Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

BjorGeN

Montaż karty graficznej w obudowie.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy w zestawie z kartą dołączone zostaną śrubki do przykręcenia karty do obudowy?

Moja obudowa to Zalman Z3 Plus i "Śledz" jest bez śrubek, do wyłamania.

 

//Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mi się nie zdarzyło, by z kartą graficzną były dołączone śrubki do montażu w obudowie. Różne obudowy mają różne systemy przytwierdzania.

Śrubki, jeśli nie zostały dołączone z obudową, będziesz sobie do nowej karty graficznej musiał skombinować sam, ale to raczej nie jakiś wielki problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkręcasz śledzia i tą śrubką przykręcasz kartę do obudowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkręcasz śledzia i tą śrubką przykręcasz kartę do obudowy.

 

Napisał wyraźnie, że ma wyłamywane.

Więc wyłamuje a przykręca śrubkami dołączonym do obudowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że jedyne co dostałem w zestawie z obudową od sklepu w którym komputer został złożony to sanki na dysk. Nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czas zdobycia odpowiedniej śrubki może po prostu wsadź tam jakiś bolec (huehue), kołeczek, coś co by po prostu nie pozwoliło karcie zbytnio opadać. Ewentualnie jak masz jakieś małe śrubki z nakrętkami to też można to jakoś skręcić prowizorycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mamy problem i to poważny...najlepiej uruchomić cały internet i zaciągnąć go do pracy nad przykręceniem karty do obudowy...polecam udać się do jakiegokolwiek sklepu,serwisu i pewnie dostanie się taką śrubkę...pomijając fakt że zawsze zostaje coś po skręcaniu kompa.Ale po co? słowem też ją można przykręcić...po o jest forum. :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie masz kolegów?,nie masz dostępu do jakiegokolwiek sklepu z komputerami gdzie składają?...z tego co widzę to śrubki do obudowy...w jednym przypadku będą pasować,w innym nie-zależy od obudowy.Masz przecież kompa złożonego to jaki problem jedną śrubę z obudowy (boczny panel z tyłu jest takimi przykręcony :smokin: ) wykręcić i sprawdzić czy pasuje...naprawdę włącz myślenie to nie boli.Straciłeś cały dzień na jedną śrubkę...szkoda pisać :Crash:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zestawie z z3plus ma listwę z "hakami" podtrzymującymi karty graficzne.

A taką śrubkę jak nie chce mu się łazić, może od SSD przekręcić, powinna trzymać.

A jak kompa w sklepie składają to nie ma co się dziwić że brakuje dodatków.

 

ps. teraz pomyślałem. Można bez śrubki. Włóż kartę i połóż kompa na boku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie...dużo zależy w jakim sklepie.Miałem o tej śrubce z dysku wspomnieć jak ta z obudowy mu nie spasuje...ale stworzymy mu nowy problem...Na Boga...skąd on teraz weźmie brakującą śrubkę do dysku lub obudowy (jak spasuje):hallucine:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dystanse do montażu mobo, wkręcane w tackę budy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...