Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Etir

Problem z monitorem, heelp.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem posiadaczem tego oto monitora KLIK i od dwóch dni mam następujący problem... otóż. Przy odpalaniu zasilania (listwy) nie włączając komputera monitor automatycznie się włącza i wyłącza, mówiąc dokładniej najpierw zapala się dioda pomarańczowa, potem niebieska (oznaczająca włączony mnonitor pojawia się nawet na chwilę napis Acer) i w końcu się wyłącza i tak w kółko i nie można tego wyłączyć inaczej niż wyłączenie zasilania. Pierwsze co zrobiłem przedwczoraj to wymieniłem główny kondensator Micro 120v na 100v i monitor normalnie się włączył do pulpitu ale nie można było zmienić rozdzielczości na full HD więc pomyślałem, że kondensdator jest za słaby więc dołożyłem do niego 20v i wymieniłem dwa mniejsze kondensatory (po otworzeniu monitora nie widać nic aby któryś kondensator był wybrzuszony lub cokolwiek) 42v na 100v i tak jak wspomniałem dołożyłem 20v do tego 100v kondensatora i monitor super działał cały dzien w Full HD. Grałem w gry normalnie i tak dalej i normalnie go wyłączyłem, dzisiaj odpalam komputer i jest to samo. Co robić? Wymienić inne kondensatory czy w czym tkwi problem? Dodam, ze monitor padl z dnia na dzien nie okazujac zadncyh sygnalow by cos sie dzialo. Prosze o pomoc. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...