Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

FIR5T

Problem z kartą graficzną radeon hd 7850

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z grafiką hd 7850 mianowicie po zainstalowaniu sterowników do radeona i ponownym uruchomieniu(po tej animacji w windows 7 ,a przed ,,zapraszamy" komputer nie wyświetla obrazu monitor się 'świeci' lecz nic poza tym nie widać musiałem uruchiomić komputer w trybie awaryjnym i odinstalować ją ponownie.Instalowałem dwukrotnie sterowniki raz z menadżera windows ,a drugi ze strony amd. Oczywiście wentylatory działają itd. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo grafika padla albo cos jest nie tak ze sterownikami ktore zainstalowales.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź kartę w innym komputerze. Jeżeli po zainstalowaniu sterowników problem występuje, to karta jest uszkodzona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę w innym kompie. Jeśli chodzi o sterowniki to 3 razy instalowałem, także wątpię, aby to była ich wina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się dzieje z tymi 7850 ostatnimi dniami. Moja też wczoraj odmówiła posłuszeństwa ale nie po zainstalowaniu sterowników tylko podczas oglądania YT, komp się zwiesił i pokazały się jakieś czarno-fioletowe paski.

Zresetowałem komputer i od tej pory mam takie same objawy jak autor tematu tj. czarny ekran po animacji Windows.

Dodatkowo przy odpaleniu trybu awaryjnego pokazują mi się paski na których kolory są jakieś jakby z za dużym kontrastem. Czytałem, że te paski to może być powód uszkodzenia złącza DVI. Spróbuje dziś odpalić go z hdmi/dport i dam znać.

 

Kartę testowałem w innym komputerze na złączu DVI (nie instalowałem sterowników), windows się odpalił bez problemu ale paski dalej były no i oczywiście bez sterowników rozdzielczość do bani.

 

Edit. Zapomniałem dodać, że próbowałem przeinstalować u siebie sterowniki w trybie awaryjnym ale cały czas mam komunikat z AMD "Błąd sterownika wykrywania" ktoś wie jak to ogarnąć? Szukałem w guglu ale nic co tam jest mi nie pomaga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...