Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Xinum

Laptop do kwoty 1600 zł. Praca, studia oraz gry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Dzisiaj z kolegą mam jechać kupić laptopa. Głównie to jedziemy do sklepów rtv euro agd oraz media-Markt.

Poszukujemy laptopa do max kwoty 1600 zł. Nie musi mieć on dysku SSD. Prosiłbym o podanie laptopa do kwoty 1500 zł oraz 1600 zł.

Laptop będzie używany do pracy oraz czasem gry (Heartstone, League of Legends oraz CS:Go. Nie liczymy na nie wiadomo ile fps itd.

 

Z góry dzięki za propozycje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takich sklepach nie dostaniesz dobrego laptopa :P po za tym przepłacisz.

Zamawiając internetowo masz 14 dni zwrotu jeśli masz przed tym obawy czy tam kolega

 

Z systemem czy bez?

 

ASUS R556LJ-XO739D i3-4005U/4GB/1TB/DVD GF920

Matowa matryca, lekka praktyczna obudowa, wygodna klawiatura, świetne tempratury jak przystało na Asusa, długie czasy pracy na akumulatorze do 5h na wifi. Dobra wydajnośc w niskiej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też jestem tego samego zdania ;) Wiesz co nie koniecznie musi być z systemem. Co do tego Asusa to mam podobnego, ale mocniejszy :P Dzięki za tą propozycję :) !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz nie od nas chyba zalezy :D

 

Ciekawą propozycja bedzie jeszcze

Dell Inspiron 3542 i3-4005U/4GB/500 GF920M

Renomowana marka dell, Łatwy dostep do podzespołów, całkiem solidna obudowa, dobry stosunek ceny do wydajności, umiarkowane temperatury. Laptop posiada dobry serwis i domową gwarancję dell (w razie awarii dzwonisz do serwisu oni wysyłają do Ciebie serwisanta i laptop jest naprawiany na miejscu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest dobra opcja bo co do serwisu Asusa mam pewne zastrzeżenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie łatwiej najpierw zapytać się o system? Dobrze, poczekamy zobaczymy :)

 

Acer E5-573G i3-4005U/8GB/500/DVD-RW GF920M

Dobrze spasowana obudowa, solidne podzespoły. Procesor i3ulv Hasswell 4-tej generacji + karta graficzna GeForce'a GF920M z 2GB pamięci vRAM. Optymalna ilość pamięci RAM. Gwarancja 2-letnia z niezłym serwisem typu door to door.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że nie koniecznie musi być. Raczej zdecydujemy się na tego Asusa bo dodatkowo go maja na sklepie :) dzięki za rady!

 

 

@@ Zakupiliśmy asusa, dzięki wszystkim! :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jeden problem. Jak to usunąć? 13120786_1795273387367681_1336044465_o.png?oh=aa5afd3303dc86cd02463cfa9a00034c&oe=57280DB4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie w tym dziale,

możesz zobaczyc cclenerem lub ADW cleaner.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...