Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

HARDCORE PC

Powyginane piny AMD

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem takie cudenko na ebay, tylko chlopak zapomnial chocby troche zapakowac, pomyslal ze sama koperta wystarczy. Obstawiam ze jakies dziecko sie bawilo w sprzedaze.

 

Bawic sie prostowac i pytac o znizke czy zwrot bo male szanse na naprostowanie?

Ktos sie bawil?

procek amd 760K

 

DSC00294_zpsnkwak37y.jpg

DSC00295_zpseohyko3e.jpg

DSC00314_zpsuvrgydfp.jpg

DSC00315_zpsicmurwdf.jpg

DSC00316_zps3xjqy1rq.jpg

Scan_20160430_zpszruu0wjx.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobaw się, te kilka pinów powinno dać się wyprostować np. za pomocą szpilki/spinacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prostuj, kiedyś na s939 mi się cep do scythe ninja przykleił, jedna zapinka puściła a z drugą trzeba było manewrować, jak zobaczyłem nóżki od opterona to się prawie załamałem ale igły śrubokręty precyzyjne, lupa, puszka browaru na ochłonięcie i żyje po dzień dzisiejszy :) a miałem poprostu place położone jakieś 80 % pinów leżało, ale się dało piny na cpu nie są aż tak delikatne jakby się wydawało od razu nie odpadną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prostuj ale z umiarem ja już raz prostowałem proca AMD i działa do dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic zostalo mi poprobowac, udalo sie wam to i moze mi, w sumie tylko pare pinow

 

 

Dodam maly problem tylko ze ja tel plyty glownej przy sobie niemam a tysiace kilometrow odemnie :)

i raczej juz niebedzie zwrotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co panikowac. 1minuta i gotowe.

bierzesz noz jakis i wkladasz przez cala dlugosc procesora tam gdzie sa wygiete.

no i prostujesz az noz sie oprze na wszystkich pinach.

jak dojdziesz do rownego to poczujesz duzy opor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jedno "ale", o którym musisz pamiętać. Jeśli te piny były już w przeszłości prostowane, mogą się po prostu urwać. Osobiście przy pierwszym prostowaniu nigdy nic nie uszkodziłem i procesor działał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość leosi

weź wacik taki od uszu i obetnij z jednej strony

 

powstanie rurka plastikowa, użyj jej do naprostowania to bardzo łatwy sposób gorzej jak nóżka się urwie bo i tak się zdarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie dostalem oczoplasu :debile2: ale chyba sie udalo na tyle rowno ze powinno wejsc do socketu- to jeszcze sie okaze.

 

osobiscie uzylem sugerowanego noza ktory przy brzegowych pinnach bylo w sam raz z u uwagi ze niebyly na plasko wygiete

dzieki za podpowiedzi

 

 

I am not sure why the pins got bent on that this could have happened in the shipping process.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • A tak się zastanawiam. Pokazują różne reklamy i promocje. Np. w Lidlu 1kg piersi z kurczaka 8-9zł. Udka z kurczaka z kością 5zł. Czemu to takie tanie. Powietrzem karmione?
    • Najchętniej wszystko z Komputronik. Rozdzielczość 1440p. Płyta fajnie jakby miała WiFi ale najwyżej dokupię kartę WiFi jeśli będzie można dzięki temu złożyć coś fajniejszego 
    • I nawet nie wiesz jaki model  Jeśli chodzi o test Liptona to był tam M-H, a nie HDV. ZUPEŁNIE inne płyty. Asrock b650MH oraz hdv, ale na A620 to lipa, natomiast ta B650m-HDV już jest sprawdzona przez min. hardware unboxed. Nieruszany bios, który ucina 3% wydajności takiemu 7950x pozwala utrzymać 70 stopni, zmieniając jedną opcję w biosie na stadardowy limit temperatur, rośnie to do 79 stopni. Każde kolejne 4 rdzenie to około 50-60w, więc taki 7900x, pewnie będzie miał 65-70 stopni, a 7800x3d ~60 stopni na sekcji zasilania. Ale tak, lepiej kupować płyty za 900 zł, niż douczyć się nazw płyt i spojrzeć w angielskiego youtuba + zestawienie specyfikacji sekcji.
    • Ale nawet jak nie znajdziesz kosztów, prawdziwych czy lewych, to i tak podatek od sprzedaży nieruchomości wynosi tyle samo co podatek Belki, a stopa zwrotu dużo większa, więc nic tylko flipować. Mają rozmach ...
    • W sumie to są mody i są mody. Z jednej strony jest taki np. M&B: Bannerlord, gdzie podstawowa gra jest bardzo dobra, a mody to czasami taki Eagle Rising, czyli kompletna przeróbka. Na drugim końcu spektrum mamy np. gry Paradoxu, gdzie na czoło wysuwa się Cities: Skylines 2,  gdzie gra jest goła i Paradox wprost wręcz oczekuje, że community naprawi grę modami, bo sama gra jest goła. Bethesda wpada w tę drugą kategorię.   W takim razie wychodzi na to że nie każde modowanie to frajerstwo, jak samo studio swoją grę wspiera, poprawia i rozszerza, to OK - ale w przypadku Bethesdy, która wydała bubel bo przecież moderzy naprawią, to już jak najbardziej frajerstwo.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...