Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

HARDCORE PC

Powyginane piny AMD

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem takie cudenko na ebay, tylko chlopak zapomnial chocby troche zapakowac, pomyslal ze sama koperta wystarczy. Obstawiam ze jakies dziecko sie bawilo w sprzedaze.

 

Bawic sie prostowac i pytac o znizke czy zwrot bo male szanse na naprostowanie?

Ktos sie bawil?

procek amd 760K

 

DSC00294_zpsnkwak37y.jpg

DSC00295_zpseohyko3e.jpg

DSC00314_zpsuvrgydfp.jpg

DSC00315_zpsicmurwdf.jpg

DSC00316_zps3xjqy1rq.jpg

Scan_20160430_zpszruu0wjx.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobaw się, te kilka pinów powinno dać się wyprostować np. za pomocą szpilki/spinacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prostuj, kiedyś na s939 mi się cep do scythe ninja przykleił, jedna zapinka puściła a z drugą trzeba było manewrować, jak zobaczyłem nóżki od opterona to się prawie załamałem ale igły śrubokręty precyzyjne, lupa, puszka browaru na ochłonięcie i żyje po dzień dzisiejszy :) a miałem poprostu place położone jakieś 80 % pinów leżało, ale się dało piny na cpu nie są aż tak delikatne jakby się wydawało od razu nie odpadną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prostuj ale z umiarem ja już raz prostowałem proca AMD i działa do dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic zostalo mi poprobowac, udalo sie wam to i moze mi, w sumie tylko pare pinow

 

 

Dodam maly problem tylko ze ja tel plyty glownej przy sobie niemam a tysiace kilometrow odemnie :)

i raczej juz niebedzie zwrotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co panikowac. 1minuta i gotowe.

bierzesz noz jakis i wkladasz przez cala dlugosc procesora tam gdzie sa wygiete.

no i prostujesz az noz sie oprze na wszystkich pinach.

jak dojdziesz do rownego to poczujesz duzy opor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jedno "ale", o którym musisz pamiętać. Jeśli te piny były już w przeszłości prostowane, mogą się po prostu urwać. Osobiście przy pierwszym prostowaniu nigdy nic nie uszkodziłem i procesor działał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość leosi

weź wacik taki od uszu i obetnij z jednej strony

 

powstanie rurka plastikowa, użyj jej do naprostowania to bardzo łatwy sposób gorzej jak nóżka się urwie bo i tak się zdarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie dostalem oczoplasu :debile2: ale chyba sie udalo na tyle rowno ze powinno wejsc do socketu- to jeszcze sie okaze.

 

osobiscie uzylem sugerowanego noza ktory przy brzegowych pinnach bylo w sam raz z u uwagi ze niebyly na plasko wygiete

dzieki za podpowiedzi

 

 

I am not sure why the pins got bent on that this could have happened in the shipping process.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • To ciekawe czy wyżej by poszło jakby kombinować dalej z fclk bo u mnie wstawał i na 106, ale mnożnik już nie wchodził wyżej jak x36. Ja już się nie pobawię bo wczoraj proce podmienione i x3d rano wrzucony do one boxa.   Jakiś przyrost w fpsach jest dzieki tym prawie 200 MHz?
    • 8k za używkę gdzie dostępna na stronie nvidia nowa za 7750? 
    • Może czas panowie się nauczyć języka angielskiego, pisze do tych, którzy MUSZĄ czytać napisy.
    • Koszt pracodawcy w Polsce zawsze trzeba brać pod uwagę, bo jest sporo ofert B2B i to właśnie koszt pracodawcy jest porównywany z kwotą netto na faktura (+ ew. brak płatnego urlopu, chorobowego itp.). Najmniej przydatną informacją o zarobkach przy UoP jest kwota brutto, bo nie mówi pracownikowi jaki dostanie przelew, pracodawcy ile będzie go kosztować zatrudnienie pracownika, ani nie jest podstawą opodatkowania. Ta wartość nie ma żadnego znaczenia i nie mam pojęcia po co się ją stosuje. W Polsce studia są bezpłatne bez względu na wyniki, a wszystkie publiczne uczelnie, z politechnikami włącznie, walczą o studentów łatwością zdobycia tytułu, a nie prestiżem. Ameby matematyczne bez najmniejszego problemu zdobywają tytuł inżyniera. Ogólnie to studia w Polsce coraz mniej znaczą. Ogólnie uznaje się, że kto ich nie ma jest plebsem znacznie gorszym niż kiedyś osoba bez zdanej matury czy po zawodówce. Z drugiej strony wiele branż gdzie wykształcenie nie jest prawnie wymagane zatrudnia ludzi po zarządzaniu itp. na stanowiska techniczne, bo i tak za dużo te studia nie dają. Z jednej strony uczelnie chwalą się współpracą z firmami w regionie, a z drugiej strony ta współpraca faktycznie nie ma miejsca. Zapewne chodzi o dodacje. A student na uczelni to rzecz święta, bo uczelnia ma płacone od pogłowia, a nie efektów nauczania. Wykładowcy i adiunkci, którzy starają się trzymać poziom są terroryzowani przez dziekanaty i najczęściej szybko przepuszczają osoby z zerową wiedzą. Praca na uczelni najczęściej opłaca się wyłącznie po to, aby zdobywać granty na badania potrzebne w prywatnym biznesie. Yo.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...