Skocz do zawartości
Jack White

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, DyndaS napisał:

Jeśli ktoś gra, to czy też macie problemy z packett loss i skaczącym pingiem. Raz na jakiś czas potrafi się pojawić spory packett loss oraz skaczacy ping wysoko. Nie wiem czy to kwestia samej gry, serwerów ogólnie czy mojego neta, czy czego jeszcze.

Robiąc jakieś testy na necie nie widzę utraty pakietów i w sumie podczas utraty pakietów w grze też tego nie widzę w tych testach.

U mnie zaczął sie pojawiac niedawno podobny problem, ale z BF 2042. Gram sobie normalnie ping 30, a tu nagle jeb i ping 300-600ms. Jesli w tym samym czasie sprawdze ping do innej strony przez cmd to jest 25ms. Troche wyglada tak jakby problem z pingiem byl po stronie serwera BF

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, moskil napisał:

U mnie zaczął sie pojawiac niedawno podobny problem, ale z BF 2042. Gram sobie normalnie ping 30, a tu nagle jeb i ping 300-600ms. Jesli w tym samym czasie sprawdze ping do innej strony przez cmd to jest 25ms. Troche wyglada tak jakby problem z pingiem byl po stronie serwera BF

 

Tylko też kwestia taka, że mamy oficjalne serwery "DICE" oraz inne, ale pytanie czy te inne to prywatne, czy też na serwerach od DICE.

Dodam też, że obserwowałem pingi innych podczas gdy były te akcje ze skokami do 300 i wyglądało na to, że to tylko lub głównie mnie dotyczy. Tak to w każdym razie wyglądało

https://imgur.com/a/0LY54XO - tutaj więcej zrzutów

 

9wbzB3S.jpg

 

cnM1oUu.jpg

 

WNGHipK.jpg

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...