Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Livo_O

Mu Legend (MU2 - następca Mu Online)

Rekomendowane odpowiedzi

Przygotowałem krótki filmik na temat pierwszego kontaktu z grą oraz pierwszego dnia CBT w Korei. Zainteresowanym zapraszam do obejrzenia ;)

 

testuj testuj, jak się uda daj znać jak z itemizacją na wyższych lvlach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dthlfwp

Przygotowałem krótki filmik na temat pierwszego kontaktu z grą oraz pierwszego dnia CBT w Korei. Zainteresowanym zapraszam do obejrzenia ;)

 

to ty byłeś adminem polskiego forum muonline, gdy to jeszcze było?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze to słaboo strasznie to wygląda, brak klimatu, kulejące animacje, w ogóle najlepiej jak by pozostawili cały styl graficzny itd jak stare Mu, dodali jedynie wysoką jak na dzisiejsze czasy rozdzielczość, AA i inne efekty, a wygląd zbroi i ogółem stałych elementów gry z jedynie ewentualnie kosmetycznymi poprawkami -jak na to patrze to w niczym nie przypomina to Mu Online, i chodzi mi tu o grafikę i jej styl, animacje itd, wygląda to na mocno niedorobione i ten silnik graficzny jakoś kompletnie do tego nie pasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem to anglojęzyczna wersja będzie nie prędzej jak w połowie 2017... także wszelka gadka o tym nie ma sensu bo do tego czasu pewnie większość się pozmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przygotować serię kilku filmików o ‎Mu Legend. Pierwsze zamknięte testy dobiegły końca, udało mi się nagrać sporo materiału. Drugi filmik pokazuje jak skorzystać z party findera na koreańskim kliencie gry w celu stworzenia grupy na Blood Castle. W krótce więcej filmików o Mu Legend. Dajcie znać czy wolicie filmiki z napisami jak ten, czy z głosem i kamerkę jak poprzedni.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę Blood Castle się nic nie zmieniło, poza innym kątem kamery, nawet soundtrack zostawili :cool:

A jak tam inne lokacje, mapy są te same? Kowal w Lorencii jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę Blood Castle się nic nie zmieniło, poza innym kątem kamery, nawet soundtrack zostawili :cool:

A jak tam inne lokacje, mapy są te same? Kowal w Lorencii jest?

Jest lorencia, jest kowal. Jednak sporo różnią się w porównaniu z poprzednią wersją. Co prawda na drodze można spotkać podobne mobki - Spider, Budge Dragon (z tym, że lodowy), Bull Fighter. Mamy Jewel of Bless. Przedmioty od +7 zyskują delikatną poświatę. Jednak tutaj podobieństwa zaczynają się kończyć. Jeśli ktoś liczy, że będzie to odświeżone Mu Online, to raczej się zawiedziecie. W rozwiązaniach bardziej przypomina nowe tytuły z nielicznymi elementami zapożyczonymi z poprzedniej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne PvP, jakie udało mi się znaleźć podczas CBT było na Battleground. Przypomina Dominiona z League of Legends. Wygląda na to, że BG trwa maksymalnie 15min lub do momentu, w którym jedna z drużyn osiągnie 3000 punktów. Punkty zdobywamy za przejmowanie artefaktów / pieczęci.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamiętam stare czasy jak grało się po kafejkach bo nie było jeszcze neta. Później neostrada 128 i modlenie się aby nie zabrakło transferu. Klan też był epicki. Mega fajny klimat. Uczyło się a w między czasie lvl się wbijało z wciśniętym ppm. :)

Na pewno wrócę do nowej wersji ale mam spore obawy. Teraz gry nie robią skillowe tylko takie " gimbusowe "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Globalna CB najprawdopodobniej już tej jesieni, docelowo wersja polska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzyka z Blood Castle ehhh.

 

Kiedys na servie mialem Mace of King i Wingsy 2 lvl dla BK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angielska globalna CB startuje 25 października i na mmorpg.com można dostać jeszcze klucze, pewnie niektórzy starsi gracze będą zainteresowani ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, jakby ktoś jeszcze chciał klucz to na ten moment zostało im ponad 700.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubogie diablo, ale free to play. Chociaz biorac pod uwage koreanczykow to pewnie pay2win raczej.

 

EDIT: I nie zrozumcie mnie zle, swego czasu jak mi koelga pokazal mu online (z 13/14 lat temu juz nie pamietam) to bylo cos. Ale rok pozniej wyszedl World of Warcraft...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka91

Ubogie diablo, ale free to play. Chociaz biorac pod uwage koreanczykow to pewnie pay2win raczej.

 

EDIT: I nie zrozumcie mnie zle, swego czasu jak mi koelga pokazal mu online (z 13/14 lat temu juz nie pamietam) to bylo cos. Ale rok pozniej wyszedl World of Warcraft...

 

Ale które Diablo, bo na pewno więcej osób gra obecnie w pierwsze MU niż w Diablo 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciales powiedziec gimbazy ktora nie ma albo peceta na d3 albo kasy na zakup samej gry, bo sposrod moich znajomych ostatni gral w to (a w zasadzie bocil) z 8 lat temu, a przy kazdym nowym sezonie zawsze mam z kim pograc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee.. w Diablo 3 które chciałem zauważyć kupiłem w dniu premiery za ponad 200zł pograłem może 3 dni, a w MU na które nie wydałem złotówki grałem jakieś 5 lat jak nie więcej, z przerwami oczywiście. W związku z tym chętnie bym sobie pograł w odświeżoną wersję tym bardziej jak ma być za darmo. Nie spodziewam się cudów bo po po tym co zobaczyłem na filmikach z tej koreańskiej bety widać, że to ta sama gra po prostu z grafiką bardziej przypominającą dzisiejsze standardy. Mimo wszystko chętnie wrócę chociażby na te parę godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, jakby ktoś jeszcze chciał klucz to na ten moment zostało im ponad 700.

Poproszę o kluczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o kluczyk

No to wejdź do linka i sobie weź przecież ja nie zabrałem wszystkich 700 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angielska globalna CB startuje 25 października i na mmorpg.com można dostać jeszcze klucze, pewnie niektórzy starsi gracze będą zainteresowani ;)

 

dzieki za info, kluczyk jest czekam na start.

Wiem że nie będe w to grał tyle co x temu bo teraz jest tyle gier z lepszym contentem, ale sentyment pozostal i chętnie nawet na te 30min wrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam wrażenia, ja miałem czas jedynie wbić z 6 lvli. Wygląda ok poza mapami, nie podoba mi się ich totalnie korytarzowa konstrukcja. Szkoda też braku enchantu wizualnego na setach, na to miejsce mamy oczywiście kostiumy, do nabycia w IS. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wbiłem może z 2 levele, ogólnie to LAGFEST :D wchodzę do miasta, jakoś tak pusto, biegam po całym by po chwili się załadowało i pełno ludzi, to samo na wyjściu z miasta na 1 quest.

Pogram więcej to napiszę jak tam wygląda :) no i optymalizacja kaszanka trochę, podczas tego wstępu to spadki do 30fps -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...