Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

killerek132

Słuchawki z mikrofonem do 350 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

Jak w temacie potrzebuję słuchawek z mikrofonem do 350 zł max, jak będą do 300 to też się nic nie stanie :).

Ogólnie od 2 miesięcy byłem przekonany do "Razer Kraken Pro" ale koledzy "Kiciunio oraz wykład kolegi adivxv " uświadomił mnie że tkwiłem w błędzie.

 

Adivxv: http://forum.benchmark.pl/topic/172967-o-tym-dlaczego-nie-warto-kupowa%C4%87-s%C5%82uchawek-z-mikrofonem-takich-marek-jak-logitech-creative-roccat-razer-steelseriesmad-catz-itp/

 

Nie muszę chyba bardziej się rozpisywać że po tym co przeczytałem i przeanalizowałem mocno zwątpiłem w te słuchawki, ciesze się że założyłem temat i nie jestem kolejnym "kretynem" który dał się naciągnąć na logo firmy.

 

Jak już pisałem od dwóch miesięcy rozglądałem się za słuchawkami i po wbiciu sobie w baniak że Razer są najlepsze przestałem rozglądać się za innymi co było błędem, dzisiaj dostałem wypłatę, miałem już nawet uszykowaną aukcję na allegro i chciałem zamówić słuchawki, jednak tego nie zrobię póki nie dowiem się jakie :lol2:

 

Chciał bym zamówić je zamówić jak najszybciej bo (jak to zwykle bywa) pieniądze mi uciekną z konta "takiego chodzonego mają :E "

 

Kolega "kiciunio" polecił mi Kingston HyperX Cloud, chciał bym aby brzmienie było raczej "ciepłe" żeby ten bas był wyraźny i dość mocny "taki fetysz"

 

Jakie mógłbym w przedziale cenowym 300 - 350 zł kupić słuchawki z mikrofonem ? W przyszłym miesiącu planuję zakup zewnętrznego mikrofonu ale na delegację będę powijał tylko słuchawki przy których musi być "mike"

 

Czy mógł bym prosić o jakieś propozycje wraz z uzasadnieniem, był bym bardzo wdzięczny za pomoc ;)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kingston HyperX Cloud

 

Jako uzasadnienie podam:

wyszukaj "HyperX Cloud" na tym forum.

wyszukaj "Razer Kraken" na tym forum.

Porównaj uzyskane wyniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że trochę marudzę i zachowuję się ja "gufniasz" ale sarkazm jest zbędny, mógł byś napisać że Hypery są lepszym/najlepszym wyborem w tej cenie.

 

Znam się na wielu rzeczach ale nie na słuchawkach, więc proszę o pomoc jak "leszcz".

 

Kolega przed Tobą również je polecał, więc pytam się Ciebie jako człowieka w temacie czy kupić Hypery czy może warto dołożyć do czegoś.

 

Nie jestem zgryźliwy :) "A przynajmniej staram się być ;) "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja bardzo chętnie bym ci to wszystko wyjaśnił. Gdybym nie wyjaśniał tego już X razy wcześniej. ;)

Na ten moment zgryźliwy może nie jesteś, ale zdecydowanie jesteś leniem. Więc ja również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, po jeszcze kilku recenzja zamówiłem Hypery w biało czarnym kolorze, zobaczymy jak będą się sprawować gdy przyjdą. Już nie mogę się doczekać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć,

dobrze zrobiłeś :)

będzie miło poznać Twoją opinię na forum jak je przetestujesz - zapytania o tego rodzaju sprzęt są dość często tak więc będziesz miał okazję :)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja odkopie temat i napiszę swoją opinię na temat Hyper X. Powiem tyle, pieniądze wyrzucone w błoto. Mam słuchawki audio technika ath t400 za bodajże 250zł mniej więcej. Kupiłem owe PRO GAMINGOWE OVER POWER hyperX i jedyne co mogę powiedzieć to hmm rozczarowanie. Bass na wyższej głośności kuleje zaczyna zniekształcać i lekko charczeć, średnie tony zostawię bez komentarza, jedynie wysokie w miarę, do cs-a się nadadzą. AAA na plus jeszcze mikrofon bo fajna jakość. Dobra do rzeczy, moje stare audio techniki które są o ponad 100zł tańsze mają cieplejszy bardziej bassowy dźwięk etc. Nawet spróbowałem je podłączyć pod te super "karte USB 7.1" od hyperx i nawet tam mają lepszy dźwięk niż dedykowane Cloudy ^^ trochę smutne ale to tylko i wyłącznie moje zdanie (mogę się mylić) każdy ma inny słuch ale samo charczenie raczej każdy słyszy. PEACE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym że killerek132 potrzebuje słuchawek z mikrofonem, a ath t400 niestety go nie posiadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym że killerek132 potrzebuje słuchawek z mikrofonem, a ath t400 niestety go nie posiadają.

No racja :) Ale za 100zł można kupić również baaardzo dobrej jakości micro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat kingston hyperx to rebrand często polecanych i dobrze ocenianych takstarów pro80 z dodatkowym (odłączanym) mikrofonem. dlatego ten model jest zawsze proponowany w tematach o gamingowych headsetach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę się do tematu, bo zdziwiła mnie wypowiedź czortt`a. Napisał on, że hyperx podłączył do ich dedykowanej karty dźwiękowej. A z tego co wiem to wersja lepsza Cloud 1 jej nie ma dopiero gorsze Cloud 2 miały taką i może dlatego jesteś z nich rozczarowany.

Nawet spróbowałem je podłączyć pod te super "karte USB 7.1" od hyperx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę się do tematu, bo zdziwiła mnie wypowiedź czortt`a. Napisał on, że hyperx podłączył do ich dedykowanej karty dźwiękowej. A z tego co wiem to wersja lepsza Cloud 1 jej nie ma dopiero gorsze Cloud 2 miały taką i może dlatego jesteś z nich rozczarowany.

Troszkę źle to ująłem :)) chodziło mi że podłączyłem swoje audio techniki pod tą karte USB od HyperX :) I nawet tam moje miały lepszy dźwięk od cloudów. Na co dzień korzystam z Asus xonara DG i tam podłączam swoje słuchawki, muszę przyznać że pod tą kartą HyperX grają lepiej niż dedykowaną ale wciąż nie mogę powiedzieć że są lepsze od audio technika i trochę mnie to boli że w sumie wydałem 350zł żeby mieć microfon w słuchawkach xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak cię boli jeden z fundamentów świata audio*, to czemu nie kupiłeś poprostu Superlux HD681 za 79 zł? Albo VE MONK za 30-40 zł? Headsety nigdy nie były opłacalne i nigdy nie będą, ale nie zmienia to faktu, że z headsetów HyperX to jeden z najlepszych wyborów jakiego można dokonać.

 

*Droższe nie zawsze oznacza lepsze, tylko w większości poprostu inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak cię boli jeden z fundamentów świata audio*, to czemu nie kupiłeś poprostu Superlux HD681 za 79 zł? Albo VE MONK za 30-40 zł? Headsety nigdy nie były opłacalne i nigdy nie będą, ale nie zmienia to faktu, że z headsetów HyperX to jeden z najlepszych wyborów jakiego można dokonać.

 

*Droższe nie zawsze oznacza lepsze, tylko w większości poprostu inne.

 

Ta xD wy i te wasze superluxy ^^ jak słyszę te nazwę to przypominają mi się wszystkie wątki na tym forum xD czego byś nie szukał superluxy zawsze są odpowiednie do wszystkiego xDDD a prawda jest taka że to największy syf jaki jest możliwy ;p już wole jakieś KOSS ur20 czy ur40....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czort

Prawda jest taka że twoje argumenty na temat słabości superluxa są beznadziejne

miałem 3 modele od tego producenta za śmieszne 90-130zł oferują świetny dźwięk a wygoda nie jest zła spore możliwości dostosowania padów a budowa słuchawek jest tak prosta i przez to genialna bo nic nie skrzypi w porównaniu do moich sporo droższych słuchawek Philipsa

mało tego HD681 porównywałem do dawno często polecanych SHP2500 od Philipsa i była tam przepaść w jakości dla Superluxa co też świadczy o tym że za śmieszne 90zł lepiej grających słuchawek nigdzie nie znajdziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już wole jakieś KOSS ur20 czy ur40....

W takim razie nigdy nie miałeś ich na własny użytek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nigdy nie miałeś ich na własny użytek.

mialem koss ur40 a superluxy przyslali mi i po 10min przestala grac lewa sluchawka to podziekowalem :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry że nie odpowiedziałem zaraz po odebraniu słuchawek ale z PClaba nie dostaję e-maila z powiadomieniem o odpowiedzi w temacie.

 

Ogólnie jestem bardzo miło zaskoczony słuchawkami, samo otworzenie opakowania robi wrażenie ale dopiero podłączenie słuchawek utwierdza w przekonaniu że pieniądze nie zostały wyrzucone w błoto.

 

Różnica jest duża między Telefonem a komputerem, na razie testowałem na starym komputerze ale jak wrócę do siebie podłącze je pod nowy sprzęt z dedykowaną kartą dźwiękową i zobaczę jak będą grały.

W grach jeszcze nie miałem okazji testować, na TS też nie ale słuchanie muzyki to czysta frajda.

 

Jednak gnębi mnie to że na telefonie grają dobrze ale nie da się mocno podbić dźwięku, zastanawiam się nad jakimś wzmacniaczem słuchawkowym, będzie on miał sens jeśli chodzi o słuchanie na telefonie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze że nie da się MOCNO podbić dźwięku. O słuch trzeba dbać, bo masz tylko jeden na całe życie. Nie powinieneś mieć problemu z napędzeniem owych słuchawek na jakimkolwiek telefonie. Jesteś aby pewien, że nie słuchasz za głośno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze radzę jako sprzedawca, odpuść sobie Razery, Steelseriesy. W przedziale do 350zł masz bardzo dobre headsety jak Superlux HMC631, Kigston HyperX Cloud Core, HyperX Clooud / QPAD QH-90.

 

Jeśli chodzi o Koss UR40 to przyznam - dobre słuchawki ale też w chwili obecnej nie warte tych pieniędzy. Odstraszała mnie zawsze jakość wykonania tego modelu, choć fakt jest taki, że się nie psuły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze że nie da się MOCNO podbić dźwięku. O słuch trzeba dbać, bo masz tylko jeden na całe życie. Nie powinieneś mieć problemu z napędzeniem owych słuchawek na jakimkolwiek telefonie. Jesteś aby pewien, że nie słuchasz za głośno?

 

Może troszkę ;) Pracuję na koparce gąsienicowej często bez ochronników słuchu gdy mam w pobliżu ludzi, ale mam częste badania i słuch mam ponad przeciętnie dobry, w domu mam dwie "estradówki" JBL-a więc jestem przyzwyczajony do dużych decybeli. Wiem że na dłuższą metę bardzo wysoki hałas może uszkodzić słuch ale pod telefonem dla mnie trochę za cicho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli dla ciebie na zamkniętych słuchawkach o wysokiej skuteczności jest za cicho, to ja wolałbym nie znajdować się w twoim domu gdy puszczasz muzykę przez głośniki. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HyperX nie mają aż tak dużej czułości. Może i przetworniki są całkiem skuteczne, ale niestety fabryczny kabel je nieco przycisza i pogarsza dynamikę. Zwłaszcza na słabszym prądowo źródle (telefon).

 

Co do UR40 to dźwiękowo i wygodą naprawdę fajne w swojej cenie (nadal mimo Superluxów), ale niestety nie sprawiają wrażenia pancernych, zwłaszcza ten składany pałąk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HyperX nie mają aż tak dużej czułości. Może i przetworniki są całkiem skuteczne, ale niestety fabryczny kabel je nieco przycisza i pogarsza dynamikę. Zwłaszcza na słabszym prądowo źródle (telefon).

 

Co do UR40 to dźwiękowo i wygodą naprawdę fajne w swojej cenie (nadal mimo Superluxów), ale niestety nie sprawiają wrażenia pancernych, zwłaszcza ten składany pałąk.

W tych UR40 nie miałem problemów z reklamacjami z tytułu uszkodzeń mechanicznych, aczkolwiek fakt, że jakoś wykonania to totalna lipa :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...