Skocz do zawartości
Jack White

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że to jednak nie będzie WW1 bo obawiam się sytuacji podobnej do Far Cry Primal - mało różnorodnego wyposażenia itd.

Chyba, że właśnie pójdą w jakąś fikcję... Steampunk czy coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam nadzieję, że to jednak nie będzie WW1 bo obawiam się sytuacji podobnej do Far Cry Primal - mało różnorodnego wyposażenia itd.

Chyba, że właśnie pójdą w jakąś fikcję... Steampunk czy coś.

A co ma seria BF do Far Cry? :E

Ja liczę na to, że w końcu dostanę porządne multi w czasach ww1/2.

Edytowane przez DjXbeat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to jednak nie będzie WW1 bo obawiam się sytuacji podobnej do Far Cry Primal - mało różnorodnego wyposażenia itd.

Chyba, że właśnie pójdą w jakąś fikcję... Steampunk czy coś.

No tak, potrzebujemy kolejnej futurystycznej gry, bo ostatnie 10 shooterów nie ma laserowych broni, tarcz energetycznych i egzoszkieletów, wincyj ku*** wincyj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To jest niesamowite co się dzieje tam w komentarzach, większość modli się wręcz o to żeby to była 2WW. W sumie ja też, to już najwyższa pora na te klimaty, może odbije się to w pewnym stopniu na sprzedaży kol of doody i się opamiętają z tym kosmosem.

 

Wszystko wskazuje na to że to będzie to tzn. 1WW/2WW, ale może to zwykły mega troll. :E

Trzeba wytrzymać do jutra argh .

Edytowane przez PHYSXftw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku 1WW można się jednak trochę martwić o uzbrojenie. 2WW pod tym względem dużo ciekawsza jednak. No ale i tak kupię, co to tam nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta ostatnia grafika to raczej nie, widnieje tam nasza flaga, a strony konfliktu w BF zawsze są standardowe. Szybciej już zrobią grę w klimatach średniowiecza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna plota:

kilka dni demu polski grafik ogłosił że pracuje nad projektem gry (nawiązaniem do czasów 1920+)

pokrywałoby się z innym przeciekiem mówiącym o ww1 z jakimś twistem

Ale przecież to jest stare jak świat, jest cała strona poświęcona grafikom, w których dorabiają "roboty" do polskich krajobrazów, nie ma to nic wspólnego z Battlefieldem, a gościu zwyczajnie kłamie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma seria BF do Far Cry? :E

Ja liczę na to, że w końcu dostanę porządne multi w czasach ww1/2.

Oryginalne umiejscowienie akcji ale rozgrywka dość uboga.

 

No tak, potrzebujemy kolejnej futurystycznej gry, bo ostatnie 10 shooterów nie ma laserowych broni, tarcz energetycznych i egzoszkieletów, wincyj ku*** wincyj!

Potrzebujemy żebyś jak zwykle wyskoczył całkowicie z dupy. :E

Przeczytaj jeszcze raz p o w o l i co wcześniej napisałem.

Grałeś w Verdun?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Też liczę na WW2, choć WW1 może być ciekawym pomysłem, a już na pewno lepszym niż jakieś futurystyczne gówno. Boję się nawet pomyśleć jak genialnie może wyglądać arena działań wojennych napędzana najnowszym Frostbite. Chciałbym żeby zrobili wreszcie naprawdę sensowną kampanię dla pojedynczego gracza która nie będzie tylko na siłę doklejona do trybu multi.

 

@PhysX coś w tym może być bo właśnie kołnierzyk też wydał mi się jakiś taki normalny jak od zwyczajnej wojskowej koszuli. Na pewno nie zwiastuje jakiegoś egzoszkieletu :D.

Edytowane przez Zyga101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale przecież to jest stare jak świat, jest cała strona poświęcona grafikom, w których dorabiają "roboty" do polskich krajobrazów, nie ma to nic wspólnego z Battlefieldem, a gościu zwyczajnie kłamie

Jak kłamie :hmm: Przecież on robił w wielu studiach deweloperskich. Nawet te jego prace były wystawiane niedaleko gdzie mieszkam...

Oczywiście że nigdzie nie jest napisane że ma to związek z battlefieldem, plota z luźnym powiązaniem faktów.

ta ostatnia grafika to raczej nie, widnieje tam nasza flaga, a strony konfliktu w BF zawsze są standardowe. Szybciej już zrobią grę w klimatach średniowiecza.

Grafiki koncepcyjne, a że autor jest Polakiem to sobie wybrał konflikt polsko-sowiecki. Jak pisałem wyżej, to jest w sumie próba powiązania tego co wycieka

 

sam autor potwierdził że nie chodzi o nowego bfa :(

Edytowane przez STALKERqwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I teraz mega troll ze strony EA gdzie teaser to praprapradziadek opowiadający jak zobaczył pierwszy niemiecki czoł w czasie II WŚ. Opowiadający tę historię komuś, kto właśnie wyrusza do boju w roku 2143 :D

 

A tak serio, liczę na WW2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kłamie :hmm: Przecież on robił w wielu studiach deweloperskich.

Był ziomek co "pracował" i twierdził, że DLC do single playera do GTA5 wyjdzie, nigdzie tego DLC nie widzę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On nigdzie nie napisał że pracuje dla ea, tylko nad niezapowiedzianą jeszcze grą. Nie widzę tu żadnego kłamstwa.

Zresztą plota już nieaktualna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plota nieaktualna to i dobrze, żadnej alternatywnej WW1 z mechami. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak będzie WWII to biorę w ciemno. wynalazki w przyszłości raczej ominę szerokim łukiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie wiecie że w BFH były rifle z WW1? oczywiście doszły w dodatku

 

To się składa w całość :D

Edytowane przez PHYSXftw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie moja wizja była by taka. Acti wraz z IW (czy kto tam w tym roku wydaje tego ...CoDa) wydaje jakąś kosmiczną odyseje, zainteresowanie tytułem w końcu spada i to na własną prośbę, podczas gdy EA wpasowuję się w idealny moment i prezentuje grę w realiach WW II czym odbiera palmę pierwszeństwa w rywalizacji również sprzedażowej. Na bank rok później mamy CoDa 2 remaster , at least. Zbyt piękne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba jestem jedyny zeby bylo troche futurystyczne jednak;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie wiecie że w BFH były rifle z WW1? oczywiście doszły w dodatku

 

To się składa w całość :D

W Bad Company 2 też było M1 :heu:

 

Nie rozumiem, jaracie się każdą plotą i pseudo-przeciekiem jaki znajdziecie, o weryfikowaniu źródeł już nawet nie będę mówić, a to jest gra od EA od tego EA co wydało Battlefronta w 5 pokrojonych częściach, które wydaje szajs o nzwie Mirror's Edge Cataclyst. Czym tu sie jarać, co za różnica czy WW1, WW2 czy 2143, EA to EA i oni nigdy się nie zmienią, nieważne jak łądnie się uśmiechają - ciągle wbijają nóż w plecy.

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko za czasów BC2 to było wg. mnie trochę inaczej, jest za dużo poszlak. Gdyby nie ten teaser, można by było to olać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Bad Company 2 też było M1 :heu:

 

Nie rozumiem, jaracie się każdą plotą i pseudo-przeciekiem jaki znajdziecie, o weryfikowaniu źródeł już nawet nie będę mówić, a to jest gra od EA od tego EA co wydało Battlefronta w 5 pokrojonych częściach, które wydaje szajs o nzwie Mirror's Edge Cataclyst. Czym tu sie jarać, co za różnica czy WW1, WW2 czy 2143, EA to EA i oni nigdy się nie zmienią, nieważne jak łądnie się uśmiechają - ciągle wbijają nóż w plecy.

 

 

A mimo tego tracisz swój czas na pisanie w temacie o grze od firmy która Ci ten nóż w plecy cały czas wbija (nie wiem, ktoś Was zmusza do grania w BF'a / pisania o nim?). Nie interesujesz się tym tutułem/masz na niego wywalone/żyjesz w przeświadczeniu, że Jaszczuroludzie rządzą światem? No świetnie, Twoja brocha, ale nie bądź jak studenci prawa czy wegetarianie i nie rozgłaszaj tego w miejscach, gdzie nikogo to nie interesuje.

 

Temat jest o BF5. Jeśli Cię ta gra nie interesuje, to po co tracisz czas na pisanie o niej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A mimo tego tracisz swój czas na pisanie w temacie o grze od firmy która Ci ten nóż w plecy cały czas wbija (nie wiem, ktoś Was zmusza do grania w BF'a / pisania o nim?). Nie interesujesz się tym tutułem/masz na niego wywalone/żyjesz w przeświadczeniu, że Jaszczuroludzie rządzą światem? No świetnie, Twoja brocha, ale nie bądź jak studenci prawa czy wegetarianie i nie rozgłaszaj tego w miejscach, gdzie nikogo to nie interesuje.

 

Temat jest o BF5. Jeśli Cię ta gra nie interesuje, to po co tracisz czas na pisanie o niej?

Pisanie jest za darmo, ich gry to teraz 200zł + 200zł SP czyli pozostałe 4/5 gry :) Później znowu jak przy kazdym ostatnim battlefieldzie będzie ten sam płacz, ale ja tylko przydję z uśmiechem na ustach i powiem "a nie mówiłem?"

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...