Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Headbunger

[2000] Laptop do programowania i gier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Poszukuje laptopa do 2000zł, wazne zeby posiadal dysk ssd, bedzie sluzyl glownie do przegladania internetu i programowania, od czasu do czasu do jakis gierek. Oczywiscie zalezy mi, zeby wydajnosc byla jak najlepsza! Za kazda odpowiedz z gory dziekuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lenovo mają słabe wykonanie + tylko 1 Gb karty graficznej

 

ASUS R556LJ-XO739D-8 i3-4005U/8GB/240SSD/DVD GF920

Matowa matryca, lekka praktyczna obudowa, wygodna klawiatura, świetne tempratury jak przystało na Asusa, długie czasy pracy na akumulatorze do 5h na wifi. Dobra wydajnośc w niskiej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za odpowiedz! laptop bardzo fajny! tylko cena troche poza moje mozliwosci ;( zdaje sobie sprawe, ze zapewne laptop jest warty doplacenia tych dwustu zlotych, jednak w moim przypadku to odpada;( wstepnie i tak mialem wydac 1500zl, ale zwiekszylem budzet do 2000zl, kolejna dokladka jest niestety poza moim zasiegiem ;( dlatego prosilbym o jeszcze jakas troche tansza propozycje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem Ci Asusa na i3U skoro mówisz ze nie możesz dołozyć

 

Lenovo Z51-70 i3-5005U/4GB/120/DVD-RW R7 M360 FHD

Matryca FULL HD matowa większy obraz roboczy bardzo przydaje sie przy programowaniu, niskie tempratury, ładna stylistyka (design) przy tym aluminiowe wnętrze laptopa, dobre głośniki JBL – graja na naprawdę przyzwoitym poziomie, internetowa kamera 3D, dobra wydajność w niskiej cenie. Jest to nowa odsłona Lenovo z50-70.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie to mają być gry?

Ja bym na razie odpuścił SSD, mając ograniczony budżet i kupił coś lepiej wykonanego z mocniejszym procesorem:

Dell Inspiron 3543 i5-5200U/8GB/500 GF920M

Renomowana marka, dobre wykonania, 2-letnia gwarancja z serwisem typu domowego. Karta graficzna z 2GB pamięci vRAM, gdzie w lenovo jest połowę mniej, budżetowo. Procesora grafiki czy wykonania nie zmienisz, natomiast dysk SSD możesz dokupić zawsze później jakiś porządny dobrej jakości i dorzucić bez utraty gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...