Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ale nie uda ci się zaaplikować 3 kuponów na raz pewnie :)

Jak spłacisz od razu to nie ma miejsca na prowizję.

 

Oni żerują na takich osobach co zapomną zrezygnować z tej karty albo i zapomną jej spłacić. Musi się to opłacać, to jużktóraś z kolei ich taka promocja (wcześniej było 400zł do empiku)

 

wydaje mi sie ze allegro powinno przyjac wiecej niz 1 kod rabatowy, no ale zawesze mozna zapytac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze allegro powinno przyjac wiecej niz 1 kod rabatowy, no ale zawesze mozna zapytac :D

Ale pamiętaj, najpierw musisz wydać kartą 1000zł (gdziekolwiek na szczęście), żeby dostać te 400zł do allegro/morele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od ponad tygodnia posiadam konsolkę wraz z Zeldą. I muszę stwierdzić jedno - szał dzikich ciał! Od dawna nie grałem w tak świetną gierkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe info:

 

http://nintendoeverything.com/xenoblade-developer-monolith-soft-recruiting-for-ambitious-new-project/

 

Monolith Soft werbuje ludzi do nowego projektu. Przy okazji ogłoszenia pojawiły się też nowe grafiki, które najprawdopodobniej są związane właśnie z tym tajemniczym tytułem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od ponad tygodnia posiadam konsolkę wraz z Zeldą. I muszę stwierdzić jedno - szał dzikich ciał! Od dawna nie grałem w tak świetną gierkę :)

W jakim trybie grasz? Wygodnie grać w Zeldę w trybie handheldowym? Przymierzam się trochę do Switcha, miałem 4 Vity, ale ekran był jednak za mały na komfortowe granie i tak kupowałem i się pozbywałem kilka razy. Już nie wspominając, że nie było za bardzo co ogrywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@materek, zależy od pory dnia. Grywam na TV, handledzie (zamierzony błąd), a czasami tablet stawiam na biurku. Wiadomo, najwygodniej jest grać przed telewizorem, ale w trybie podręcznym też przyjemnie się gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to od dawna wiadomo? :hmm:

 

 

ron-jeremy-super-mario.jpg

 

 

:E :E :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o północy odbędzie się transmisja 45 MINUTOWEGO Directa

 

Najdłuższy od nie wiem jakiego czasu.... w każdym razie, jestem przygotowany na rozczarowanie :devil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurde nie podoba mi się to jak wygląda Xenoblade Chronicles 2.

Poszli w design postaci który nie podoba się nawet mnie, osobie która obejrzała kilka ton anime i dalej zdarza jej się to robić. :kwasny:

Zbyt przerysowany, uroczy styl.

 

Świat za to zapowiada się na całkiem różnorodny i ciekawy.

Walka też wygląda okej.

 

Angielski voice acting IMO dramatyczny. :E

 

 

 

Doom i Wolf 2? :o:E

 

 

 

Ten oldschool'owy RPG od Square wygląda dobrze... Ale to już było.

 

GTA Marian wciąż wydaje się być masą zabawy... Ale to już było.

 

 

Oni chyba za często te Directy robią.

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Xenoblade Chronicles 2, to design zdecydowanie bardziej podobał mi się w części pierwszej. Ogólnie te wszystkie mechy i inne ustrojstwa jakoś bardziej mnie jarały i działały na wyobraźnię :P Bo tego tu teraz nie widzę (?).

 

Doom i drugi Wolf to bardzo mocne strzały, Bethesda ładnie ciśnie ze wsparciem dla Switcha. Ciekawy jestem jak mocno te wersje pod względem grafiki będą okrojone w stosunku do całej reszty innych platform. Dla mnie mega news. Co jak co, ale na Switchu jest naprawdę w co grać i niech nikt nie mówi, że nie ma na nim żadnych gier. To jest przeciwieństwo Wii U w każdym calu.

 

Ja tam wolę takie coś (Directy) niż jakieś zapowiedzi teaserów trailerów i inne szopki czy cuda na kiju :E To są zawsze bardzo fajne i merytoryczne rzeczy, podane w skondensowanej formie i są bardzo spoko, nawet jeśli nie zawsze jest to coś odkrywczego czy nowego. Inni wydawcy/producenci powinni z nich brać przykład pod tym względem IMO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Xenoblade Chronicles 2, to design zdecydowanie bardziej podobał mi się w części pierwszej. Ogólnie te wszystkie mechy i inne ustrojstwa jakoś bardziej mnie jarały i działały na wyobraźnię :P Bo tego tu teraz nie widzę (?).

Wygląda na to, że nie ma już mechów.

W ogóle odnoszę wrażenie, że to trochę takie jechanie na marce jest. ;)

 

Doom i drugi Wolf to bardzo mocne strzały, Bethesda ładnie ciśnie ze wsparciem dla Switcha. Ciekawy jestem jak mocno te wersje pod względem grafiki będą okrojone w stosunku do całej reszty innych platform. Dla mnie mega news. Co jak co, ale na Switchu jest naprawdę w co grać i niech nikt nie mówi, że nie ma na nim żadnych gier. To jest przeciwieństwo Wii U w każdym calu.

Na tyle na ile pokazali to taki Doom wygląda znacznie gorzej w stosunku do PS4/XO.

Ale zakładam przy tym, że jak ktoś się decyduje na Switch'a to zdaje sobie sprawę, że czeka go oprawa rodem z poprzedniej generacji. ;)

A dobre, "core'owe" tytuły na jak największej liczbie platform to pozytyw.

 

Ja tam wolę takie coś (Directy) niż jakieś zapowiedzi teaserów trailerów i inne szopki czy cuda na kiju :E To są zawsze bardzo fajne i merytoryczne rzeczy, podane w skondensowanej formie i są bardzo spoko, nawet jeśli nie zawsze jest to coś odkrywczego czy nowego. Inni wydawcy/producenci powinni z nich brać przykład pod tym względem IMO.

Mnie sama formuła odpowiada tylko oni to chyba za często robią.

Pokazali praktycznie to samo co poprzednim razem.

Co było nowego? Minuta o tym, że Doom i Wolf 2 trafią na Switch'a?

Minecraft na 3DS'ie który wygląda jak kupa, będzie ubogi jak obywatel Konga, a i tak sprzeda się w grubych milionach? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Xenoblade Chronicles 2, to design zdecydowanie bardziej podobał mi się w części pierwszej. Ogólnie te wszystkie mechy i inne ustrojstwa jakoś bardziej mnie jarały i działały na wyobraźnię :P Bo tego tu teraz nie widzę (?).

Były mechy w pierwszej odsłonie? Pytam, bo w sumie pograłem na razie tylko godzinę i na ten moment nic mi o tym nie wiadomo.

 

Ewentualnie piszesz o spin-offie, czyli Xenoblade Chronicles X z Wii U :P

 

Jest info o specjalnej edycji gry, ale mam nadzieję, że wyskoczą z bundlem konsola + gra.

Edytowane przez AvengerGT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xenoblade Chronicles nie miało mechów, w sensie nie pilotowaliśmy żadnego.

Ale i tak design postaci również miało IMO lepszy niż to co serwują teraz.

 

Nie ma sensu pisać o którejkolwiek części jako o spin-offie bo żadna nie była bezpośrednio powiązana.

Jakby tak się doszukiwać to bardzo się upierając można by stwierdzić, że Xenoblade to spin-off Xenosagi, która jest spin-offem Xenogears. :E;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, niepotrzebnie użyłem tego skrótu myślowego. Skoro pierwsze XC nie miało mechów, to Kszyrztow pisał raczej o odsłonie X :P

 

Jeśli chodzi o design postaci, pewnie się przyzwyczaję - lepszy niż to co miałem w odsłonie X, gdzie postacie trochę jakby były ciosane. Z początku trochę mnie to drażniło, a później już o tym zapomniałem bo design świata jest tam fenomenalny i jego eksploracja pochłonęła mnie w 100%.

Edytowane przez AvengerGT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem szczerze, że jak zgadzam się co do ciosania to i tak chyba bardziej mi pasowały niż te w 2.

Za bardzo się z tego Sword Art Online zrobiło.

 

Ale same gry i własnie głównie eksploracja w nich jak najbardziej pozytywne.

Podejrzewam, że tu będzie podobnie. ;)

 

Jeżeli chodzi o popierniczoną fabułę w kontekście tytułów "Xeno" to Xenogears'ów do tej pory żaden tytuł nie przeskoczył. :E

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były mechy w pierwszej odsłonie? Pytam, bo w sumie pograłem na razie tylko godzinę i na ten moment nic mi o tym nie wiadomo.

Ok, obejrzałem krótką reckę ign sprzed 6 lat i są tam mechopodobni przeciwnicy i inne podobne ustrojstwa. Trzeba będzie samemu odpalić jedynkę i ruszyć nieco fabułę.

 

Ogólnie te wszystkie mechy i inne ustrojstwa jakoś bardziej mnie jarały i działały na wyobraźnię :P Bo tego tu teraz nie widzę (?).

Obstawiam, że tego typu rzeczy pojawią się w grze prędzej czy później. Może przypadkiem skleili materiał w którym nie było mechanicznych oponentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciwnicy tego typu byli ale ogólne nastawienie na "technologię" było mniejsze niż w X.

Dwójka wydaje się iść jeszcze bardziej w stronę fantasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie za jakieś dwa miesiące będę nabywał nintendo switch a to z powodu ostatniego pokazu direct gdy wychodzi x , mario i cos tam jeszcze to nie mogę przejść tego obojętnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zelda, Breath of The Wild - to jest gra absolutna, ponad 200h już w to gram i ciągle coś mnie zaskakuje, żadna gra nie miała tak genialnego gejmpleju, żadna, to jest dzieło sztuki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...