Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

xenobi

W co pograć w wolnym czasie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym w coś pograć w wolnym czasie ale nie mam pomysłu w co.Nie szukam gier RPG z tysiącem questów (nie chciałbym spędzić całej majówki przed komputerem :D ).Grałem w Bioshocki,Spec ops the line,serię Mass Effect,Batmany AS,AC,AO,life is strange ale nie zdzierżę The Walking Dead.Co więc polecacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie gry preferujesz? Jak na grę w wolnym czasie to może będziesz miał ochotę pojeździć czołgiem w World of Tanks.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preferuję gry akcji,fabularne rozbudowanych rpgów typu skyrim nie lubię.Wot nie przypadł mi do gustu tak jak Cs i inne gry multiplayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA V, Rise of Tomb Raider ewentualnie Fallout 4 jak lubisz explorować. Możesz też spróbować darmowego LOLa jak dla mnie dobry odstresowywacz. Tylko trzeba ogarnąć trochę grę i można kosić noobów. A i jeszcze mad max całkiem dobry. Quantum break też jako gra akcji/fabularna wypada świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy L.A Noire przypadnie mi do gustu (dobra wciągająca fabuła tam jest ?).

GTA 5 i Rise Of Tomb Raider na ten czas odpadają.Serię darksiders też ograłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LA.Noire jest ok i w dodatku w końcu po latach jest spolszczenie :) może też Remember me :) , ewentualnie jeśli nie grałeś mirrors edge pierwsza cześć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się grało bardzo dobrze. Tylko warunek jest taki, że trzeba mocno wczuć się w grę, bo klikanie byle czego na odwal nie ma sensu, bo wszystkie przeszukiwania czy przesłuchania stracą sens. Ja polecam, bardzo przyjemnie mi się grało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

South Park: Kijek Prawdy :D .

Do przejścia w 15-25h (w zależności od tempa), więc pod Twoje oczekiwania jak znalazł.

Alternatywnie- Valiant Hearts: The Great War.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seria gothic do 3 części,risen-y 3,Rage,mafie 2,Medieval total war i inne z tego,Manhunt 1-2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...