Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Xrumer99

Zmiana wysokości paska adresu www

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zmienić na firefoxie rozmiar pola adresu www? Np. chcę go sobie ustawić żeby był duży na 1/5 monitora.

Proszę o sprawdzone rozwiązania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całość Ciebie interesuje. Wpisz sobie nazwę pliku do gugla, dorzuć ograniczenie na wyniki tylko po polsku i powinieneś dostać co potrzebujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całość Ciebie interesuje. Wpisz sobie nazwę pliku do gugla, dorzuć ograniczenie na wyniki tylko po polsku i powinieneś dostać co potrzebujesz.

 

Nie, nie interesuje mnie całość, tylko powiększenie pola paska adresu. I nie, nie dostałem czego potrzebuję. Więc napiszę jeszcze raz - poproszę o dokładne info jak to zrobić, a nie jakieś linki po angielsku, albo czy żebym szukał w googlach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co dostałeś to narzędzie do konfiguracji wyglądu FireFoxa (łącznie ze zmianą wysokości tego paska). Rozumiem, że oczekujesz od kogoś żeby Ci napisał jak krowie na miedzy cały skrypt łacznie z instrukcją jak go podpiąć, bo Tobie się nie chce tego przeczytać i zrozumieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@misiakufal wiem co dostałem. Przeszukałem to dokładnie i jakoś nie potrafię znaleźć pośród bardzo wielu opcji tej co mnie interesuje, może dlatego że jestem laikiem jeśli chodzi o programowanie, skrypty itp. Czy to takie trudne napisać mi łopatologicznie jak to zrobić, lub wskazać dokładnie gdzie to jest napisane? Najlepiej podać linka i powiedzieć "tam masz wszystko napisane, poszukaj sobie", co? ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja to rozumiem. Tyle że ja też nigdy nie edytowałem wyglądu firefoxa i potrzebowałbym czasu na rozczajenie tego i potestowanie. Jeśli znajdziesz kogoś kto sie w tym bawił, to pewnie dla niego to 5 minut. Tak wiec albo poczekasz tutaj aż ktoś taki się znajdzie, albo sam zaczniesz rozczajać co i jak. Pytanie - co będzie szybsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...