Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Indiana J.

GF GTX 970

Rekomendowane odpowiedzi

Witojcie,

jestem w trakcie finalizacji zakupu nowego deskopta, wybrałem już model grafy, zastanawiam się jedynie, którą wziąć, potencjalny kandydat to:

GIGABYTE GeForce GTX 970 4GB GAMING http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=5209#ov

Polecacie czy odradzacie a może coś innego, będę wdzięczny za rady.

Reszta konfiguracji to:

Intel Core i5-6600

Gigabyte GA-H170-D3H

Scythe Shuriken Rev. B

HyperX FURY Black 8GB [2x4GB 2133MHz DDR4 CL14 DIMM]

Corsair Carbide Series 200R CC-9011023-WW

Corsair CX Series 600W CP-9020060-EU

HyperX Savage 240GB

WD Blue 1TB (2szt.)

Creative Sound Blaster Z

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ci się nie pali tu kup kompa bez grafiki. Bo zapowiada się, że już w czerwcu zobaczymy w sklepach gtx 1070. A jak się upierasz to kup używkę z gwarancją gtx 970 bo już za 1000-1100pln można wyrwać. Ludzie zaczynają wyprzedawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A orientujesz się może jaka będzie cena, bo ja już osiągnąłem absolutne maksimum dla kosztów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A orientujesz się może jaka będzie cena, bo ja już osiągnąłem absolutne maksimum dla kosztów?

Jak do tej pory nikt nic nie wie, wszyscy teoretyzują. Na twoim miejscu bym poczekał, bo może dostaniesz pełniejszą grafikę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem na szybkości to może być problem z dostępnością, podobno szykowana jest obniżka produkcji, co dla mnie oznacza tylko jedno, prawo popytu i podaży wyświdruje ich cenę, będzie parcie na wyprzedanie starych modeli oraz spekulanci rozpoczną swoją grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A orientujesz się może jaka będzie cena, bo ja już osiągnąłem absolutne maksimum dla kosztów?

 

Cena może być ~1500 a może i być 2000pln. Więcej raczej nie. Ale jak mówię jak wyrwiesz używkę gtx 970 za ~1100pln z gwarancją. To nie stracisz na tym za dużo. Nówki za 1500 moim zdaniem nie opłaca się kupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zestaw to do zmiany płyta, zasilacz i chłodzenie.

 

Mógłbyś rozwinąć dlaczego i na co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta przepłacona, już lepiej nie brać dźwiękówki tylko Asrocka Z170 Extreme4 i 6600k, chłodzenie jest do małych obudów i trochę zaburza przepływ powietrza - zmień na Fortisa jeśli brałbyś 6600k lub na Fere dla zablokowanego.

Zasilacz jakoś wyjątkowo dobry nie jest, proponuję Mój link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie identyczny komp z wyjatkiem karty ,który poleca kolega wyżej i cenie sobię za wydajność do ceny ;) Wszystko śmiga bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta przepłacona, już lepiej nie brać dźwiękówki tylko Asrocka Z170 Extreme4 i 6600k, chłodzenie jest do małych obudów i trochę zaburza przepływ powietrza - zmień na Fortisa jeśli brałbyś 6600k lub na Fere dla zablokowanego.

Zasilacz jakoś wyjątkowo dobry nie jest, proponuję Mój link.

 

Mam obecnie identyczny komp z wyjatkiem karty ,który poleca kolega wyżej i cenie sobię za wydajność do ceny ;) Wszystko śmiga bez problemów.

 

 

Dzięki za odpowiedź, troszkę nie ufam Asrockowi i Silentium, aczkolwiek skoro polecacie to się na poważnie nad tym zastanowię. Corsairowi ufam, bo ich zasilacz od 6 lat śmiga u mnie bez zarzutów i jest mega cichy, napięcia trzyma takie same od nowości. Z kolei płyty główne przerabiałem tylko z Asusa i GB, moim zdaniem największa trwałość oraz wydajność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, troszkę nie ufam Asrockowi i Silentium, aczkolwiek skoro polecacie to się na poważnie nad tym zastanowię. Corsairowi ufam, bo ich zasilacz od 6 lat śmiga u mnie bez zarzutów i jest mega cichy, napięcia trzyma takie same od nowości. Z kolei płyty główne przerabiałem tylko z Asusa i GB, moim zdaniem największa trwałość oraz wydajność.

Zasilacze SPC to dziś bardzo bardzo dobra propozycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...