Light za 7,99 dolarów ale nie moge go kupić itp, wchodze na switchu i jest za 90 zł

 

jak to kupić za 8 dolarów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Super Mario Maker 2 Direct:

 

 

Warto obejrzeć, serio. Jak mnie ta gra jakoś wybitnie nie ruszała (ale na uwadze miałem), tak po zobaczeniu tego materiału normalnie mi się oczy zaświeciły. Tytuł pod względem zawartości przytłacza wręcz. Tryb fabularny z ponad setką plansz przygotowanych przez Nintendo, multiplayer dla 4 graczy czy możliwość tworzenia poziomów z drugą osobą (tak!). Zapowiada się to wszytko super. Aż się nie mogę doczekać aby zobaczyć, co po premierze będą tworzyć co bardziej zdolni domorośli twórcy. Bo to, że społeczności będzie płodzić istne cuda, to wiadome jest na bak. Czekam bardzo :thumbup:

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co? :E Myślałem o tej grze trochę w kategoriach "fajnie, że jest, ale pewnie nie kupię, bo nie będzie mi się chciało budować własnych poziomów" a tu się okazuje, że gra zapowiada się przednio i będzie w nią można bardzo długo grać :D

Z innej paki - ile gdzieś może być warto czerwony Switch, ten wydany z okazji premiery Odysei (komplet bez gry) z równie odysejowym pokrowcem od Nintendo? Trochę mnie korci zakup PS4 żeby w końcu zobaczyć czy mi się Wiedźmin spodoba a jakoś tak wewnętrznie głupio się czuję na myśl o kupnie drugiej konsoli gdzie mam dużo spraw w normalnym życiu do załatwienia a dwie konsole by mi tego z pewnością nie ułatwiły :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...