Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jnocctcop

Wycena PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ile może być warty zestaw PS4

-kabel HDMI

-kabel usb

-1 pad + ładowarka

Call of Duty: Advanced Warfare

Call of Duty: Ghosts

 

Dzięki z góry za pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oryginał czy pirat ?

z banem czy bez ?

kradziona ? (no sory, ale jak pytasz ile może być wart, to raczej za niego nie płaciłeś) :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oryginał czy pirat ?

z banem czy bez ?

kradziona ? (no sory, ale jak pytasz ile może być wart, to raczej za niego nie płaciłeś) :E

 

 

 

Ta, wbiliśmy z Sebą do domu bogacza i troche łupów jest więc pytam, bo chce wiedzieć ile jestem do przodu :E

 

Wszystko oryginał bez żadnych banów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość affinity

500 polskich zlociszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, wbiliśmy z Sebą do domu bogacza i troche łupów jest więc pytam, bo chce wiedzieć ile jestem do przodu :E

 

Wszystko oryginał bez żadnych banów.

 

 

Bogacz i PS4 ? :Up_to_s:

 

 

Sprawdz na Allegro, myslisz ze jestes tak leniwy ze nie chce Ci sie kliknac kilka razy myszka, ale ktos inny pobiegnie i sprawdzi za Ciebie cene ? A moze jeszcze ma za Ciebie sprzedac ?

 

Boze co za nieporadna generacja.

 

Nawiazujac do tej nieporadnej generacji, wczoraj jadac sobie do domu samochodem, widzialem z moja luba bardzo zabawna sytuacje.

 

Tatus na rowerze i jego synek kolo tez na rowerze. Synek probowal podniesc rower na kraweznik... Normalny kraweznik, z 4-5cm wysokosci, dzieciak w wieku ok 10-12 lat...

 

Wiecie co sie stalo podczas tej arcy trudnej sytuacji ? Dzieciak sie przewrocil :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

 

Nie potrafil ocenic tego ze jak podniesie rower i nie bedzie mial odpowiednio ulozonych nog to po prostu przewroci sie z tym rowerem... :E Tatus dosc dlugo zwlekal z pomoca (zapewne ocenial czy nie lepiej niedorajdy nie zostawic tam przy tym krawezniku i nie uciec (pewnie i tak by nie trafil do domu).

 

Sytuacja wydazyla sie w UK, gdzie bachornia do wieku lat 15 jest przywozona i odwozona do domu (bodajze do 14r. zycia dziecko nie moze byc zostawione bez opieki samo w domu...) ze szkoly i nic sama poza zalogowaniem na FB nie potrafi.

 

Rozpieszczone to jak...

Tak jakos przypomniales mi ta sytuacje i tego bachora ktory nawet nie potrafi podniesc przodu roweru na 5cm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Rozpieszczone to jak...

Tak jakos przypomniales mi ta sytuacje i tego bachora ktory nawet nie potrafi podniesc przodu roweru na 5cm...

 

 

 

Dobra, szala się przeważyła idę się ciąć :mad2: :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w tym nadzwyczajnego : D?

 

Przecież nawet dziecko wie, że szlachta tylko PC Master Race :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...