Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Cypson

Windows 10 pobrany z Laptopa instalowany na innym komputerze

Rekomendowane odpowiedzi

Pobrałem plik Windows.iso z Media Creation Tool x64 na laptopie z systemem Windows 7. Jest to system Windows 10 home i moje pytanie jest takie , czy mogę zainstalować ten system na nowym komputerze? Cały czas próbuje znaleźć odpowiedzi na to pytanie. Z góry dzięki za odpowiedz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, źródło obrazu nie ma znaczenia, bylebyś miał tylko licencję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, źródło obrazu nie ma znaczenia, bylebyś miał tylko licencję.

Sam nie wiesz co piszesz, tylko wprowadzasz w błąd.

Na laptopie był system preinstalowany i tam musi pozostać nie wolno go przenieść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, chcesz zrobić upgrade Win7 do Win10 systemu który masz na laptopie?

Jeśli tak to oczywiście nie ma z tym problemu.

Jeśli natomiast chcesz sobie pozostawić na laptopie Win7, a Win10 zainstalować na innym komputerze (posługując się kluczem CD-KEY Win7 z laptopa) to tak nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, chcesz zrobić upgrade Win7 do Win10 systemu który masz na laptopie?

Jeśli tak to oczywiście nie ma z tym problemu.

Jeśli natomiast chcesz sobie pozostawić na laptopie Win7, a Win10 zainstalować na innym komputerze (posługując się kluczem CD-KEY Win7 z laptopa) to tak nie można zrobić.

 

Ok , dzięki wielkie na odpowiedz :) Myślałem że da się kluczu z laptopa użyć do instalacji na PC. No cóż trudno , chciałem sobie trochę kasy zaoszczędzić ;D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiesz co piszesz, tylko wprowadzasz w błąd.

Na laptopie był system preinstalowany i tam musi pozostać nie wolno go przenieść.

 

W którym miejscu wprowadziłem w błąd? Windowsa możesz zainstalować nawet z płyty kolegi, źródło nie ma znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którym miejscu wprowadziłem w błąd? Windowsa możesz zainstalować nawet z płyty kolegi, źródło nie ma znaczenia.

Nie pisz bzdur jak sam nie wiesz.

Przy legalności licencji nośnik ma marginalne znaczenie liczy się klucz produktu o dowód zakupu.

Tu na laptopie był system preinstalowany przez producenta i stanowi integralną część tego laptopa i tylko na nim może być instalowany/aktualizowany do Windows 10.

Nie ma prawa wykorzystywać tego klucza na innym laptopie/PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem w pierwszym poście, że o ile ma licencję to może bez problemu instalować. Nawet sam autor zapytał, czy może użyć obrazu Windows.iso do zainstalowania systemu na innym komputerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...