Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Livo_O

Mu Legend (MU2 - następca Mu Online)

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co oceniać gry jeśli doświadczasz stresstestu ;), ja trafiłem na wczesną porę kiedy wszystko działało sprawnie i płynnie, zero problemów. Beta trwa 2 tygodnie, trzeba odczekać pare dni i wszsycy sobie spokojnie sprawdzą. Bez obaw , co jak co ale działa bardzo płynnie bo i nie oferuje jakichś wielkich wodotrysków graficznych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słodki jezu, kto aż strach zapytać "kto to panu tak spie#$%^&". Nie o takie MU walczyłem, co to za badziew :wow:

 

Ubogi klon Diablo 3 (wydawało mi się, że nie można już gry bardziej zubożyć a tu proszę...), zamknięte instancje, jakieś dupiaste gówno-questy, brak PK. Co tu się odje#$ło.. :cegla:

 

Chciales powiedziec gimbazy ktora nie ma albo peceta na d3 albo kasy na zakup samej gry, bo sposrod moich znajomych ostatni gral w to (a w zasadzie bocil) z 8 lat temu, a przy kazdym nowym sezonie zawsze mam z kim pograc.

D3 to PvE retardfest dla ciot. Tyle w temacie porównania z MU1.

 

-------------

 

 

 

 

 

Grrrr... dawno nic mnie tak nie rozzłościło... :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PK ma być, ale te questy, itemizacja. W ogóle jakoś graficznie stylizacja jest dziwna, stare MU ma ciągle więcej klimatu. Pierwsza część była wzorowana na D2 i to był dobry ruch, plus sporo swoich pomysłów. Kto przy tworzeniu MUL im podpowiedział ,że D3 to gra warta naśladowania to nie wiem. Dodatkowo nie wszystkie patenty z oryginalnego MU zostały. Tak średnio bym powiedział...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę więcej i jest ok, porównując do MU które ogrywałem (sezony to chyba kiedyś na jakimś privie grałem to tylko 3 i nic więcej) jest lepiej.

Więcej q, a raczej ciągle coś jest, a nie jak wcześniej tyle by zrobić "drugi" poziom postaci i coś jeszcze, Dużo do wyboru w statystykach, craft którego nie było, instancje, jeszcze sporo do odkrycia.

Do starego mu bym nie wrócił bo jak dla mnie za mało oferuje, tutaj obecnie jest tego więcej i pewnie jeszcze trochę dojdzie.

Zrobię jeszcze z 2-3 postacie bo to i tak beta więc cały progress idzie do piachu i poczekam na finalną wersje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dadzą jakieś mapy pvp-open to nie będzie tak źle, na pewno podoba mi się bardziej od "singlowego" D3, przynajmniej tutaj na mapach możesz ludzi spotkać i nie wieje tak nudą, przez wprowadzenie questów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pograłem trochę więcej wczoraj i zaczęło mi się podobać. Pomijając oczywiste straty kosztem oryginału to szkielet został ten sam, feeling MU jest tylko ciało w tej reinkarnacji dostało trochę wątłe.

 

No ale sami zobaczcie

. Na pewno pogram w to chętniej niż w jakieś sezony D3 i PoE.

 

Z tym pvp to sam nie wiem , niby w MU też było sporo map korytarzowych ale w dzisiejszych czasach już widzę zaraz ten lament na forach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się tam podoba, co prawda nie jest to te stare mroczne MU, tylko klimat pasteli ale dopiero doszedłem do jakiejś drugiej czy trzeciej mapy, może potem jest straszniej :E Narazie mam 16 lvl, podoba mi się nowy system dropów itemków, kiedyś znaleźć cokolwiek to były tygodnie grindu, a tutaj wypadają ciekawe rzeczy często i gęsto.

Blessa też już znalazłem wypadł mi z pajączka :E

Jedynie do czego mogę się przeczepić to mam lagi jak cholera, pierwszego dnia musiałem czekać z dobrych kilka minut zanim mnie zalogowało do instancji przed tym mapa byłą pusta, a wczoraj ładowało od razu ale ping był tak z 2000ms :E

 

Edit: o właśnie się zalogowałem i lagów nie ma, działa idealnie (wczoraj też grałem o 13). Wie ktoś do kiedy trwa ta beta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy open bez resetów, ja to potestuję do momentu wybrania czy grać DL czy Bladerem i mi wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś przegapił klucze na mmorpg to łapcie tu: http://www.gameitems.com/get-your-mu-legend-closed-beta-giveaway-1108.html 8700 kluczy zostało podajecie email weryfikujecie i dostajecie klucz.

 

EDIT: wszedłem na serwer niby 2 kreski na pomarańczowo więc powinien dać radę załadowało 20 ludzi nikt się nie rusza jeden wielki lag :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale sami zobaczcie

 

 

już widzę zaraz ten lament na forach.

Mi Bless wypadł na... 8 poziomie? 10? W jednym z pierwszych questowych dungeonów (wielki demon z mieczem)

 

 

Nie każda gra musi być niszczona przez bandę carebearów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darmowe skrzydła :E Szkoda, że animacja latania taka drętwa. No i jak dużo osób stoi w mieście to fps < 5, stare dobre czasy na wigle-4 jak ciężko było trafić myszą w okienko z akceptacją handlu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hoho, warto czasem zajrzeć w dział gry :E Mu powiadacie, za łepka grałem w to jak maniak, pamiętam gdy śliniłem się na hyona +9 a jak dorwałem +11 to kozak :E Anubisy itd :P Potem zrobili jakieś resety postaci, skrzydła poziomu bodajże 3 i podziękowałem..

 

Aż zobaczę Sobie bete :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę i nawet miło się bije te potwory :E szkoda że jest momentami tak bardzo tunelowo w MU nie było aż tak bardzo prowadzenia za rękę jak tutaj.

Gra najcudowniej na świecie nei wygląda ale tak strasznie źle nie jest:

 

EkQ6YLx.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka nowości z imprezy g-star 2, można aplikować na następną betę która podobno ma być na początku 2k17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopię temat bo wychodzi OBT 7.11

Mój link

 

Dodatkowo za 2 dni będą testy serwerów, już teraz można klienta ściągać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, już ściągam klienta :) Gierkę na pewno przetestuję, z racji samego sentymentu do pierwszej części...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się bardzo poważnie nad rozpoczęciem gry w MU legend.

Obejrzałem wiele filmików na yt i bardzo chętnie bym pograł.

Jednak mam pytanie... Czy orientujecie się jak bardzo ta gra będzie p2w?

Czy granie bez sypania $ będzie miało sens?

Osobiście nie mam nic do wydawania kasy na grę i chętnie 30zł miesięcznie mogę wydać. Pytanie czy tyle wystarczy,

aby nie być na przegranej pozycji już na starcie?

Ceny pakietów są według mnie duże, a na stronie i tak są podane bez podatku VAT (14%) ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to będzie, czy wyjdzie ze jest p2w czy nie, czekam z sentymentu, we wczesniejsza bete gralem i bylo ok, teraz bedzie open to na pewno bede gral.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BloodyStorm

Po Open Becie będzie reset kont czy postacie zostaną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli te pakiety będą aktywne na czas OBT to dziwne że zrobili by później reset, po co ładować kasę jeśli wszytko będzie za miesiąc kasowane.

Tak jak jest wspominane w FAQ, 7 to tak naprawdę premiera gry, może taki early access ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie zastanawiam się czy gra będzie popularna w EU z tego co pamiętam MU było bardzo popularne w koreii ciekawe jak z popularnością w europie.

 

Z tego linku wynika, że nie będzie resetu.

Nie doczytałem że chodzi o open bete myślałem o zamkniętej becie/alphie która była jakiś czas temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Odpowiedzi

    • Witam, zamierzam sam zainstalować sobie monitoring wokoło domu i mam pytanie, ponieważ jestem laikiem. Czy można tak połączyć kamery za pomocą tych extenderów? 
    • Postaram się podrzucić następnym razem, jak będę na miejscu. Jak byłem ostatnio, to tyle pamiętam, że łapało LTE2100 z przekaźnika na odległości niecałych 4 km, a moc sięgała niżej niż -90dBm. Ogólnie tragedia z wczytaniem najprostszej strony internetowej, u 3 operatorów podobnie.   Powiem tak - została ta antena wybrana i zamontowana przez "fachowca" na zlecenie innych domowników. Ja się na tym tak nie znam, ale zanim się dowiedziałem jeszcze co tam w ogóle zostało zamontowane, to czułem już, że to będzie bubel, bo co innego może taki "fachowiec" zamontować. No i widzę, że moje przypuszczenia się potwierdzają. Żadnej poprawy to nie da? Bo trochę teraz ciężko będzie to zdjąć i rozmontować, nie wspominając już o poniesionych kosztach i ewentualnych następnych kosztach zakupu nowej anteny. Czy jesteś w stanie odpowiedzieć na resztę pytań dotyczących routera? Na przykład takie złącza to pewnie i tak zawsze będą te same, więc niezależnie od anteny router chyba można wybrać już teraz (mogę się mylić!). Chciałbym szczerze mieć coś ogarnięte przez majówką, o ile jest to osiągalne.
    • Witam po rocznej przerwie ; -). Odnawiam temat. Jak można łatwo odgadnąć, w poprzednim roku nic nie wyszło z kupna PC. Nic jednak straconego, gdyż jestem aktualnie gotowy do kupna gotowego zestawu lub zbudowania własnego PC. Budżet za samą jednostkę z softwarem (OS + Office) +/- 10000zł. Mogę dołożyć, o ile będzie miało to sens. Na początek, znalazłem taką oto promo w X-KOM: https://www.x-kom.pl/p/1220819-desktop-g4m3r-hero-i7-14700f-32gb-1tb-rtx4070s-w11x.html?sm=lowcygier Czy to dobra oferta? Czy też lepiej zbudować własną maszynę od zera?    
    • Świetne rady, autor tematu gra w 3440x1440, więc jakim cudem warto zmieniać 4070Ti na 4070Ti Super, skoro premiera RTX 5000 jest tak nieodległa ? Zanim braknie mu 12GB VRAM w tej rozdzielczości to będzie premiera RTX 6000. Więc @andriejek69 jak masz zmieniać teraz kartę to albo coś dużo mocniejszego, albo czekaj na nowe RTXy. Chyba, że faktycznie chcesz pograć w Cyberpanka z Path Tracingiem, ale tam nawet 4070Ti Super z 16GB to będzie za mało. Zrobisz ja uważasz, ale osobiście uważam taką zmanię za kompletnie bezsensowną, bo obecna kara Ci wystarczy do tej rozdzielczości, a jak zmieniać to na 4090, żeby faktycznie poczuć różnicę, teraz dostaniesz 10% to wydajności. Jedyna opcja to sprzedaż obecnej karty za dobrą cenę i niewielka dopłata.
    • Trudne się wylosowało... Monitorów z tunerem jest jak na lekartwo a szybszych niz 60hz tym bardziej. Nie ma mowy też o oledzie ani miniledzie z tunerem chyba że chodzi o telewizor to już prędzej coś znajdziesz.  Nie podałeś specyfikacji swojego komputera to też niezbyt można powiedzieć czy poradzi sobie z monitorem 4k np. (Samsung monitor m7 i m8) mają smart tv ale tunera już nie mają... Dodatkowo są na matrycy VA co nie każdemu może przypaść do gustu. Najlepszym rozwiązaniem będzie kupno możliwie najlepszego monitora na miniledzie/oled (jeżeli nadal mówimy o budżecie 4000zł) i jakiegoś smartboxa (googletv) z tunerem i podłączenie go do monitora poprzez HDMI.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...