Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

O jakim emu mówisz?

Shield w Chinach umożliwia zakup wybranych gier na Wii i GC, tym samym można na tej przystawce zupełnie legalnie zagrać w te tytuły. Wszystko oczywiście dzięki współpracy Nintendo i Nvidii. Emulacja dział bardzo sprawnie, bo wszystko śmiga bez zająknięcia w 1080p. Gdyby tylko Nintendo ruszyło tyłek, to coś takiego spokojnie mogłoby się pojawić na Switchu. Bebechy w sumie identyczne, łatwa kasa dla nich. Ale nie, po co :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe o tym nie wiedziałem.

Swoją drogą, zaaplikowałem patcha, który identyfikuje switcha jako Shield'a no i jestem zaskoczony. Wszystkie usługi NVIDII działają, GeForce Now również nawet jako posiadacz "Shield'a" mogę uruchamiać tytuły, które są w pakiecie bez potrzebny kupna :E

 

Uruchomiłem Borderlands 1 jakość sztos oraz 60fps, czuć lekkiego input laga, ale to normalne przy streamingu.

 

W ogóle, mogę podpiąć swojego Steama i grać w te tytuły na Switchu dzięki usłudze Geforce Now. :thumbup:

Edytowane przez PHYSXftw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe o tym nie wiedziałem.

Swoją drogą, zaaplikowałem patcha, który identyfikuje switcha jako Shield'a no i jestem zaskoczony. Wszystkie usługi NVIDII działają, GeForce Now również nawet jako posiadacz "Shield'a" mogę uruchamiać tytuły, które są w pakiecie bez potrzebny kupna :E

 

Uruchomiłem Borderlands 1 jakość sztos oraz 60fps, czuć lekkiego input laga, ale to normalne przy streamingu.

 

W ogóle, mogę podpiąć swojego Steama i grać w te tytuły na Switchu dzięki usłudze Geforce Now. :thumbup:

Wait what? :E

 

Jakim cudem możesz podpiąć i grać w gierki ze Steam na Switchu? Kurde to brzmi jak plan - przykładowo mam dość cienkiego laptopa i My Friend Pedro klatkuje na full detalach. Podpinam Steam po Switcha i działa lepiej? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak cienki jest ten laptop jeśli na switchu gra ma działać lepiej? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak cienki jest ten laptop jeśli na switchu gra ma działać lepiej? :E

Jakiś stary rzęch z i5 i zintegrowana grafika Intela HD. :E Ale co ciekawe, niektóre indyki typu Hollow Knight, Dead Cells, Cuphead działają naprawdę spoko.

 

Jeśli chodzi o odpalenie gier ze Steam na Switch to jestem ciekaw jak to działa - mam biblioteke ponad 150 gier :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zdajesz sobie sprawę, że to chodzi o streaming danych/gier, a nie ich natywne odpalanie na Switchu, nie? :E No i kwestia jeszcze taka, że trzeba konsolę przerobić, aby ten myk działał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zdajesz sobie sprawę, że to chodzi o streaming danych/gier, a nie ich natywne odpalanie na Switchu, nie? :E No i kwestia jeszcze taka, że trzeba konsolę przerobić, aby ten myk działał.

Aaa ok, to już o takim streamingu przy pomocy homebrew słyszałem wczesniej, spoko opcja ale myślałem, że już ktoś znowu rozkminił jakąś osobną aplikację :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie byłoby głupie, gdyby Nintendo się dogadało z Nvidią i owocem tej współpracy byłaby jakaś apka, które zmienia Switcha w pełnoprawnego Shielda (z grami z Wii na chińskiej "Tarczy" się udało).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliscie ta chinska zelde, Genshin Impact ??

Jak dla mnie totalna zrzynka z BOTW tego co najlepsze + od siebie delikatnie inne podejscie, skille i postaci, ale dalej wyglada jak rozwiniety plagiat

 

Ogolem zapowiada sie to zajebiscie, i ciekawi mnie teraz co na to N o ile wgl chca cos powiedziec w tej kwestii

 

Szczerze bardziej bym w to pogral niz chyba nawet ten prequel BotW, bo walka, skille itd wydaja sie duzo ciekawsze i rozbudowane, ogolem wszystko na + wzgledem BotW heh

 

Soniacze gadaja ze fani zeldy sie teraz pienia na ta gierke, ciekawe co by bylo jak by chinole skopiowali jakosc ich gowa czy uncharted heh -ale wiadomo ze tak nie bedzie bo latwiej podrobic prostsza graficznie gierke i podciagnac to pod kolejne rpg-fantasy-open-world, a to ze czerpie praktycznie wszystko z BotW i bardzo wyraznie widac inspiracje (o ile w ogole mozna tak to tutaj nazwac) to szczegol

 

Jezeli tego nie skaszania, to jako posiadacz switcha, nie widze w ogole sensu brania " BotW 2 " tylko po to zeby pograc linkiem, na tle tej chinskiej gierki ktora na pierwszy rzut oka juz teraz wydaje sie fajniejsza od Breath of the Wild bo ma duzo nowych elementow

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podróba uncharteda już była.

Unearthed :E

 

Z tym ze to syf na maksa i nie moze stac nawet na tym samym regale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że N może im nagwizdać. :E

Jak na chińską kopie wygląda naprawde dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Rok po sprzedaży starego switcha pod wpływem chwili kupiłem nowego - w outlecie xkom za 1099 (co wydaje mi się niezłą oferta patrząc na cenę jeszcze niedostępnego uboższego nintendo switch lite).

Co przez ten rok się zmieniło? Z nowych rzeczy widzę, że doszedł abonament za grę online..

W jakie gry warto się teraz zaopatrzyć (dodam, że Mario Odyssey i Zelda już za mną)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też ciśnie żeby znowu kupić, ale kupię już ten ulepszony model, mam nadzieje będzie jakiś bundle z nowymi poksami pod koniec roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić Switcha? Coś nie wiele wiadomo o nowej wersji a kurcze pograłbym sobie w SMM2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja też na początku miałem zamiar kupić nową wersję - jednak doszedłem do wniosku, że nie ma sensu czekać na to, aż konsola z bardziej energooszczędnym procesorem trafi do Polski. Zamiast tego wolałem od razu polować na okazje.

Patrząc (w szczególności) na zagraniczne fora, nie rozumiem tego wielkiego szału wymiany "starego" switcha na nowy "ulepszony". Co prawda bateria w dużym uproszczeniu wytrzyma 2 razy dłużej niż wcześniej (co jeśli ktoś używa wyłącznie trybu przenośnego jest ok), jednak okazuje się, że jest to jedyna zmiana (a ludzie doszukują się nie wiadomo czego).

Swoją drogą wyczekiwanie na zakup lepszej rewizji jest trochę bez sensu, bo za chwile (rok?) ogłoszą pewnie model Pro i na nowo zacznie się szał zakupowy ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewizja pewnie wyszła przypadkiem, bo już nie będą tłuc tegry w starym rozmiarze, więc "odświeżyli".

Szkoda że nie pomyśleli, albo pomyśleli i nie zrobią po prostu dopakowanego docka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełna lista gier zapowiedzianych/pokazanych na zakończonej niedawno prezentacji Nintendo Indie World:

 

https://www.eurogamer.net/articles/2019-08-19-nintendo-indie-world-roundup-every-game-announced-at-the-indie-world-presentation

 

Sporo fajnych rzeczy. Hotline Miami Collection to jest coś, na co czekałem od dawna. Szkoda tylko, że takie to drogie. Co innego pokazany tam również Superhot, który kosztuje niecałe 3 dyszki i można już go nabyć w eShopie (tak samo jak paczkę gier z serii Hotline Miami). Było też Ori czy świetnie wyglądające Eastward. Zawsze to jakieś nowe-stare gry, więc nie ma co narzekać IMO.

 

PS

Zaginięcie Ethana Cartera też wylądowało na Switchu niedawno i prezentuje się nadzwyczaj dobrze jak na możliwości takiego pierda:

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem się oprzeć i kupiłem Switcha z Super Mario Maker 2, chcę zobaczyć jakieś niezłe kaizo :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tydzień temu Fire Emblem, trochę bez przekonania, ale po kilkunastu godzinach się nie znudziłem, co nie jest u mnie częste :E Przyjemne bitwy, fabuła nawet interesująca, gra się rozkręca i z tego co czytałem to starczy na dziesiątki godzin :D

Zaczyna się - jak dla mnie - bardzo dobry sezon gier na Switcha - Fire Emblem, dobrze zapowiadający się Astral Chain, nowa Zelda, Luigi Mansion 3, do tego kilka portów/multiplatform i coraz częściej sięgam po pstryczka :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

właśnie myślę ciągle żeby szarpnąć tego Emblema, ale trochę przeraża mnie ta ilość rozmów (przynajmniej pierwsze godziny) + potrzebna dobra znajomość angielskiego żeby wszystko czaić, aczkolwiek z tym ostatnim poradził bym sobie, a i samemu się trochę podszkolił grając ze słownikiem :D

 

napiszesz coś więcej co do gry ? -na YT jest taki kanał i gość chyba całego FE przejdzie tam robiąc odcinki po 30-40min z fajnym rzeczowym komentarzem :)

 

-fajnie się tego słucha Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Archon w swojej recenzji wspominał jak dobrze pamiętam, że uwzględniając wszystkie scenariusze, to gra dostarcza zabawy na jakieś 150 godzin :E

 

PS

W eShopie jest Serial Cleaner za 6 złotych jakby co :E

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

widziałem recke Archona, ale trochę uważam że zrobił ją zbyt pobieżnie jak na tak obszerny tytuł, bo ile to tam, nawet nie 10 min recki i same ogólniki takie powiedział :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Akurat nie podkręcam za bardzo podzespołów więc dzięki za podrzucenie tańszej wersji. Pomyślę i wybiorę co mi podpasuje.  Dzięki wam. 
    • Największa różnica w wydajności jest między 4070, a 4070 Super i tu najbardziej opłaca się dopłacić. Miedzy 4070 Super, a 4070Ti różnica jest znacznie mniejsza i dołożyć trzeba kolejne kilkaset zł. To samo między 4070Ti, a 4070Ti Super. Największe różnice są w rozdzielczości 4K gdzie dodatkowy vram w 4070Ti Super pozwala mu na lepsze osiągi względem 4070Ti.  Jak zapatrujesz się na mocniejsze karty to radziłbym od razu myśleć o zasilaczu. Teoretycznie zasilacz 550W powinien wystarczyć jednak CPU u Ciebie ma 150W poboru w trybie turbo, RTX 4070Ti obciążona w grach średnio ciągnie ponad 260 W, jednak w pikach (karta nie ma liniowego poboru prądu) potrafi przekroczyć 400W. Do tego dochodzą wszelkie peryferia z płytą i może się zdarzyć że chwilowy pobór znacznie przekroczy możliwości zasilacza. W przypadku 4070Ti Super i 7900XT wartości są jeszcze większe. Problem może nigdy nie wystąpić ale sam musisz zdecydować czy "chuchać na zimne" i dla pewności od razu brać mocniejszy zasilacz. Przy RTX 4070/Super pobór (i piki poboru) jest sporo mniejszy więc przy obecnym zasilaczu nie powinno być żadnych problemów. Śmiem twierdzić że się nie mylę. Po pierwsze to odnosiłem się do wydajności kart które mieszczą się w kwocie jaką początkowo Autor zasugerował czyli do ok. 3000 zł. Tu nie ma RX 7900XT, a jest 7800XT i 7900 GRE. Obie te karty z włączonym RT wypadają słabiej od RTX 4070, a lepiej tylko w standardowym rasterze. Dokładnie taka sama sytuacja jest w przypadku droższych kart czyli 4070Ti/Super vs 7900XT. W rasterze górą jest Radeon, w RT RTX-y. Nie znam żadnego solidnego portalu robiącego testy kart na którym 7900XT maiłby przewagę nad 4070Ti/Super w Hogwart Legacy przy włączonych wszystkich opcjach RT.
    • Jak Ksiądz robił grube wałki to nie ma taryfy ulgowej , do celi z  ''długim Józkiem'' i sprawa załatwiona .
    • Modowanie - nie ma większego frajerstwa niż pracowanie za darmo żeby naprawić grę, bo korporacji która za nią wzięła pieniądze się nie chciało
    • Strona Voice of Europe już usunięta. https://voice-of-europe.eu/ https://www.voiceofeurope.com       Ksiądz "Salceson" idzie pierdzieć w pasiaki:    
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...