Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Livo_O

Mu Legend (MU2 - następca Mu Online)

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu doczekamy się drugiej części gry Mu Online. Zostanie ona wydana pod nazwą Mu Legend. Już 21.04 pierwsze CBT w Korei.

 

Trailer z media day:

 

Blader gameplay teaser:

 

Warmage gameplay teaser:

 

Whisperer gameplay teaser:

 

Dark Lord gameplay teaser:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się gra nie odbiegająca zbytnio od pierwowzoru, co trzeba zaliczyć na wielki plus. Jak ktoś dorwie się do koreańskiej bety to niech zda relacje w jakim kierunku to wszystko idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że mocno bazują na pierwowzorze, ale liczę na to, że pojawi się jednak trochę nowości... tak żeby gierka nie była za bardzo odtwórcza, tylko powielająca schematy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bazuja na pierwowzorze mowicie ? czyli, ze co ? spot+PPM = samo sie expi a my traktujemy gre jako chat ze znajomymi ?:) czy cos sie zmieni jednak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W skrócie to co obecnie wiadomo

 

Webezen wzoruje się na poprzedniej części co jest bardzo dobre.

Lewelowanie, spoty, pvp, eventy typy cc,bc to wszystko jest.

 

Dochodzi trochę nowości ja dungeon riffty, areny pvp 5vs5, 10vs10,

4 główne postacie trochę zmienione - nawiązujące skilami do poprzednich

 

Na razie jest 7 kontynentów, Pierwszy startowy to leśna kraina, nawiązująca do Nori.

 

Oprócz normalnego wbijana lvl będziemy zbierać dusze, dzięki którymi ulepszymy drzewko i odblokujemy jakieś skille.

Do tego na nasze konto także ma poziom, co daje nam bonusy na wszystkie postacie.

Siła postaci będzie określana przez Power attack, na co ma wpływ poziom, dusze itemy itp.

 

Pewnie więcej dowiemy się podczas CBT.

 

Zapraszam także na FB

https://www.facebook.com/Mu-Legend-Polska-233496340167483/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O mamo ile ja godzin w MU Online zmarnowałem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile godzin na spocie przegrane, ba ile przeafkowane :E

Teraz tego typu gra pewnie by już mnie na tyle godzin nie przyciągnełą, ale zobaczymy co tam upichcą bo mu online to byla jedna z pierwszych tego typu gier w jakie gralem wiec chetnie bym sprawdzil ponownie :)

Najważniejsze, cos o mikrotransakcjach? P2W? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ,że chaosy, blessy i soule skopiują jeden do jednego z pierwowzoru razem z odgłosami ich wypadania, ustawieniem drop rate itd :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ,że chaosy, blessy i soule skopiują jeden do jednego z pierwowzoru razem z odgłosami ich wypadania, ustawieniem drop rate itd :D

tutaj masz oficjalny gameplay

 

a tutaj łap i 4.35, jest to stary gameplay z jakiejś wersji z 2013 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś fantastycznego, ale nowi gracze pewnie tego nie zrozumieją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lata PKowania na mostach w Lorencii mi się przypomniały.. Byle nie było P2W i na pewno utopię kilka dobrych godzin przy tej gierce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj pamiętam jak się w kafejkach w MU grało. Tyle godzin wyjętych z życia :E

Jestem na tak!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ,że chaosy, blessy i soule skopiują jeden do jednego z pierwowzoru razem z odgłosami ich wypadania, ustawieniem drop rate itd :D

Drugi dźwięk zaraz po dźwieku wypadającej legendy w D3 który wywołuje palpitacje serca :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj pamiętam jak się w kafejkach w MU grało. Tyle godzin wyjętych z życia :E

Jestem na tak!

 

Ile czasem się nocek zarywało bo mniej ludzi na serwerach, więcej stworków do bicia i exp :P

 

Drugi dźwięk zaraz po dźwieku wypadającej legendy w D3 który wywołuje palpitacje serca :E

 

Ten dźwięk i rozpaczliwe szukanie kryształka bo gdzieś wypadł :D ile to razy było takie szukanie szczególnie na serwerach gdzie bida było z kryształkami :D

---

Wspomnienia :P

Mam tylko nadzieję, że nie będzie czegoś takiego jak webshopy i inne gówna. Bo to co teraz się dzieje to parodia...

Swoją drogą to bardzo chętnie sprawdzę gierkę, mam nadzieję, że będzie jak kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o w mordę :) w Mu Online ile człowiek czasu spędził ;) godziny w domu, mama wygania na dwór(ile mozna przed kompem siedziec) i myk do kafejki z kumplami grać nadal w Mu Online. Wiadomo coś o wersji europejskiej?

 

znacie coś podobnego do Mu Online? Path of exile odpada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic choćby zbliżonego i strawnego do MU nie ma. Zdarzają się tytuły posiadające jeden lub dwa elementy które przypomną Ci ten klasyk ale nic przy czym warto zostać na dłużej, nie z ich powodu. Może gdyby MU online było produkcją zachodnią to szybciej pojawiłyby się klony, naśladowcy, choćby z azji, a tak dumny zachód nie schyli się przecież po kopiowanie jakiejś tam rzekomo legendarnej gry z Korei. Kiedyś chińczycy próbowali chyba zrobić coś podobnego ale sprawa ucichła.

 

wracając do ...

For a Western release, we are currently working on bringing the game to the West. Once a concrete schedule is finalized, we will officially announce the upcoming schedule. So stay tuned!

 

http://www.gamasutra.com/view/pressreleases/269785/MU_LEGEND_gets_a_class_overview_and_gameplay_videos.php

coś zaczyna się dziać w temacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągam MU aby przypomnieć jak to było :)

Ciekawe ile im zejdzie aby wypuścić to u nas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też ściągnąłem ale niestety już nie wiem co się tam dzieje :D Mają ósmy sezon czy coś takiego, moje chopki na 220 lvl są jak nubki, troche się zmieniło od czasu jak 350lvl był max :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też ściągnąłem ale niestety już nie wiem co się tam dzieje :D Mają ósmy sezon czy coś takiego, moje chopki na 220 lvl są jak nubki, troche się zmieniło od czasu jak 350lvl był max :(

Uważam, że teraz nie ma sensu grać bo miażdżąca większość serwerów nastawiona jest na webshopy i kasę, gra ewidentnie teraz zrobiła się P2W, a szkoda bo pamiętam jak kiedyś się spędzało wieczorki na szukaniu kompletu zbroi i to była zabawa...Do tego albo serwer gdzie exp idzie jak krew z nosa albo exp typu 99999...9x co zabija całą grę w zasadzie. Te ostatnie sezony to jest totalna porażka jak dla mnie bo to już utraciło swój klimat, niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem niedawno chwile pograć w mu, jednak pomimo spędzonych kiedyś setek godzin, po 5 min odrzuciło mnie już drewniane sterowanie.

 

Dlatego pozostaje nam czekać na drugą część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem niedawno chwile pograć w mu, jednak pomimo spędzonych kiedyś setek godzin, po 5 min odrzuciło mnie już drewniane sterowanie.

 

Dlatego pozostaje nam czekać na drugą część.

dokładnie to samo miałem wczoraj

jak ja w to mogłem tyle godzin grać kiedyś a teraz no way :D

Rozbudowało się to dość mocno ale właśnie sklep i to co tam się kupuje jest słabe.

Oby w MU:L tego nie było, ale pewnie będzie bo muszą jakoś zarabiać.

Poczekamy zobaczymy.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygotowałem krótki filmik na temat pierwszego kontaktu z grą oraz pierwszego dnia CBT w Korei. Zainteresowanym zapraszam do obejrzenia ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urgh...wygląda jak mocno inspirowane diablo 3, RIP :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mu <3 global od 2004 grało się, a ostatnio ponad rok temu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • O tym, że wielokrotnie obywatel jest opodatkowywany, co w efekcie daje wysokie opodatkowanie (procent składany). No nie wiem ... z mojej wypłaty jest zabierane niemal 42% podatku (koszt pracodawcy - to co dostaję na rękę). Jeszcze parę lat temu, to było "tylko" ~38%.
    • Ciekawe info na temat antyczita   Widocznie zmiana anticzita eliminuje nam Afterburnera. Generalnie mi to nie przeszkadza o ile nie zacznie sypać banami z tyłka.  
    • Akurat nie podkręcam za bardzo podzespołów więc dzięki za podrzucenie tańszej wersji. Pomyślę i wybiorę co mi podpasuje.  Dzięki wam. 
    • Największa różnica w wydajności jest między 4070, a 4070 Super i tu najbardziej opłaca się dopłacić. Miedzy 4070 Super, a 4070Ti różnica jest znacznie mniejsza i dołożyć trzeba kolejne kilkaset zł. To samo między 4070Ti, a 4070Ti Super. Największe różnice są w rozdzielczości 4K gdzie dodatkowy vram w 4070Ti Super pozwala mu na lepsze osiągi względem 4070Ti.  Jak zapatrujesz się na mocniejsze karty to radziłbym od razu myśleć o zasilaczu. Teoretycznie zasilacz 550W powinien wystarczyć jednak CPU u Ciebie ma 150W poboru w trybie turbo, RTX 4070Ti obciążona w grach średnio ciągnie ponad 260 W, jednak w pikach (karta nie ma liniowego poboru prądu) potrafi przekroczyć 400W. Do tego dochodzą wszelkie peryferia z płytą i może się zdarzyć że chwilowy pobór znacznie przekroczy możliwości zasilacza. W przypadku 4070Ti Super i 7900XT wartości są jeszcze większe. Problem może nigdy nie wystąpić ale sam musisz zdecydować czy "chuchać na zimne" i dla pewności od razu brać mocniejszy zasilacz. Przy RTX 4070/Super pobór (i piki poboru) jest sporo mniejszy więc przy obecnym zasilaczu nie powinno być żadnych problemów. Śmiem twierdzić że się nie mylę. Po pierwsze to odnosiłem się do wydajności kart które mieszczą się w kwocie jaką początkowo Autor zasugerował czyli do ok. 3000 zł. Tu nie ma RX 7900XT, a jest 7800XT i 7900 GRE. Obie te karty z włączonym RT wypadają słabiej od RTX 4070, a lepiej tylko w standardowym rasterze. Dokładnie taka sama sytuacja jest w przypadku droższych kart czyli 4070Ti/Super vs 7900XT. W rasterze górą jest Radeon, w RT RTX-y. Nie znam żadnego solidnego portalu robiącego testy kart na którym 7900XT maiłby przewagę nad 4070Ti/Super w Hogwart Legacy przy włączonych wszystkich opcjach RT.
    • Jak Ksiądz robił grube wałki to nie ma taryfy ulgowej , do celi z  ''długim Józkiem'' i sprawa załatwiona .
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...