Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

oldpcet

NiemieckI przenośny skaner bez komputera sd usb

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy na tym forum mogę podawać linki do allegro, ale zobaczcie ten skaner i powiedzcie co o nim sądzicie? Czy warto go kupić?

http://allegro.pl/niemiecki-przenosny-skaner-bez-komputera-sd-usb-i5359445687.html

 

Potrzebuje kupić skaner do komputera, ale wiadomo nie chce wydawać dużych kwot na drukarke ze skanerem, ponieważ drukarkę już mam. Dlatego szukam w cenie do 100zł

Rzadko co skanuje, ale jak już jest taka potrzeba to nie mam gdzie czegokolwiek zeskanować.

Widze ze ten jest mały, ale czy dobrze skanuje?:D ma ktoś z was taki lub podobny?

 

ale lipa bo chyba A4 nie zeskanuje ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre oświetlenie, przeciętny aparat, program graficzny i masz zeskanowane. Więcej zachodu ale zdecydowanie taniej (zakładam że masz jako taki aparat w telefonie) niż kupowanie skanera, żeby od czasu do czasu go użyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tak jak wyzej napisales mam aparat jako taki "5 Mpix" a to troche mało. Co do zdjęć by uszło, ale głównie jak coś potrzebuje zeskanować to jest to tekst a tam już kiepsko wychodzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do sporadycznego skanowania szukaj używanego zwykłego skanera. Zwracaj uwagę na to, by miał sterowniki do Twojego systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...