Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

czarny1910

Fotel do 1500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam wygodnego fotela, wybór zawęziłem do dxracera king oraz maxnomic dominator.

Czy ktoś posiada któryś z modeli? Z kupnem łatwiej u nas oczywiście z dxracerem, ale maxnomic podoba mi się o wiele bardziej :P

A może jakieś inne alternatywy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kubełkowy fotel z dobrym trzymaniem "w zakrętach" do siedzenia na dupie w pokoju ? to nie będzie wygodne. fajnie wygląda w sklepie lub na zdjęciach ale to jest lipa. za tyle pieniędzy poszukaj dobrego fotela "dyrektorskiego" który będzie obszerny, wygodny i pozwoli siedzieć w różnych pozycjach. ja jeszcze bym szukał z funkcją tilt ale nie każdy to lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to podaj mi przykłady takiego fotela, bo coś co tylko z nazwy jest premium i kosztuje 2000zł do mnie nie przemawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kubełkowy fotel z dobrym trzymaniem "w zakrętach" do siedzenia na dupie w pokoju ? to nie będzie wygodne. fajnie wygląda w sklepie lub na zdjęciach ale to jest lipa. za tyle pieniędzy poszukaj dobrego fotela "dyrektorskiego" który będzie obszerny, wygodny i pozwoli siedzieć w różnych pozycjach. ja jeszcze bym szukał z funkcją tilt ale nie każdy to lubi.

 

człowieku co ty wygadujesz.. miałeś kiedyś do czynienia z takim fotelem dłuższy czas ? aha no przecież nie znam sie to się wypowiem :)

a co do tematu sam posiadam dxracera d-series i wygoda jak i sam wygląda sa świetne ale musisz pamiętacie jaką wersje kupujesz zależny to od twojego wzrostu wagi tutaj masz tabele https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xft1/v/t1.0-9/13062145_1366150760078595_6476650255446531592_n.png?oh=48ca3df340daad9ce9892ba988156868&oe=57D69954&__gda__=1469898549_32028a651a4d287a018a52d56840ee5b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...