Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ctr360

Podczas grania pc się wyłącza

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mój komputer podczas grania w cs:go sam się wyłącza jak by tracił zasilanie.

 

Specyfikacje

procesor: Intel Core i3-4170, 3.70GHz, 3MB, LGA1150, 22nm, 54W, VGA, BOX

płyta główna: Gigabyte GA-H81M-S2H, H81, LGA1150, VGA, GLAN, SATA3, USB3, DDR3

Karta graficzna: Gigabyte Geforce GTX950 2048MB DDR5/128b WF2 OC GV-N950WF2OC-2GD

pamięć ram: Crucial Balistix 8GB (2x4gb) DDR3 1600MHz CL9 Unbuffered NON-ECC 1.5V

zasilacz: Corsair VS Series 450W 80PLUS 120mm FAN

 

Temperatury:

https://scr.hu/WVp5LX

https://scr.hu/ywV6Ar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te temperatury, które podałeś to podczas grania? Czy podkręcałeś procesor?

 

W takim razie zbadałbym napięcia jakie podaje zasilacz podczas gry. Miernikiem-nie programowo. Chyba, ze masz jakis zapasowy to możesz podmienić. Zobaczysz wówczas czy to zlikwiduje problem. Nie ma sensu kupować nowego zasilacza w ciemno.

 

Można przetestować RAM-y na okoliczność błędów.

 

Może zmiana sterowników karty graficznej pomoże, ale tu musiałby się już ktoś bardziej kompetentny wypowiedzieć.

 

Więcej pomysłów nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to są temperatury podczas grania i nie podkręcałem procesora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość leosi

dobrze było by sprawdzić napięcia zasilacza jakimś miernikiem podczas obciążenia

ramy jak miały by błędy to miał by zawiechy i niebieskie ekrany a tu się wyłacza

 

sprawdzałeś czy obraca się wentylator zasilacza?

zasilacz nowy czy używany był? jak używka bez gwarancji to otwórz i wyczyść go z kurzu

czy podczas grania żaden z kabli wychodzących z zasilacza i podłaczonych nie jest ciepły > goracy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za pomoc na każdy forum na którym opisałem ten problem wszyscy skupiali się na chłodzeniu procesora dopiero ty zwróciłes moja uwagę na wiatrak zasilacza idioci którzy składali ten komputer nie zauważyli ze wcisneli kawałek styropianu który blokował prace wiatraka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość leosi

Hehe pierwsze co na myśl przyszło mi z wentylatorem bo jak wyłącza się nagle to jedno z zabezpieczeń zasilacza daje o sobie znać :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...