Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

V2 z ulepszoną Tegrą, joy-cony neonowe tym razem wybrałem, dobra cena była, 1315 zł. Ekranik mi teraz wyraźniej bardziej odpowiada z temperaturą kolorów 6500k, poprzednia wersja była zbyt zimna/niebieska jak na mój gust.

 

20191001-100844.jpg

 

20191001-100854.jpg

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta nowa (stara) mała Zelda działa na emu lepiej niż na Switchu. Nintendo ma naprawdę przesrane z tymi emulatorami. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutne. Generalnie dalej jestem zwolennikiem tego, że emu i owszem bo często ładniej i szybciej, ale za życia konsoli to tylko jak ktoś ma w domu sprzęt i gry.

Podejrzewam, że jestem z tym poglądem w jakichś 5% użytkowników emu. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! wink.gif

Uwaga - post od wyznawcy PS4 bigsmile.gif

Jako, że mam powoli dosyć tych dużych, filmowych tytułów i chciałbym pograć w coś bardziej... kolorowego (?) planuje zakup NS - tutaj kilka pytań:

  1. Online - rozumiem, że jest abonament (spoko) i tutaj pytań w zasadzie brak (i tak zakupie). Bardziej chodzi mi o gry online - zauroczyło mnie Splatoon 2. Gra miała premierę w 2017 roku - jak obecnie trzyma się online? Jest z kim grać? Widziałem tryb rankingowy - chętnie bym poćwiczył cool.gif
  2. Online - W co najczęściej gracie online?
  3. Konta na NS - chciałbym aby żona miała oddzielne konto - czy wtedy będzie mogła odpalić grę na fizycznym nośniku którą kupiłem i ogrywam na swoim koncie?
  4. Słuchawki do NS - słyszałem, że po BT niestety nie da rady - wiecie czy GOLDy od PS4 po kabelku zostaną obsłużone i czy będzie możliwość komunikowania się?
  5. Osiągnięcie - czy NS ma jakiś system osiągnięć/trofek jak w przypadku PS4 lub XBOX?

To chyba tyle z pytań... Kupował będę nową, pełną wersje NS w czerwonym pudle, a gry startowe które chce mieć to Splatoon 2, New Super Mariu U Deluxe, Donkey Kong TF, Karty 8 z Marianem.

Edytowane przez poznaniak77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3. Ludzie kupują gry na kontach zagranicznych, wiec chyba można kilka kont mieć?

4. Możesz kupić odpowiedni nadajnik BT do Switcha i podłączyć np 2 słuchawki, a mikrofon do jack.

5. Trofea był w grach niektórych grach, a tak ogólnych to chyba nie ma?

 

Nie mam Switcha, ale rozważałem długo zakup i odkładam go na później.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja póki co walczę z sobą ale uważam to za super platformę aby pograć z żoną która uwielbia Mario (czasy Pegazusa) oraz... dla mnie - jakieś hardcorowe rankedy w Splatoon 2szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz zachwycony, gwarantuje Ci to, jak jesteś znudzony tymi wszystkimi na jedno kopyto grami z innych konsol i PC to odkryjesz gry na nowo, kapitalne uczucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też przymierzam się do zakupu Switcha w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Zbyt wiele dobrych i ciekawych gierek tu wyszło, żeby tak po prostu "olać" sprawę. wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Splatoona 2 ostatnio właśnie pogrywam na nowo po długiej przerwie, dla mnie gierka jest zajebista na krótkie posiedzenia, bo meczyk trwa przeważnie 3 min, ludzi gra dużo, praktycznie co mecz to ledwo zdążę do kibla wyskoczyć 6 metrów się wylać jak już kolejna rozgrywka się wczytuje

 

wczoraj np w Hordę salmonów cisnąłem prawie 2h bez przerwy żeby nabić sobie dodatków do abbility i innych bonusów, idealna gra na szybkie ale wciągające meczyki no i najważniejsze że jest naprawdę skillowa i co bardziej ogarnięci, jak np snajperzy z aimem niczym z Q3a to wymiatają przeciwny team :D -problem w tym że żeby dobrze to opanować to trzeba grać ze wspomaganiem ruchowym (ogólnie bez tego nie ma mowy o precyzyjnym celowaniu)

 

EDIT: najczęściej online ? hmm w Monster Hunter Generations Ultimate mam 500h :E

 

co mnie boli w splatoon i ogółem online u " N " to brak dedyków, ogółem komunikacji, czatu grania z tymi samymi ludźmi czy nawet pisania do siebie poprzez friends'ów, chociaż imo online to zawsze ssie na konsolach z tych wszystkich powodów bo większości brakuje, nie mówiąc już o szybkim napisaniu czegoś itd

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! wink.gif

Uwaga - post od wyznawcy PS4 bigsmile.gif

Jako, że mam powoli dosyć tych dużych, filmowych tytułów i chciałbym pograć w coś bardziej... kolorowego (?) planuje zakup NS - tutaj kilka pytań:

  1. Online - rozumiem, że jest abonament (spoko) i tutaj pytań w zasadzie brak (i tak zakupie). Bardziej chodzi mi o gry online - zauroczyło mnie Splatoon 2. Gra miała premierę w 2017 roku - jak obecnie trzyma się online? Jest z kim grać? Widziałem tryb rankingowy - chętnie bym poćwiczył cool.gif
  2. Online - W co najczęściej gracie online?
  3. Konta na NS - chciałbym aby żona miała oddzielne konto - czy wtedy będzie mogła odpalić grę na fizycznym nośniku którą kupiłem i ogrywam na swoim koncie?
  4. Słuchawki do NS - słyszałem, że po BT niestety nie da rady - wiecie czy GOLDy od PS4 po kabelku zostaną obsłużone i czy będzie możliwość komunikowania się?
  5. Osiągnięcie - czy NS ma jakiś system osiągnięć/trofek jak w przypadku PS4 lub XBOX?

To chyba tyle z pytań... Kupował będę nową, pełną wersje NS w czerwonym pudle, a gry startowe które chce mieć to Splatoon 2, New Super Mariu U Deluxe, Donkey Kong TF, Karty 8 z Marianem.

1. Jest abonament, jak wszędzie już na konsolach. Plus taki, że kosztuje najmniej, bo 80 złotych na rok. Czyli wychodzi niecałe 7 złotych na miesiąc. Jak się uprzesz, to kupisz jeszcze taniej gdzieś w sklepach na promocjach, bo i takie rzeczy się zdarzają (za mniej niż 8 dyszek). Jest jeszcze ewentualnie możliwość wykupienia abo w wersji "Family" za 140 złotych bodaj, gdzie dostęp do subskrypcji ma maksymalnie osiem kont. Wtedy tworzysz sobie "rodzinę" (:E) z innymi graczami i dzielisz koszt na kilka osób i wychodzi jeszcze taniej. Więc to są raczej groszowe sprawy i chyba tylko ostatnie cebule narzekają w kwestii ceny.

 

Splatoon 2 jest mega. Jak grałem kilka miesięcy temu to nie było problemu ze znalezieniem graczy, teraz też raczej być nie powinno. Dla mnie to jedna z najlepszych pozycji dostępnych na Switcha i takie małe objawienie w multi. Bo pod niepozornym strzelaniem farbą na wszystkie strony, tytuł ten "pod maską" oferuje sporo bardzo interesujących mechanik, które połączone ze sobą tworzą bardzo grywalny twór.

 

2. Najczęściej grałem właśnie w drugiego Splatoona. Jakiś czas temu grę spieniężyłem, ale planuję wrócić do niej znowu. W tej chwili to chyba w... Just Dance 2019 :E

 

3. Możesz jej założyć oddzielne konto, będzie mogła sobie odpalić grę i ogrywać na swoim profilu. Nie ma z tym problemu.

 

4. Po kablu powinny zadziałać, ale nie siedzę w tym temacie za bardzo, bo nie maiłem potrzeby sprawdzać tego w praktyce, więc nie chcę Cię wprowadzić w błąd. Co do komunikacji głosowej w grach online to problem jest taki, że Nintendo wpadło na genialny pomysł, aby odbywała się ona za pośrednictwem smartfona i apki NSO. Tak ,dobrze przeczytałeś. Mamy XXI wiek, a oni wymyślają takie pierdololo :E Niestety. Na szczęście to nie jest obligatoryjne i np. tytuły od innych wydawców takie jak Fortnite czy nadchodzący Overwatch mają natywny czat głosowy, który działa na serwerach tych gier. Tak więc da się to zrobić w bardziej cywilizowany sposób. Jak się tylko chce.

 

5. Nie ma odpowiednika osiągnięć czy trofeów. Choć niektóre gry oferują swoje własne wyzwania, coś na wzór właśnie takich "wewnętrznych" osiągnięć.

 

Jutro premiera trzeciego Wieśka na Switchu. Z tej okazji Digital Foundry dostarcza fajny materiał:

https://www.youtube.com/watch?v=hUHNowimzDA

Są też już pierwsze recki. W skrócie - jest bardzo dobrze. A sam fakt, że to ruszyło na takim pierdzie każdy nazywa "cudem" :E Stosunek tego, jak ten tytuł wygląda i działa do mocy urządzenia to rzeczywiście takie małe mistrzostwo świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same Maria i Zeldy :E.

No. U konkurencji masz kolejne Unchartedy, God of Wary, Gearsy, Forzy czy inne Halo i "cinematic experience" do przejścia w weekend. Każdy doi swoje marki, nie wiem co w tym dziwnego.

 

Edit:

Myślałem, że sklei posty.

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co przymierzają się do zakupu Switcha to od dzisiaj jest świetna promocja w Redcoon, ulepszona wersja v2 za 1269.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak to jest z tym komunikowaniem się głosowo? Grając online w Splatoon 2 nie będę mógł z nikim rozmawiać?

Lipa trochę sad.gif

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

ja nie wiem dokładnie jak to niby działa, ogółem to i tak jak już bym miał z kimś w ten sposób grać czyli ze znajomkiem, to najprościej byłoby mi odpalić zwyczajnie TS'a i wejść na pokój we 2 czy więcej i tam sobie grać czy gadać a nie przekrzykiwać się na online z jakimiś randomami mówiącymi w XXX językach i srającymi się że nie mówi się po angielsku, voice chat i komunikacja na konsolach to i tak jest jedna wielka pomyłka dla mnie, tak samo jak wszelkie granie w gry online gdzie brak dedyków + zerowe community i cała ta otoczka która zwyczajnie ssie i sprowadza się do quick matchy gdzie każdy ma i tak wywalone delikatnie mówiąc

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CFW to same profity. OC proca daje na prawdę wiele i widać to w tytułach, które mają dropy fpsów. Gdzieś na DF lata materiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sami testują łachudry. Richard i całe DF pewnie lata na piratach jak skurczysyn :E.

 

Co chwila jakaś gierka to już z oc switcha. W sumie spoko.

 

W porównaniu do dodatkowych opcji, to ładne mydło w standardzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Nintendo Ring Fit :E

Słucham pytań.

Edytowane przez Termez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile kalorii już spaliłeś? :E

 

Ale bez kitu, miałem w sumie pytać, czy ktoś zakupił :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile kalorii już spaliłeś? :E

 

Ale bez kitu, miałem w sumie pytać, czy ktoś zakupił :E

 

Ja to akurat mam wagę idealną, można by lekko przytyć najwyżej :E

 

Ale bajer fajny, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie jakiś remaster fatal frame, w końcu coś poważniejszego, na pewno więc zrobią w końcu nową część na switcha :D

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to akurat mam wagę idealną, można by lekko przytyć najwyżej :E

 

Ale bajer fajny, polecam.

Gdzie kupowałeś? Bo na Allegro widzę ofertę za 290 złotych z dostawą w Smart i chyba nigdzie taniej nie ma. A mam jeszcze monety do wykorzystania :E

 

Robiłeś jakiś trening czy grałeś w te mini-gierki? Ruchy chyba wyłapuje bez większych problemów? Oglądałem kilka recenzji i ogólnie każdy zachwala.

będzie jakiś remaster fatal frame, w końcu coś poważniejszego, na pewno więc zrobią w końcu nową część na switcha :D

Skąd info? Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupowałeś? Bo na Allegro widzę ofertę za 290 złotych z dostawą w Smart i chyba nigdzie taniej nie ma. A mam jeszcze monety do wykorzystania :E

 

Robiłeś jakiś trening czy grałeś w te mini-gierki? Ruchy chyba wyłapuje bez większych problemów? Oglądałem kilka recenzji i ogólnie każdy zachwala.

 

Normalnie wziąłem w MM za 299. Robiłem minigierki jak i adventure. Żadnego problemu z wyłapywaniem tego co robię. Nawet IR-da w czerwonym joyconie puls mierzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Witam klawiatura działa częściowo, np nacisne I to wpisuje się O, na F7 nawias, na Shift przecinek, część klawiszy qwerty, asdf nie działa całkowicie. Wyciągałem złącze z płyty głównej wkładałem na nowo, bez reakcji. Włożyłem nowy dysk z systemem, żeby wyeliminować problem software to samo. Ustawienia biosu do domyślnych to samo. Usunięcie w menadżerze urządzeń i dodanie na nowo również. Więc chyba klawiatura do wymiany. Pytanie czy lepiej kupić osobno i rzeźbić czy cały palmrest + klawiatura? Ogólnie dużej dostępności nie ma    Poniżej filmik jak go wygląda    https://youtube.com/shorts/YJJLpsXiXpI
    • Udało mi się to ogarnąć, przynajmniej firmware update od Gigabyte, bo ten od Nvidii dalej boję się uruchomić. Trzeba było zmienić język systemu windows na English USA i dopiero wtedy się zaktualizowało poprawnie.
    • Witam, potrzebuje pomocy z wyborem. Moja sieć: - internet radiowy (antena na dachu), przy antenie router od ISP, nie mam do niego dostępu admina, ale nadaje on sieć wifi do której mogę się zalogować jako uzytkownik - z routera idzie kabel rj45 na poddasze, gdzie laczy się z "POE Ubiquiti" (również od ISP) -Ubiquiti laczy się kablem rj45 z moim routerem TP-Link AX1800, który tworzy nową sieć wifi6 do której podłączają się domownicy Owa sieć wifi6 ma zasieg na dom ale chciałbym rozszerzyć na cały teren -minimum 50 metrów dalej. Ciągnięcie dodatkowego kabla rj45 nie wchodzi w grę. Internet podpowiada aby dokupić urządzenie (jedno lub wiecej) typu repeater kompatybilne z EasyMesh i Wifi6. Ale czy to jest najlepsze rozwiązanie? Ponadto tych kompatybilnych urządzeń jest sporo i nie wiem  które wybrać. Optymalnie nie chciałbym wydać za dużo pieniedzy,  ale jeżeli jest jakiś jeden świetny repeater który załatwi sprawę to może byłoby najlepiej. Zastanawiałem się nad https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/urzadzenia-sieciowe/wzmacniacze-wi-fi/wzmacniacz-sieci-tp-link-re505x?gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwiYOxBhC5ARIsAIvdH52XEsBX_dForirTnCAQKJdhPU8hk19YqzitPqBBqraDo9tzPBdk5cQaAjsBEALw_wcB Ktoś mi zasugerował żeby podlaczyc drugi router AX1800. To ma sens?
    • Ale ta "mniejszość" wystarczy, w cudzysłowiu bo to mniejszość jest przeciwko i grożą odwołaniem spikera i paraliżem izby, byle tylko nie dopuścić do głosowania bo wtedy pakiet pomocy przejdzie, żeby Johnson który notabene dostał ostatnio poparcie od Trumpa, mógł myśleć o utrzymaniu stołka jak podda pod głosowanie te wsparcie musi mieć poparcie Demokratów, a ci z jednej strony chcą pomóc Ukrainie, z drugiej chętnie by popatrzyli jak GOP sam się niszczy, odwołując własnego spikera i paraliżując izbę, co zauważają już nawet mocno prawicowi komentatorzy na Foxie. Pytanie czy u demokratów zwycięży "interes narodow" czy interes partyjny.  Marjorie Taylor Greene is an idiot. She is trying to wreak the GOP | Fox News Musisz zrozumieć, że problem nie jest w poparciu partyjnym dla pomocy Ukrainie, tylko w samym poddaniu tego pod głosowanie, co próbują blokować indywidua pokroju Greene czy Thomas Massie który jest tak jawnie pro-rosyjski jak tylko się da. Patrząc po tym jak duże i jawne są wpływy rosyjskie w USA to chyba czas u nich na nowego McCarthy-ego i nowe polowanie na czarownice.
    • Przepraszam, że się wtrącam, ale o jaką funkcję w BIOS-ie chodzi?
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...