Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

czortt

Karta do 200euro gtx960 coś innego ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam godzinę temu moja kochana gtx 480 umarła xD czas na wymianę. Coś na szybko w miarę porównywalne-lekko wydajniejsze do Black desert/ cs go / lola. Wydaje mi się że gtx 960 4g będzie idealnym rozwiązaniem, tylko pytanko które ciągle mnie zastanawia, czym różni się długa wersja z 3-trzema wentylatorami od takiej krótkiej z jednym. Czy tracę na wydajności? Czy ma krótszy żywot. Ta mi mega odpowiada tylko chciałbym rozwiać wątpliwości LINK CLICK .

 

 

PC:

 

CPU - 2500k 3.2Ghz oc

RAM - 4gb a data

MOBO - Asrock pro b3

UPS - TAGAN 500watt

GPU - 480 rip :(

 

Jeśli potrzeba jeszcze jakiś info proszę pisać :) pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden wentyl to wyższe temperatury co może obniżyć żywotność, wydajność jest taka sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta z linku nie ma trybu półpasywnego i ponoć jest głośna. Dopłać 13 ojro do tej wersji: http://www.amazon.de/Gigabyte-GeForce-Grafikkarte-Speicher-DisplayPort/dp/B00UMVCYTM/ref=sr_1_2?s=computers&ie=UTF8&qid=1461967374&sr=1-2&keywords=gtx+960

 

Pamiętaj, że jeszcze przez 2 dni jest promocja na darmowego Tomb Raidera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa :) akurat głośność mi nie przeszkadza :) jakby nie patrzeć 4-5lat siedziałem na gtx 480 referencie. Jestem ciekawy jeszcze opinii na temat tej wersji CLICK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś jeszcze napisać opinie na temat gtx 770? bo mogę nówkę za 180euro kupić. 960 vs 770 jak to wypada przyszłościowo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...