Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Wojtek242

Polskie znaki w Calligra Gemini

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z użyciem polskich znaków w pakiecie Calligra Gemini(wersja dla systemów 64 bitowych). W systemie chyba wszystko ustawione jest tak jak powinno, czyli:

Język: Polski(programisty), ponadto wszystkie inne łącznie z angielskim usunąłem dla pewności

Język dla programów nieobsługujących Unicode: Polski(Polska)

Lokalizacja: Polska

Format: Polski(Polska)

Kombinację klawiszy CTRL+SHIFT też sprawdzałem, nic to nie daje. Nie ma sensu podawać pełnej specyfikacji komputera, więc jej nie podam, pracuję na systemie Windows 7(Home Premium, 64 bitowy). Zauważyłem też, że gdy wciskam ALT, aby wprowadzić polski znak podkreślane są wtedy pierwsze litery nazw przycisków w programie, takich jak "File", "Edit" itd. Jest to pokazane na screen'ach. Nie wiem, czy powinienem podać jeszcze jakąś informację, jeśli pominąłem coś istotnego, bardzo za to przepraszam. Liczę na pomoc w rozwiązaniu mojego problemu.

post-558754-14622908276_thumb.png

post-558754-146229083388_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calligra to dosyć niszowy pakiet biurowy, większość ludzi jeżeli już korzysta z alternatyw to jest to OpenOffice/LibreOffice. Zapewne najszybciej odpowiedź odnośnie tego pakietu biurowego uzyskasz na oficjalnym forum KDE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...