Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Elqie

Samsung NP370RE-S05PL

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

potrzebuje nieco pomocy - robilem przywracanie systemu w win8 i faktycznie - system jest CZYSTY. usunelo wszystkie sterowniki.

na stronie samsunga udalo mi sie namierzyc jedynie same manuale do tego modelu i jakis sterownik do bluetooth.

czy ktos posiada ten model lapka i moglby podeslac stery na maila albo polecic gdzie mozna je znalezc? jedyne co mi sie udalo to jakies stronki, ktore pod przykrywka paczki driverow pozwalaja nam pobrac jakis programik, ktory rzekomo ma potem sam pobrac niezbedne stery, ale jestem bardzo nieufny w stosunku do tego typu rozwiazan.

 

docelowo chce rowniez zrobic update do win10 - czy stery pod win 8 beda tam dzialaly? czy win10 sam wszystko ogarnie?

i czy core i3 + 4gb ram + r8750m 1gb ddr3 podola win 10? czy zostac przy win 8/8.1?

 

P.S. jak cos prosze o PM, maila podam na PMce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że oprogramowanie umożliwiające choćby działanie guzików FN, i jeszcze inne jakieś najpotrzebniejsze rzeczy, i część sterowników która teraz w menadżerze nie jest wykrywana, będzie działać od Windows 7 dla tej samej architektury (x86, x64) a do tej wersji juz chyba sterowniki będą po staremu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, dzieki za pomoc. na lapku smiga juz win10, moge potwierdzic ze sie wszystko samo poistalowalo i obecnie nie widze najmniejszych problemow w dzialaniu lapka. pokusze sie o stwierdzenie wrecz, ze smiga lepiej niz win 8.

 

sam wyglad systemu mi sie podoba i mysle ze sie skusze na upgrade z win 7 do 10 na moim lapku z sygnaturki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...