Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Panniikt

Instalacja windowsa 7 i sterowników - Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Posiadam laptopa toshiba satellite c855 (PSKC8E) na którym dzisiaj przeprowadziłem formatowanie i instalację windowsa (win7 HP) i mam teraz problem z instalowaniem sterowników. Mianowicie nie za bardzo wiem które sterowniki powinienem zainstalować. Na stronie toshiba.pl jest bardzo dużo tych sterowników i jak zacząłem instalować po kolei to po którymś sterowniku windows się nie włączał, więc musiałem zrobić wszystko od nowa (format + instalacja). Drugie pytanie to czy w tym laptopie powinienem instalować sterowniki do karty graficznej? W menadżerze urządzeń w zakładce karty graficzne mam takie coś jak "Standardowa karta graficzna VGA" czy są jakieś sterowniki do tej karty??

Bardzo potrzebuję waszej pomocy ponieważ laptop pilnie potrzebny a sam sobie nie za bardzo z tym radzę.

 

z góry dzięki za pomoc

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sporo tych sterów do zainstalowania.

Pierwszy zawsze instalujemy chipset.

potem;

czytnik kart

dxwiek

lan

wlan

touchpad

value adde package

IRST,IMEI

 

Do grafiki masz dwa sterowniki najpierw zainstaluj Intela po restarcie AMD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź.

 

Możesz mi jeszcze powiedzieć do czego służą te sterowniki value adde package, IRST i IMEI i jak je znajdę bo nigdzie tego nie widzę.

A odnośnie tych sterowników do karty graficznej to próbowałem zainstalować jedne i drugie i niestety tylko pliki sie wypakowywały na początku instalacji i pozniej nic się działo, wiesz może jaka jest tego przyczyna??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Value Added package odpowiada za wyświetlanie paska głośności czy jasności ekranu.

IMEI i IRST bez problemu można odszukać sam znalazłem od razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm to IMEI znalazłem ale nie za bardzo wiem które to jest IRST

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...