Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SKEMP

Microsoft Designer Mouse - Windows 7

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Kupiłem do pracy myszkę Microsoft Designer Mouse. Na początku miałem komputer w Windowsem 10, więc wszystko śmigało. Teraz dostałem laptopa Windowsem 7 i nie mogę myszki podłączyć. Kupiłem nawet nowy moduł Bluetooth 4.0, ale nic nie daje. Po prostu wyszukiwarka nie widzi tegoż gryzonia, tak jakby w ogóle nie istniał. Próbowałem pobierać BlueSoleil, ale tak samo. Czy jest jakiś sposób na podłączenie tej myszki do laptopa z Win 7?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The slim, contoured Microsoft Designer Bluetooth Mouse is comfortable, accurate, and wirelessly pairs with your Bluetooth-enabled PC or tablet.

 

Works with Windows 10, 8.1, 8, RT 8.1, and RT 8. Does not work with Windows 7

 

Mój link

 

Może da się jakoś obejść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie będzie działać po BT. Tak samo MX Master i MX Anywhere 2 działają po BT tylko z win 10, MX Master do starszych systemów ma jeszcze zwykły odbiornik.

A tak swoją drogą - kto kupuje takie myszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie edytował się post. Podłączyłem tą myszkę korzystając z oprogramowania do modułu BT (nie tego Windowsowego, nie BlueSoleil). Można zamknąć.

 

Ps. Jestem chyba jedyny na świecie. Ludzie pisali nawet na angielskich forach, że nie da się podłączyć. Co do zakupu tejże myszki, to jest to leżak magazynowy, kupiony za grosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie edytował się post. Podłączyłem tą myszkę korzystając z oprogramowania do modułu BT (nie tego Windowsowego, nie BlueSoleil). Można zamknąć.

 

Ps. Jestem chyba jedyny na świecie. Ludzie pisali nawet na angielskich forach, że nie da się podłączyć. Co do zakupu tejże myszki, to jest to leżak magazynowy, kupiony za grosze.

 

Też jestem posiadaczem nieszczęsnej myszy i chciałbym ją połączyć z Win7. Z jakiego oprogramowania BT korzystałeś? Rozumiem, że pochodziło ono od producenta modułu. Zdradź proszę co to za moduł/producent. Czy mysz zachowuje się w pełni poprawnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz podac nazwe tego softu?

 

Nie edytował się post. Podłączyłem tą myszkę korzystając z oprogramowania do modułu BT (nie tego Windowsowego, nie BlueSoleil). Można zamknąć.

 

Ps. Jestem chyba jedyny na świecie. Ludzie pisali nawet na angielskich forach, że nie da się podłączyć. Co do zakupu tejże myszki, to jest to leżak magazynowy, kupiony za grosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

Mnie się w win7 udało na tym sterowniku:

19.0.1601.584

Działa bez zarzutu, pomijając że wykonanie lipne ;-)

post-601944-15417099609209_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdźcie w necie BT_19.70.0_32_Win7.exe lub BT_19.70.0_64_Win7.exe, na obu działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...