Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kryndor

liga legend-przeniesienie konta

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

jak coś nie wiem czy dobry dział, więc jak coś to błagam o przeniesienie.

a więć co do tematu:

zastanawiam się, czy warto przenieść swoje konto z EUNE na EUW i mam ku temu takie powody:

1- przede wszystkim nowa przygoda, kultura gry, wszystko w zasadzie. tak jakbyscie z Polski wyjechali do zalozmy ameryki.

2. wyzsze elo i lepsi gracze od master tieru + na worldach mozna z koreanczykami pograć w tym z samym l egendarnym fakerem.

3.- mozliwość gry ze streamerami. Nie ukrywam, że to kusi, bo na EUNE to ze wszystkimi streamerami już chyba grałem w tym z nerwarienem i ztych popularniejszych streamrów co grają na EUNE to nie grałem tylko z niejakim panem D. A na euw to grają inni np shaclone itp

4. możliwość pogaduszki z innymi one trick pony, bo na eune to ni kt nie gra tym champem co ja gram. a na euw juz jednego poznałem.

 

tylko właśnie tak, bo transfer kosztuje i to słono. Minimum 70 zeta,ale w sumie skoro już tyle wydaje,to co mi szkodzi dołożyć 30zł, czyli w sumie 100zł. Bym sobie przeniósł konto ( zeby punkty maestrii sie zachowały) i może jakiegoś skinka gratis dokupił. Co o tym myslicie?jakie jest wasze zdanie na ten temat? uważacie ze podejmuje słuszną decyzję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krótka piłka: przenosisz i płacisz albo nie przenosisz i nie płacisz zrobisz jak uważasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"MUSISZ WEJSC W TEN TEMAT"

:lol2: :lol2: :lol2:

 

 

 

Musisz sam zdecydowac i rozwazyc wszelkie plusy i minusy. Nikt za Ciebie nie podejmie decyzji bo po prostu guzik to kogolwiek gdzie Ty grasz, sadze ze wsrod setek tysiecy uzytkownikow PCLab nie znajdziesz 1 osoby ktora interesuj czy grasz na serwerze ruskim czy moze sobie rysujesz na kartce swoja gre i w ten sposob grasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ciezki wybor, bo jak sami z pewnoscia wiecie 100zł piechotą nie chodzi, chociaż z drugiejs trony plusów będzie sp oro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję w końcu pociupciać, bo gdy czytam twoje tematy i "problemy" z jakimi się borykasz to ogarnia mnie przerażenie...

 

"I used be a stulejarz like you, but then I took a pussy to the dick"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...