Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pyton

sprzedaż na allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Sprzedałem monitor na allegro okazało się że jest uszkodzony i nie zdążyłem wycofać oferty. Pech chciał że kupujący wylicytował go i domaga się wysłania monitora.

Monitor jest warty około 250 zł wylicytowany został za 300

 

Kupujący to firma sprzedający czyli ja osoba prywatna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nagle się uszkodził. nie chce ci się go pewnie wysłać, bo jest tak naprawdę wart 800zł, a poszedł za 300zł, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość leosi

1.

oddaj hajs opcją w allegro przez payu w zakładce karta płatności jeśli zapłacił

 

2.

czekaj na negatywny komentarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nagle się uszkodził. nie chce ci się go pewnie wysłać, bo jest tak naprawdę wart 800zł, a poszedł za 300zł, tak?

 

Taki monitor wystawiony, także nie jest wart 800 zł

Monitor

Gość narazie nie wpłacił na szczęście. Czy może domagać się wysłania monitora, pomimo że napisałem mu że jest uszkodzony.

Ewentualnie na co mogę się powoływać, negatywa się nie boje, nawet jak wystawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli powiedzialeś mu że jest uszkodzony a on dalej go chce to mu go wyślij :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może domagać się wysłania monitora, pomimo że napisałem mu że jest uszkodzony.

Ewentualnie na co mogę się powoływać, negatywa się nie boje, nawet jak wystawi.

 

Przed wysłaniem napisz mu, że nie będzie miał roszczeń na podstawie rękojmi, gdyż w chwili wydania wiedział, że monitor jest uszkodzony. Jeśli mimo to będzie się upierał, to mu go wyślij.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyślij mu w takim razie ten monitor wcześniej pisząc że nie działa, ale określ się że sprzedajesz jako osoba prywatna więc zwrot przyjmiesz ale nie zwracasz kosztów przesyłki w żadną stronę.

 

a tak ogólnie to co się stało z monitorem, bo jeśli cokolwiek związanego z zasilaniem to w większości przypadków wystarczyło za kilka złotych wymienić kondensatory i monitor wracał do życia. Chyba wszystkie monitory Samsunga które miałem kupione w okresie 2005-2010r a było ich 5 albo 6 miały problem właśnie z sekcją zasilania, po naprawie działają do dziś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagle okazało się?...chyba sumienie sprzedającego lub konsekwencje wystawienia przedmiotu niezgodnego z opisem.Nie rozumiem tylko kupującego,skoro mu napisałeś że monitor uległ uszkodzeniu to powinien przyjąć kasę i ewentualnie wystawić odpowiedni komentarz.Jeśli się upiera przy wysyłce to może rzeczywiście chce ci narobić koło pióra z czystej złośliwości.Odeślij mu kasę i tyle a z komentarzem sobie poradzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...