Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Livo_O

Mu Legend (MU2 - następca Mu Online)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kieros

Pograłe trochę. Wbiłem 40 lvl. Taki samograj.

Grafika to mapki podobne do tych z diabolo 3 plus metroseksualne postacie.

Guesty są wszystkie takie same. Idź zabij kilka mobów obok. Jest ich bardzo dużo i są 3 rodzaje questów. Niebieskie i żółte trzeba robić. Różowe niekoniecznie.

Z tego co się zorientowałem większość itemków nie do noszenia lepiej nie używać do endgame. Często są one rzadkie, cenne i drogie.

Z rozdawaniem punktów i przypisywaniem dodatków do spelli też trzeba uważać.

Najlepiej robić to z jakimś poradnikiem.

Do max levelu najlepiej skupić się na questach. Szczelin czyli dunegonów nie ma co robić prócz tych co musimy póki nie wbijemy tego 65. W sumie żeby wbić ten level potrzeba dzień/dwa.

Fajnie się sieka i fajnie cyferki wyskakują ale niestety częśto za dużo tego syfu na ekranie. Większość itemków wygląda tak samo. Widać twórców nie interesowały tekstury takich bzdetów.

 

Ogólnie tak 7-/10 gra.

Jeżeli chodzi o gatunek MMO to nie dorasta do podeszw WoWowi czy Wildstarowi.

 

 

Tutaj ogólny poradnik do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy 'plusowanie' itemkow zmienia ich wyglad, ze sie bardziej swieca czy cos? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam PK-owania nigdy nie lubiłem i nie pochwalam, pamiętam jak grałem w Terę, była taka lokacja po 10 levelu, przechodziło się z wioski przez taki most i debile na max levelu trzepali tych newbie z 10 levelem nie dając im dalej pójść - serio, wyglądało to żałośnie, jakby nie mogli pójść na krainy , gdzie gracze na ich levelu farmili

W Terze LVL postaci miał większe znaczenie w PVP, w Mu klepałeś gości 50 poziomów wyżej, bo Ty miałeś set +11, a oni +3 :E

 

Pograłe trochę. Wbiłem 40 lvl. Taki samograj.

Levelowanie to samograj, w 1 dzień można max lvl wbić - tylko, że prawdziwy wpływ na Twoją postać mają soul levele, a tych wbijasz 500 i wbijasz je dużo wolniej niż normalne lvle. Najlepszy content jest niestety limitowany dziennymi wejściami... pomijam tutaj rifty, bo rifty to największy rak i zło konieczne (jedno z niewielu źródeł zielonych gemów, które są potrzebne do wszystkiego...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie tak 7-/10 gra.

Jeżeli chodzi o gatunek MMO to nie dorasta do podeszw WoWowi czy Wildstarowi.

 

WildStar? To jeszcze ta gra żyje? xD

Pogrywam sobie, chociaż spodziewałem się trochę większego podobieństwa do pierwotnej wersji, i jest całkiem spoko. Szkoda tylko, że optymalizacja jakaś "nie tego". Tak potrafi ścinać w pewnych momentach, że masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... wciągnęła mnie gierka, ale chyba odpuszczę, bo lagi/spadki fps (albo i to i to) są niesamowite. Grając solo jest okej, ale już w teamie wręcz klatkuje. Wyłączyłem nawet w opcjach pokazywanie skili sojuszników, wrzuciłem na niskie detale, wyłączyłem cienie idp itd i ta dupa xP też mieliście/macie takie problemy? Czy może wina leży po mojej stronie, bądź mojego "sprzętu" ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie może czy jest jakis sposób na blokowanie na czacie goldsellerów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w to jeszcze gra? :E Wszedłem po 4 miesiącach, a tu z 3-4 serwerów został tylko jeden :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w to jeszcze gra? :E Wszedłem po 4 miesiącach, a tu z 3-4 serwerów został tylko jeden :E

Mowilem ze jak ktos chce sie w Mu Legend pobawic to lepiej sie nagrac na premierze, bo za 3 miesiace nie bedzie czego zbierac :heu:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BloodyStorm

Ja się zastanawiałem czy by nie zagrać, bo nowa klasa weszła, a sporo grałem w Mu Online. Nie wiem czy jest sens zaczynać bo dużo hejtu na tą grę spływa. Już nie wspominając podobno o dużym P2W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj najlepiej samemu, generalnie hejtują ci , co by chcieli pierwszą część z polepszoną grafiką, a tutaj mamy całkiem inny tytuł (imo duzo lepszy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tak duzo lepszy ze w oryginalne Mu gra w tym momencie wiecej osob niz w nowe :lol2: Hejt jest calkowicie uzasadniony, a liczby mowia same za siebie. Marketplace swieci pustkami, to samo rifty czy dungeony, PvP to smutny zart. Moze Ci sie podobac, ale nie rob z szamba perfumerii, parafrazujac pewnego wariata :heu:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka91

Jest tak duzo lepszy ze w oryginalne Mu gra w tym momencie wiecej osob niz w nowe :lol2: Hejt jest calkowicie uzasadniony, a liczby mowia same za siebie. Marketplace swieci pustkami, to samo rifty czy dungeony, PvP to smutny zart. Moze Ci sie podobac, ale nie rob z szamba perfumerii, parafrazujac pewnego wariata :heu:

 

Tak to jest gdy się robi kopię jednego z najgorszy H&S w historii czyli Diablo 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...