Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Minimum 1200 myślę że spokojnie. Piszesz że model przerabialny z pierwszej serii i już :E.

Ale czy nie szkoda zaraz sprzedawać? Chyba że nie chcesz już go to luz, ale sam nie używam swojego prawie wcale ale nawet fajny ten tablet i szkoda byłoby się pozbyć. Nawet pograłbym ponownie w mario czy zeldę gdybym miał :E.

Nie masz na czym ogarnąć tego wieśmaka? Albo od kogoś pożyczyć konsolę?

A co jak nie podejdzie? Zostaniesz bez żadnej konsolki? Nie żeby było w tym coś strasznego :P.

Może zobacz sobie na jakimś xboxie one za pół darmo? Albo nawet ps4, ostatnio w targowisku była za 500 zł od kolegi Vameta, ale pewnie już nieaktualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przekonałeś mnie, nie sprzedaję :E A tak poważnie to wydałbym na coś kasę :E Więc wpadłem na pomysł PS4 bo ma trochę fajnych gier a przy okazji zaczął we mnie kiełkować temat sprzedaży Switcha który większość czasu się kurzy. Bo o ile Odyseja czy Zelda to sztos totalny, to nie chce mi się ich przechodzić po raz kolejny, a poza nimi ograłem co mnie interesowało. Zostały mi indyki na które cebulę kasy bo mam świadomość, że na pc da się je kupić za garść liści :E Na porty mam jakiś trochę wewnętrzny opór a multiplatformy na switchu średio mi się widzą :P Ot jakoś tak nie po drodze mi z obecnymi grami na Switcha. Jakaś bardziej klasyczna Zelda (która nie jest portem), Metroid czy jakaś solidna metroidvania od N by mnie zatrzymały na dłużej :P A tak to trochę mnie korcą odgrzane gry z PSX/PS2* i kilka gier w które mogę zagrać od czasu do czasu na PS4. Pewnie kilka miesięcy i też bym się znudził :E Ot gorzej niż baba :E

 

* - coż za hipokryzja :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze rozumiem. Sam mam ochotę wywalić kasę na ps classic jak trafi się w milszej cenie. 209 nie jest zła, ale bywały i po 170, więc :E.

Wszystko rozumiem :E. Ja bym dokupił po prostu pleja i już, zobaczysz jak będziesz używał. Sprzedać zawsze zdążysz. Mimo że sam nie używam teraz prawie wcale swoich konsol, to lepiej tylko dokupić grę, niż szukać konsolę i grę.

Ceny niestety są zabójcze. Również konsole od N traktowałem zawsze jako dodatek dla ich exów. Gdy miałem xboxa to szybko poleciał, bo jednak nie potrzebuję takiej samej konsoli co ps i wewnętrznie źle się z tym czułem że sonka mogła by być mniej używana, a N to zawsze zostaje do mario itd.

Ps4 i switch to jeszcze nie tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby sprzedać zdążę, ale jakoś tak nie widzę obecnie dla niej przyszłości. Znaczy fajnie się gra w MK8 (po roku posiadania dopiero odkryłem, że to całkiem sympatyczna gra :E) ale jak widzę jak od miesięcy na Switcha nie wychodzi niemalże nic co by mnie interesowało (lub nie zajarało mnie na tyle że chciało by mi się zamawiać grę a potem ją sprzedawać) to się zastanawiam czy by jej nie pogonić i za jakiś czas, jak (być może) odświeżą konsolę i pojawi się więcej tytułów, ponownie zerknąć na pstryka. Koniec końców pewnie minie jeszcze kilka miesięcy zanim wystawię ją na sprzedaż bo jak pomyślę o tym jak bardzo mi się nie chce robić fotek, tworzyć opisu, wysyłać i inne pierdoły to aż jestem chory :E :E :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wywal. Też czasem nad tym myślę, z tym że ja na swoim pograłem tyle co nic i miałbym w co pograć, na razie wróciłbym do odysei, bo tak to fakt że tych exów tak dwa na krzyż. Wyjdzie nowszy switch to sobie odkupisz.

I jeszcze jak wyląduje pewna rzecz w kwestii cfw to też będę mógł się pobawić, a tak sobie leży i odpoczywa.

Jeszcze 2dsa ostatnio odkopałem bo mi się przypomniał dziadyga i to jaka fajna konsolka jeszcze, aż bym pograł ale nie chce mi się :E. Pokemony, Donkey kong niedokończony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie funkcje CFW? W ogóle teraz zwróciłem uwagę, że napisałeś, że mam wersję przerabiable, w ogóle nie śledziłem tematu, ale co to daje oprócz możliwości odpalenia jakichś popierdółkowatych aplikacji czy emulatora NESa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz uruchomić "kopie zapasowe" gier albo zainstalować sobie Windowsa. Same fajne rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie funkcje CFW? W ogóle teraz zwróciłem uwagę, że napisałeś, że mam wersję przerabiable, w ogóle nie śledziłem tematu, ale co to daje oprócz możliwości odpalenia jakichś popierdółkowatych aplikacji czy emulatora NESa?

Wszystko :cool:

Emulator nesa to Nintendo daje jeleniom za 80 złotych czy ileś tam a ci jeszcze się cieszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz uruchomić "kopie zapasowe" gier albo zainstalować sobie Windowsa. Same fajne rzeczy.

Dzięki wielkie :thumbup:

 

Wszystko :cool:

Emulator nesa to Nintendo daje jeleniom za 80 złotych czy ileś tam a ci jeszcze się cieszą.

W sumie gdyby tam się znalazły gry z GBA czy SNESa to byłoby to atrakcyjniejsze :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wszystko :cool:

Emulator nesa to Nintendo daje jeleniom za 80 złotych czy ileś tam a ci jeszcze się cieszą.

Płacisz za grę online, tak samo jak u Sony czy MS. Mogą, to na tym zarabiają, jak wszyscy. Pierdoły do abonamentu każdy dodaje inne, abyś tylko nie miał czasami wrażenia, że nic w zamian konkretnego tak naprawdę nie dostajesz wykupując subskrypcję. Nikt o zdrowych zmysłach nie kupuje NSO tylko dla gier z NES-a (no, może znajdzie się garstka, ale to i tak pewnie promil całości). Lepiej zapłacić 240 złotych za PS+ rozumiem, tam to Sony ostatnio rozpieszcza graczy i same killery rzuca co miesiąc. Tak samo jak MS przy Goldzie, The Golf Club 2019 w maju zapowiada się naprawdę konkretnie :thumbup: NSO kosztuje 80 złotych na rok, co daje jakieś 6,70 w zaokrągleniu na miesiąc. Normalnie astronomiczna kwota :lol2: Za tyle to oni sobie mogą odgrzewać te starocie do woli, zwisa mi to. Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Udało mi się wyrwać po taniości Switcha z outletu, więc po pierwszej fascynacji próbuję ogarnąć jakąś listę gier na przyszłość i trochę słabo to wygląda.

Ograne mam: Octopath Traveler, Splatoon 2 (było w komplecie, więc tylko z ciekawości pograłem z 20 rund), Mario Odyssey, Mario + Rabbids: Kingdom Battle.

Ogrywam: Zelda BOTW, Snipperclips :E , Donkey Kong Tropical Freeze

W planach: Bayonetta 2 (niedawno skończyłem 1 na PC), Xenoblade 2 (choć system walki jakoś średnio mi leży), Mario Bros U, Valkyria Chronicles 4

Z reguły omijam tytuły nastawione na multi kompetytywne, więc Mario Kart i Smash odpadają (a jeśli już, to chyba tylko na chwilę by sprawdzić i zaraz opchnąć). Captain Toad, czy Yoshi's Crafted World odpadły po ograniu dema. Czy są jakieś sekretne tytuły na tę konsolę o których nie słyszałem? Chodzi mi o switchowe exy lub po prostu exy konsolowe, bo PC to moja główna platforma do grania (choć często sięgam po PS4, bo granie wychodzi taniej). Z uwagi na dosyć duży przemiał gier, to preferuję pudełka. W sklepie N jak i Metacritic to są praktycznie same indyki w chorych cenach oraz wydania staroci, które już dawno ograłem. Znajdzie się dla mnie coś jeszcze? Japońszczyzną nie pogardzę.

Edytowane przez Wolfen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie N jak i Metacritic to są praktycznie same indyki w chorych cenach oraz wydania staroci, które już dawno ograłem.

Witamy na pokładzie Switcha :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tetris 99 :E Ale to tylko jak masz wykupiony abonament Nintendo Switch Online :E

 

Zobacz demo Kirby Star Allies albo ARMS. Golf Story jest super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pokemon Let's Go Pikach/Evee? Tak jak nie przepadam za Pokami za prostą formę rozrywki i brak widocznych przeciwników, tak tutaj grało mi się przyjemnie, fajny powrót do pierwszych poków z emul... GB :E

Zanim ograsz co aktualnie masz na liście (Zelda i Xeno zabierają spoooro czasu) to zapewne dojdzie jeszcze ciekawie zapowiadający się Super Mario Maker 2 oraz Zelda: Link's Awakening

Edytowane przez Superplastyfikator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzięki za odpowiedzi, choć nie napawają mnie one optymizmem :D

Tetris99 próbowałem, kiedy był darmowy tydzień online. Nie był zły, ale gry multi rzadko potrafią przykłuć mnie na dłużej. Już wolę pograć jeszcze w Tetris Effect na ps4

 

Kirby - wg recenzji gra jest wręcz banalna, więc odpada z tego samego powodu co wspomniane przeze mnie Captain Toad, czy Yoshi's Crafted World - po kilku minutach dopada mnie nuda i zaczynam ziewać. Z tego powodu ledwo co skończyłem Mario Odyssey. Planowałem jeszcze pozbierać brakujące księżyce (sądziłem, że są dobrze poukrywane), ale po przejściu głównego wątku pojawiły się one w tak oczywistych miejscach, że nie miałem na to siły.

Golf Story - nie wiedziałem, że to jest ex. Na pewno sprawdzę jak uzbieram trochę więcej złotych punktów lub trafię na wyprzedaż :-)

ARMS - ograłem już demko. Nie wzbudziło to jakiegoś szalonego entuzjazmu (choć sam pomysł niecodzienny), ale na bezrybiu.. Sprawdzę w końcu choćby dla samej kampanii.

Poki - sprawdzałem demo, ale jak wszystko na początku schodziło na strzała to dałem sobie spokój, bo spodziewałem się zerowego poziomu trudności. Dalej jest dużo lepiej?

 

Swoją drogą to przejrzałem dostępne dema i pobrałem Shining Resonance. Na końcu widok tego Smokoujomieczorożca mnie po prostu rozwalił :D

 

P.S. co się dzieje, że z moich postów usuwa entery i całość zlewa się w jeden ciąg? I na stacjonarnym i na lapku tak samo mam, że muszę potem edytować. Co z moim FF nie tak?

Edytowane przez Wolfen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poki - sprawdzałem demo, ale jak wszystko na początku schodziło na strzała to dałem sobie spokój, bo spodziewałem się zerowego poziomu trudności. Dalej jest dużo lepiej?

Mniej więcej tak to wygląda. Pikachu był u mnie tak dokoksowany, że większość przeciwników szybko padała, sytuacje w których go zmieniałem z uwagi na skopany zad zdarzały się bardzo rzadko, jak już to zmieniałem żeby walczyć odpowiednim elementem czy po to aby zobaczyć innego poka, bo już miałem dosyć tego ciągłego pikania :E

Chociaż o ile dobrze pamiętam to Yellow, też nie było jakimś wielkim wyzwaniem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

z pokami jest ten problem że prócz samych ułatwień i całego syfu ciągnącego serię na dno z każdą kolejną odsłoną, jest to że te całe walki typu kamień\papier\nożyce i używanie żywiołów pokonujących inne jest zbyt OP, za duży dmg leci przez co często mając nawet poki na tym samym lvlu takim ognistym pokonamy trawę na hita max dwa ognistymi atakami przez co gra jest mega nudna -już dodanie chociażby tego że przeciwnicy losowo np zmieniają część poków (w sensie pierwszy wystawiony do walki) już dało by złudzenie ciekawszej walki a tak to lipa...

 

poki skończyły się na 3 gen, a ostatnie co było dobre to Heart Gold & Soul Silver, reszta w większość to większy lub mniejszy chłam i prościzna

 

PS: Edit polecam Monster Hunter Generations: Ultimate -gram prawie cały czas solo i czasami z kumplem, a już mam z 300h

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dziś w nocy odbyła się konferencja prasowa dotycząca marki Pokemon, która miała nakreślić co tam się będzie z nią działo w przeciągu nadchodzących miesięcy. Zapowiedzieli sporo pierdów na smartfony. Co to Switcha zaś, to ma się na niego ukazać kontynuacja Detective Pikachu.

 

W przyszłą środę pojawi się też nowy Nintendo Direct odnośnie Sword/Shield.

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z pokami jest ten problem że prócz samych ułatwień i całego syfu ciągnącego serię na dno z każdą kolejną odsłoną, jest to że te całe walki typu kamień\papier\nożyce i używanie żywiołów pokonujących inne jest zbyt OP, za duży dmg leci przez co często mając nawet poki na tym samym lvlu takim ognistym pokonamy trawę na hita max dwa ognistymi atakami przez co gra jest mega nudna -już dodanie chociażby tego że przeciwnicy losowo np zmieniają część poków (w sensie pierwszy wystawiony do walki) już dało by złudzenie ciekawszej walki a tak to lipa...

 

poki skończyły się na 3 gen, a ostatnie co było dobre to Heart Gold & Soul Silver, reszta w większość to większy lub mniejszy chłam i prościzna

 

PS: Edit polecam Monster Hunter Generations: Ultimate -gram prawie cały czas solo i czasami z kumplem, a już mam z 300h

Kiedyś sobie testowałem rom-hack'i i tam było to rozwiązane lepiej. Każdy przeciwnik miał więcej, bardziej różnorodnych pokemonów na wyższych poziomach, ale przede wszystkim miały one ataki nie tylko pozyskiwane lvl'ami (TM'y, breed, tutor). Czyli jak Ci taki wodny czy ziemny pok wyjechał z ognistym atakiem to się można było zdziwić. :E

 

Poki są kierowane do dzieci i casual'owej rozgrywki więc na jakiekolwiek zmiany pod kątem trudności bym nie liczył. Przyznam, że dziwi mnie brak jakiejś trudniejszej odnogi bo z pewnością znaleźli by się odbiorcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziomy trudności byłyby ciekawą nowością. Dla dzieciarni mega ewolucje, ruchy xyzlbgt, exp share dla całej drużyny, brak hm, wielokrotne tmy itd itd.

Dla dorosłych fanów pokemonów ( :cool::E ), wszystko to co dawniej albo i jeszcze większe hardcory na hardzie, jak właśnie ten brak podziału na żywioły, ale to byłoby przegięcie siusiaka gdyby caterpie wyjepierpaierdolił ci z fire blasta w lesie :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dawno nic nie pisałem o szarej strefie. Więc update.

- Mamy w pełni funkcjonalnego Linuksa / Ubuntu ze wsparciem GPU/Vulkan od ekipy Switchroot. Bazowany na oficjalnym projekcie NVIDII Linux4Tegra.

- Emulator RA doczekał się dopracowanych core PSP/N64. Powstaje również emulator Dreamcasta, który już w tej chwili zachwyca.

- Emulator Dolphin GameCube/Wii dostępny poza HOS. Jednak tylko pojedyncze gry działają z pełną prędkością.

- Android na Switchu to kwestia czasu.

 

HOS - system switcha jbc ;p

Edytowane przez PHYSXftw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mmmm, Android. Jest na co nie czekać :E

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W planach: Bayonetta 2 (niedawno skończyłem 1 na PC)

Jak coś to mam na sprzedaż :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...