Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

iksempish

Komputer + monitor + mysz i klawiatrura do 3800zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuję złożyć komputer głównie do gier. Chciałbym zmieścić się w budżecie 3800zł na komputer, monitor, mysz i klawiaturę. Komputer będzie głównie pod Wiedźmina 3, GTA 5, CS:GO, Raimbow Six, Warface. Myślałem o czymś takim:

 

http://www.morele.net/inventory/info/bk5l0t/

 

Komputer raczej nie będzie kręcony. Co o tym sądzicie? Jakieś inne propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ew. zmienić Seagate na Western Digital Caviar Blue 1TB (WD10EZEX).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście poszedłbym w kierunku GTX 970 skoro chcesz grać w dosyć wymagające gry, a 970 zapewni Ci ok 40% wyższą wydajność. Proponuję również większy monitor na matrycy VA. Póki co myślę, że lepiej zrezygnować z SSD. Ewentualnie można wziąć SSD 250gb, a później dokupić HDD.

 

http://www.morele.net/inventory/info/9Ramxu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie się zgadzam z przedmówcą.

 

Szkoda wydać tyle pieniędzy, a wydajnościowo tego specjalnie aż tak bardzo nie było by widać.

 

Bez SSD przeżyjesz. To szybka maszyna.

A wydajności w grach nie odzyskasz tak łatwo, jak za dołożeniem SSD.

 

Ew. opcja 2 - sam SSD jak starczy Ci miejsca.

Ale w erze gdzie taki Quantum Break zajmuje 50GB, to z systemem i programami już połowy dysku nie ma.

Więcej nerwów ze szczypaniem się z miejscem, niż komfortu z szybkości i wydajności.

Ew. włączyć kompresję we właściwościach dysku na Windows 10. Na partycji systemowej ok. 60, uzysk jakieś 7 GB, nie wiem jak na reszcie danych, ale gry słabo się kompresują, bo mają swoje archiwa. QB posiada jeden plik ważący 50 GB, a ostatnia łatka wazy 27 GB. Co za czasy... szybkiego internetu xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...