Skocz do zawartości
Jack White

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

battlefield_world_premier_2016_banner.jpg

 

EA DICE zaprasza na pierwsze światowe ujawnienie swojej nowej gry.

 

Electronic Arts zaczyna rozsyłać zaproszenia na specjalne wydarzenie, podczas którego zostanie pokazana kolejna część serii Battlefield. Oficjalne ogłoszenie nastąpi 6 maja o godzinie 22:00 czasu polskiego w trakcie eventu będącego częścią specjalnej transmisji w serwisie Twitch.tv. Czas odlicza specjalny zegar, który znajdziecie na głównej stronie serii Battlefield.

 

http://www.battlefield.com/pl-pl/event

 

Wokół kolejnej gry z serii Battlefield krąży bardzo wiele plotek i domysłów, które studio EA DICE pozostawiło na razie bez komentarza. Aktualnie po internecie krążą poszlaki o osadzeniu akcji podczas I Wojny Światowej oraz takie, mówiące o roku 2143. Gdzie zabierze nas tym razem wojenna opowieść?

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Potwierdziły się wcześniejsze plotki – DICE zaoferuje nam powrót do pięknych czasów I wojny światowej. Na zwiastunie nie brakuje epickich scen, okopów, czołgów i efektownego strzelania.

Battlefield 1 – pierwszy zwiastun

http://www.youtube.com/watch?v=c7nRTF2SowQ

 

Odkryj klasyczną rozgrywkę Battlefield w widowiskowym trybie sieciowym i pełnej przygód kampanii. Bądź świadkiem narodzin wojny totalnej, tylko w Battlefield 1.

Battlefield 1 ukaże się 21 października 2016 na Xbox One, PS4 i PC.

Edytowane przez Jack White

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość leosi
Napisano (edytowane)

dla mnie ta gra skończyła się na BF4

 

pełno chiterów których nie wykrywa PB i FR

Goście się teleportują, są niewidzialni sprawiają że mają dowolne pojazdy gdzie tylko chcą a co lepsza w lutym spotkałem gościa co czołgiem strzelał z działa jak z karabinu

widziałem takie coś setki razy jak na tym filmie i raportowałem też ale nic z tym nie robią, okazało się że to samo jest w hardline i bf3 bo bazuje na tym samym silniku.

 

EA DICE nie dostanie ode mnie już ani grosza a gram w serię Battlefield już 10 lat.

 

wystarczy pooglądać trochę tego i tak się odechciewa że z chęcią wyłącza się komputer i idzie na spacer do parku https://www.youtube.com/results?sp=CAI%253D&q=cheater+bf4

Edytowane przez leosi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie ta gra skończyła się na BF4

 

pełno chiterów których nie wykrywa PB i FR

To chyba na unranked serverach, na moim serwerze nie przeżywają dłużej niż 2 minut i lądują z permabanem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe co tym razem upichcą, Widzę ,że palety barw pomarańczowo - niebieskiej dalej chyba będą się trzymać :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wszystkie ostatnie gry od EA są rozczarowujące, więc na coś bardzo dobrego lepiej się nie nastawiać.

 

Fifa, NFS, SWBF, BF, DA, a obecnie zapowiada się, że i ME2 też padnie.

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie ostatnie gry od EA są rozczarowujące, więc na coś bardzo dobrego lepiej się nie nastawiać.

 

Fifa, NFS, SWBF, BF, DA, a obecnie zapowiada się, że i ME2 też padnie.

Tyle w temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość leosi
Napisano (edytowane)

To chyba na unranked serverach, na moim serwerze nie przeżywają dłużej niż 2 minut i lądują z permabanem

 

 

a co ma unranked do PB i FR ? nic też lecą baniaki za haxy po za tym to są dedykowane serwery aby grać na nierankingowych trzeba specjalnie zaznaczyć to w ustawieniach lecz powtarzam że nie ma znaczenia czy rankingowy czy nie bo jest PB i na tych i na tych

 

wydaje ci się że lecą baniaki chyba że sam ich banujesz jak ma dobre haxy to może się spokojnie teleportować i być niewidzialnym, widać za mało grasz i za mało widziałeś

 

ED:

 

o proszę http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/servers/pc/?filtered=1&expand=1&settings=&useLocation=1&useAdvanced=-1&gameexpansions=-1&q=&serverTypes=4&gameexpansions=-1&gameexpansions=-1&gameexpansions=-1&gameexpansions=-1&gameexpansions=-1&mapRotation=-1&modeRotation=-1&password=-1&osls=-1&vvsa=-1&vffi=-1&vaba=-1&vkca=-1&v3ca=-1&v3sp=-1&vmsp=-1&vrhe=-1&vhud=-1&vmin=-1&vnta=-1&vbdm-min=1&vbdm-max=300&vprt-min=1&vprt-max=300&vshe-min=1&vshe-max=300&vtkk-min=1&vtkk-max=99&vnit-min=30&vnit-max=86400&vtkc-min=1&vtkc-max=99&vvsd-min=0&vvsd-max=500&vgmc-min=0&vgmc-max=500

 

tutaj widzimy że nie rankignowe też mają PB

Edytowane przez leosi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje ci się że lecą baniaki chyba że sam ich banujesz, widać za mało grasz i za mało widziałeś

 

Nie wydaje mi się, mój pluton wystawia je bez recepty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna gównogra od gównoproducenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna gównogra od gównoproducenta.

I tak na pewno będzie choć me calacyst nie jest zły + mocno obcięty concent jak w battlefront no ale chłopaki i tak do piątku :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie ta gra skończyła się na BF4

 

pełno chiterów których nie wykrywa PB i FR

Goście się teleportują, są niewidzialni sprawiają że mają dowolne pojazdy gdzie tylko chcą a co lepsza w lutym spotkałem gościa co czołgiem strzelał z działa jak z karabinu

widziałem takie coś setki razy jak na tym filmie i raportowałem też ale nic z tym nie robią, okazało się że to samo jest w hardline i bf3 bo bazuje na tym samym silniku.

 

EA DICE nie dostanie ode mnie już ani grosza a gram w serię Battlefield już 10 lat.

 

wystarczy pooglądać trochę tego i tak się odechciewa że z chęcią wyłącza się komputer i idzie na spacer do parku https://www.youtube.com/results?sp=CAI%253D&q=cheater+bf4

To graj na konsoli i nie płacz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mimo że przegrałem tylko 500h w 4 (w sumie tyle samo co w 3) to przez ten czas bardzo mało cheaterów spotkałem, więcej spotkałem do tej porty w division a tam mam dopiero 200h :D

6 dni i zobaczymy co tam upichcą, jak coś futurystycznego to odpuszczę, jak coś z czasów WW2 to będe bardziej zainteresowany niż gdyby kolejny modern warfare zaprezentowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To graj na konsoli i nie płacz?

 

Konsolowi "wyjadacze" też narzekają ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pady typu "rapid" istnieją już od dawna i jak do tej pory to blokowane są tylko zamienniki oryginalnych, natomiast "wspomagane" śmigają i są coraz lepiej wspierane. Ot walka z nieuczciwymi :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

Konsolowi "wyjadacze" też narzekają ...

Szkoda że pan kromka, nie powiedział że akcja z pendrajwami i haxami dotyczy starych konsol. Narobił gnoju a nawet nie sprostował..

Jak ktoś uważa że się mylę, niech udowodni jakimś filmem, jak ktoś wgrywa do zamkniętego systemu własne pliki. :E

Edytowane przez PHYSXftw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie mówię o modyfikacjach kontrolera i myszkach do konsol. Bo to w końcu przeróbka hardware. Mówię o whaczach, aimbotach itd. czyli zwyczajnych haxach. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te są obecne na przerobionych starych konsolach, na PS4/X1 modyfikuje się pady ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To graj na konsoli i nie płacz?

Dokładnie. Tu cziterów jest znacznie mniej. :)

 

Jak będzie podobny do BF4 to podziękuję. Teamwork ssie w tej części, tak samo jak "community", ciągle tylko narzekania, bez sensowne "nery" i "buffy" prawie wszystkiego, bo jacyś niedzielni gracze nie ogarniają. CTE to jeden z gorszych wymysłow DICE. Od premiery wciąż te same bugi. Jak będzie tak jak z BF4, to na premierę nie ma co się szykować. Ta gra po pół roku dopiero była w miarę grywalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Tu cziterów jest znacznie mniej. :)

 

ciągle tylko narzekania, bez sensowne "nery" i "buffy" prawie wszystkiego,

Jak w każdej nowej grze, BF, COD, CS, LoL, wszędzie gracze zrzędzą, kiedyś tego nie było, kiedyś każdy uczył się grać tym co było, teraz 80% czasu to marudzenie na forach, 20% to grnaie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te są obecne na przerobionych starych konsolach, na PS4/X1 modyfikuje się pady ;)

Ale przyznasz, że zmodyfikowany pad jest jednak dość daleko na skali cziterstwa od teleportacji i innych temu podobnych wynalazków?

Gówniany gracz ze zmodyfikowanym padem dalej będzie dość słaby. Gówniany gracz z czitami będzie mordował wszystko co się rusza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CTE to jeden z gorszych wymysłow DICE

Chyba najlepszy, dzięki temu dodano akurat masę przydatnych rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie przygoda skończyła się na bf3. BF4 spróbowałem tylko w becie parę godzin i otrzymując próbny dostęp na bodajże 48h z czego przegrałem 1h. BF5 musiałby być naprawdę znakomity bym się skusił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

U mnie przygoda skończyła się na bf3. BF4 spróbowałem tylko w becie parę godzin i otrzymując próbny dostęp na bodajże 48h z czego przegrałem 1h. BF5 musiałby być naprawdę znakomity bym się skusił.

Panie, Overwatch :E Dla mnie BF5 musiałby zniszczyć system i powalić ideę FPSów na głowę inaczej nawet na sekundę od Overwatcha się nie odrywam

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie, Overwatch :E Dla mnie BF5 musiałby zniszczyć system i powalić ideę FPSów na głowę inaczej nawet na sekundę od Overwatcha się nie odrywam

 

No Panie, u mnie to samo. Overwatch mnie zniszczył :E. Nie wiem dlaczego, ale w tej grze mam podobną radość z grania jak niegdyś w q3a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...