Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zezol

LC-Power LC6450 V2.2

Rekomendowane odpowiedzi

Do starego kompa I5 2400 + gtx 660 MSI (na jedna wtyczke 6pin) starczy?

 

Tylko ,że vs 170zł a zasilacz który podałem wyżej mam możliwość kupienia na dwu letniej gwarancji za 46zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do starego kompa I5 2400 + gtx 660 MSI (na jedna wtyczke 6pin) starczy?

 

Tylko ,że vs 170zł a zasilacz który podałem wyżej mam możliwość kupienia na dwu letniej gwarancji za 46zł :)

 

Na pewno styknie i tragedii nie ma, LC Power to też nie jest firma krzak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do starego kompa I5 2400 + gtx 660 MSI (na jedna wtyczke 6pin) starczy?

 

Tylko ,że vs 170zł a zasilacz który podałem wyżej mam możliwość kupienia na dwu letniej gwarancji za 46zł :)

to sporo zmienia - w tej cenie jak najbardziej ok, mocy wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zezol

 

haczyk polega na tym, że nie wiadomo w jakim jest stanie ten zasilacz (kondensatory) - ogólnie to jednostka niskiej jakości, ale nie typu "bomba"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra :) dzięki bardzo Panowie za pomoc. Kupiony, zobaczymy co przyjdzie ale niby jak coś to mam 24 miesiące gwarancji i użytkownik w portalu tez ma dobre opinie, więcy myśle ,że nie będzie problemów. Ważne dla mnie jest to aby komp był w miare bezpieczny i abym się nie stresował ,że mi zasilacz pójdzie i pociagnie ze sobą reszte podzespołów a na tym qoltecu gdy widze go na każdej czarnej liście to mi się włos jeży. A chciałbym lekko podnieść zegary w karcie graficznej to tymbardziej. :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

liczysz dobrze, kwestia interpretacji...zasilacze typu kultek tabliczki znamionowe mają pisane "na pałe" - w większości przypadków całość ma 300-350w i 200-250w na 12v (zależnie od tego, co wsadzą do środka)...co do lc, to łącznie powinien mieć 340w na 12v, które są podzielone - 12v2 jest dla procka, a 12v1 dla całej reszty, wartości w amperach to max. obciążenie dla poszczególnej linii (tego nie należy sumować) - inną sprawą jest to, że dosyć często podział na nalepce jest, a w rzeczywistości go nie ma (brak fizycznej implementacji ocp w zasilaczu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko jasne. Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...