Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dalej czekam na 1 - mocniejszą, 2 bardziej kompaktową, choćby w sensie stosunku ekranu do obudowy. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwykłego 2DSa miałem w rękach i w życiu bym tego nie kupił. :E

Dla mnie spoczko. Nie przeżyłbym po raz kolejny latającego ekranu na zawiasach.

Solidna bryła do wbijania gwoździ, całe dłonie/kciuki spoczywające na konsoli i wygodne spusty :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie właśnie kompletnie kształt nie leżał, a do tego złożony 3DS zajmował mniej miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektórzy narzekają dla samego narzekania, najlepiej jak by wydali znowu to samo :E

Nie narzekanie dla narzekania, ale samo Nintendo "pokazało teraz środkowy palec" dla wersji Lite. Nowa, odświeżona wersja Nintendo Switch ma działać od 4.5 do 9 godz. Więc wersja Lite staje się nie potrzebna przy jej 2.5 do 6 godz. pracy.

Właśnie odświeżona wersja Switch ma sens - dłuższy czas pracy, a nie okrojony Lite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jedyną przewagą Lite jest rozmiar i jak ktoś wie, że nigdy w życiu nie zagra na tv albo w parze w jakiegoś mariana czy coś.

Cena za ilość kastracji i tak bez szału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko co ta lista ma sugerować? Przecież jest cała masa innych, świetnych gier, które się tam nawet nie znalazły. Wygląda smutno, bo jest trochę z tyłka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

z tego co czytałem to zapowiada się kozak gierka i jest na wiele wiele godzin, czekam jeszcze na jakieś polskie recki na YT co by posłuchać i pewnie niebawem kupię :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś seria Fire Emblem nigdy specjalnie nie kręciła, ale z chęcią bym obadał kiedyś. Za to Astral Chain to zdecydowanie bardziej moje klimaty i ten tytuł zapowiada się mocarnie:

 

 

Jaram się :whee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie właśnie FE jak najbardziej pasuje. Jeszcze na GBA napierniczałem i później na Gacku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andek został wydany, jestem po obszerniejszych testach. Gierki chodzą wyśmienicie, joycony działają po BT i są wykrywane jako jeden kontroler. Twórcy nawet stworzyli dodatkową łatkę i gdy ją wgramy nasz switch będzie wykrywany jako Nvidia Shield :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może będzie możliwość wgrania emulatora z chińskiego shielda i gierki z wii w 1080p :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow

surprised-rainbow-face.jpg

 

A jak wydają? Pewnie normalnie :E.

Skoro już wieśmak, doom, wolf itd itd, to na unreal engine to będzie w 600p ale będzie :E.

Ale o giereczce w ogóle zapomniałem, a to must have.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem wydają to na switcha :E .

Też się zdziwiłem jak to zobaczyłem :E Pewnie będzie mydełko, ale liczy się sam fakt, że to się na Switchu w ogóle pojawi :E Fajnie.

 

Nintendo pochwaliło się ostatnio w raporcie finansowym, że Switch sprzedał się w ilość ponad 36 milionów egzemplarzy na całym świecie. Czyli sprzęt zyskuje klientów w takim tempie co PS4 w analogicznym okresie swojego życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra ktoś w to Fire Emblem ?? na YT wciąż brak video-recenzji, a zastanawiające jest to że na meta tytuł od graczy miał pierw ocenę rzędu 96, a potem spadło do chyba nawet 7,5, a następnie podskoczyło na 8,6 i aktualnie 8.0 :hmm:

 

ktoś się bawi\hejci czy coś jest nie tak z tą grą jednak ? -wg recenzji prawie 90\100 meta

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie na tyle na ile widziałem to część przyjęta dobrze przez graczy. Zarówno nowych dla serii jak i wyjadaczy.

Jakieś tam małe spięcia są bo oczywiście szmatławce typu Kotaku się zapluły, że za mało opcji par tej samej płci. Może stąd te zawirowania w ocenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shield Exclusive :E

 

Może będzie możliwość wgrania emulatora z chińskiego shielda i gierki z wii w 1080p :D

O jakim emu mówisz?

Edytowane przez PHYSXftw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...