Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam nie musiałem nic rozbierać żeby usunąć problem, który swoją drogą z czasem zrobił się irytująco intensywny, bo lewy analog "leciał" w prawo. O ile początkowo czasami coś przeskoczyło, tak pod koniec ciężko było wybrać grę z menu :E

Nintendo dodaje gry ze SNESa do usługi online :o chciało by się rzecz "cholera, w końcu". I chciało by się też rzec "a co z GBA?!" :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z gackiem i wii, a nie tymi staruchami z epoki kamienia łupanego? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie musiałem nic rozbierać żeby usunąć problem, który swoją drogą z czasem zrobił się irytująco intensywny, bo lewy analog "leciał" w prawo. O ile początkowo czasami coś przeskoczyło, tak pod koniec ciężko było wybrać grę z menu :E

Nintendo dodaje gry ze SNESa do usługi online :o chciało by się rzecz "cholera, w końcu". I chciało by się też rzec "a co z GBA?!" :E

 

switcha mam ponad 2 lata i lewy i prawy analog szwankował już mocno, praktycznie codziennie gdy go brałem to musiałem mielić gałkami na wszystkie kierunki i po okręgu żeby dało radę grać, sprężone powietrze już nie zdawało egzaminu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś WD-40? :E

 

coś mi się obiło o uszy bodaj :o ale nie próbowałem, zresztą już po fakcie, niebieskiego cona musiałem kleić na stałe z jednej strony ^^ ściągam DxM nowe demko do obadania bo mimo wszystko ta gierka mnie interesuje, prawie w ogóle nie ma gier z mechami, a najlepsze w co grałem to Front Mission 3 z Psx ale to akurat turówka

 

EDIT: DxM demo to to nowe " prologue " ?? bo odpaliłem na chwilę i od razu czuć że tnie to, w sensie że może nie sam fps ale widać że obraz nie jest płynny, może skopany frame-time ?? a sama gra wygląda strasznie brzydko, wszędobylski brak AA, low tekstury, pusty kanciasty świat ogółem jedna z najbrzydszych technicznie, chociaż stylistycznie okej gier na switcha, ja tego nie kupuje w tym stanie :kwasny: -mam wrażenie że jak grałem w demo parę miechów temu to lepiej się to prezentowało wizualnie

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nintendo dodaje gry ze SNESa do usługi online :o chciało by się rzecz "cholera, w końcu". I chciało by się też rzec "a co z GBA?!" :E

W końcu ten abonament zaczyna wyglądać tak jak powinien od samego początku. Gry ze SNES-a to świetna sprawa, lista dostępnych tytułów jest bardzo OK, a z czasem będzie się pewnie powiększać przecież.

 

  • Demon’s Crest
  • Joe & Mac 2: Lost in the Tropices
  • Kirby’s Dream Land 3
  • Star Fox
  • Super E.D.F. Earth Defense Force
  • Super Mario Kart
  • Super Mario World 2: Yoshi’s Island
  • Super Puyo Puyo 2
  • Super Tennis
  • Breath of Fire
  • F-Zero
  • Kirby’s Dream Course
  • Pilotwings
  • Stunt Race FX
  • Super Ghouls’n Ghosts
  • Super Mario World
  • Super Metroid
  • Super Soccer
  • The Legend of Zelda: A Link to the Past

Ogólnie to był bardzo dobry Direct. Tak jak Overwatch mnie nie grzeje, tak już Return of the Obra Dinn czy Divinity: Original Sin II Enchanced Edition już jak najbardziej. Do tego Luigi’s Mansion 3, Xenoblade Chronicles: Definitive Edition, Kirby F2P, remake Trials of Mana, Deadly Premonition 2, Animal Crossing: New Horizons - wszystko na plus. Jedynie Poki nowe wyglądają dość biednie, szczególnie od strony technicznej. Choć w sumie mnie to jakoś nie dziwi specjalnie. Game Freak nie potrafiło ogarnąć swojego silnika już na 3DS-ie, to co dopiero na takim Switchu :E

 

coś mi się obiło o uszy bodaj :o ale nie próbowałem, zresztą już po fakcie, niebieskiego cona musiałem kleić na stałe z jednej strony ^^

Słyszałem i czytałem, że ponoć działa bardzo dobrze. Sam to będę niedługo przerabiał, bo już mi analog w lewym Joy-Conie zaczyna odwalać niestety :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to ja mogę brać ten ich abonament :E Wcz psuje mi to szyki, miałem w planach cieszenie się PS4 bo wpadły fajne gry w plusa, trochę ogarnąć życie, ale nie, SNES musiał wpaś i mnie korci :E

A co z gackiem i wii, a nie tymi staruchami z epoki kamienia łupanego? :D

Nie chcę wyjść na zachłannego milenialsa, GC domagałbym się wkrótce :E

W Wind Wakera nigdy nie grałem a podobno dobry, mogli by też wydać na Słicza :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nowa - Stara" Zelda tuż tuż już w piątek a tu taka cisza, no gdzie ten hajp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma hajpu, tak samo jak na Astral Chain, Fire Emblem itd które w PL prasie growej czy portalach nikną w śród kolejnych pierdów i tweetowych pożal się boże newsów typu Hideło Kodzimbo znowu na klopie dostał inspiracji dla Death Stranding albo setny nic nie znaczący news o CDP na podstawie jednego tweeta od twórców :)

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma hajpu na polskich portalach bo Nintendo to u nas nisza, czego samo winne jest Nintendo, z uporem maniaka omijają Polskę, kastrując z języka polskiego nawet porty, jakbyśmy nie istnieli, ale dziwię się, że tutaj wśród entuzjastów jest taka cisza.

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nintendo omija Polske, czy po prostu w PL nikt nie chce zauważyć w nich potencjału żeby zawrzeć umowę i stać się oficjalnym dystrybutorem na naszym rynku ? zamiast tego jakaś czeska firma po macoszemu się tym u nas zajmuje co jest lekko mówiąc śmieszne

 

same portale okołogrowe też dokładają cegiełki, bo zamiast napisać coś ciekawego to dadzą góra 2 newsy o jakiejś większej grze od N i to tyle, reszta to rozwodnione tweety czy pisanie po raz 100 tego samego o nawet najmniejszym pierdzie dotyczącym XXX nadchodzącej gry z dużych konsol, nawet wtedy gdy w komentarzach użytkownicy sami dają do zrozumienia że mają już dość czytania codziennie po 5x o tej samej grze podobnych bzdur

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steelbook cudny, gdyby była wersja tylko z nim to bym chętnie brał, nie chcę walającej się makulatury :E

Dostałem maila z Muve że moja Zelda rusza w trasę :lovin: Jak zwykle nie napalam się na gry, a tym bardziej na premiery, tak teraz się jaram i trochę żałuję, że umówiłem się na kolację ze znajomymi :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy taka Zelda nie leci już na sentymencie i sprawdzonej mechanice? Przecież to wygląda infantylnie do bólu z rozgrywką niczym w grach przeglądarkowych, które pewnie najpierw skopiowały tą formułę z oryginału.

Może po prostu to ja nie czuję tematu, bo od Wind Wakera też się odbiłem, ponieważ czułem się jakby ktoś karmił mnie łyżkami papki z gerber.

Określenie "Charming" z youtube też tutaj pasuje.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest po prostu piękny remake gry z przed ponad 20 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy taka Zelda nie leci już na sentymencie i sprawdzonej mechanice? Przecież to wygląda infantylnie do bólu z rozgrywką niczym w grach przeglądarkowych, które pewnie najpierw skopiowały tą formułę z oryginału.

Pytanie retoryczne ;).

+5 do oceny końcowej bo nintendo/zelda/mario itd. + baza oddanych fanatyków i kolekcjonerów, którzy kupią wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy taka Zelda nie leci już na sentymencie i sprawdzonej mechanice? Przecież to wygląda infantylnie do bólu z rozgrywką niczym w grach przeglądarkowych, które pewnie najpierw skopiowały tą formułę z oryginału.

Może po prostu to ja nie czuję tematu, bo od Wind Wakera też się odbiłem, ponieważ czułem się jakby ktoś karmił mnie łyżkami papki z gerber.

Określenie "Charming" z youtube też tutaj pasuje.

Przecież to wierny remake gry, która ma na karku ponad 25 lat i pierwotnie wyszła na nieco bardziej dopasipny kalkulator. Czego więc oczekiwałeś i jak to niby Twoim zdaniem miało wyglądać? :hmm: Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie retoryczne ;).

+5 do oceny końcowej bo nintendo/zelda/mario itd. + baza oddanych fanatyków i kolekcjonerów, którzy kupią wszystko.

 

szczególnie ode mnie ta ocena dla Breath of the Wild co nie :D ? tym bardziej że w żadną Zeldę nie grałem, odbiłem się jedynie od Majora's Mask lata temu po ledwo godzinie i miałem dość, a prócz Mario Odyssey to grałem w tego z pegasusa :o:thumbup:

 

Ostatnio wydane Astral Chain czy też Fire Emblem to też pewnie tak naprawdę gry 6,5 max 7\10 bo nintendo mydli oczy :P

 

PS: ja też nie lubię cukrowania, nienawidzę jak jest za słodko, dlatego nie jara mnie np Kirby, jakieś Animal Crossing, yo-kai watch, Town + większość infantylnych gierek z nadchodzącymi poksami na czele (które straciły duszę dawno) ale ta Zelda akurat to idealny remake, chociaż też irytuje mnie ten styl chibi bohaterów, nie lubię takiego czegoś bardzo

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...