Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pietrrokov

Cały PC, dla wymagających . Tanio.

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam mój komputer o podzespołach:

 

Procesor: Intel Core i5 4690K

 

Chłodzenie: Silentium PC GRANDIS XE1236 v2

 

Płyta główna MSI Z97-G43

 

Pamięć: DDR3 2x4GB 2400MHz CL 11 Team Group Vulcan

Karta graficzna: EVGA GeForce GTX 780 SuperClocked ACX 3GB DDR5 Gigabyte Geforce GTX950 OC Edition

 

Dysk: Seagate 1TB 7200rpm

 

Nagrywarka: DVD RW LG GH24NSC0

 

Obudowa: Zalman R1 black USB 3.0

 

Zasilacz XFX Core TS 550W

 

Monitor EIZO FORIS FG2421, więcej na temat monitora tutaj:

 

http://www.mva.pl/viewtopic.php?f=26&t=1269

 

Zdjęcie na potrzeby forum wrzucone poniżej, proszę sobie rozwinąć:

 

 

201605031_sapxhxn.jpg

 

nowe zdjecie:

 

201607131_appnxwn.jpg

 

 

 

 

Na wszystkie podzespoły mam oryginalne pudełka, w pudełkach jest to co dał producent.

Karta graficzna kupiona w lipcu 2013r więc ma gwarancje do lipca tego roku - warto zwrócić uwagę, że jest to jedna z najlepszych konstrukcji GTX780, karta pod obciążeniem jest jedną z najciszej pracujących kart biorąc pod uwagę nawet obecny segment GTX9x0 - warto poczytać testy.

 

PC kupiony w lipcu zeszłego roku, na niektóre rzeczy gwarancja producenta 2 lata od daty zakupu, na niektóre 3 lata lub więcej, na wszystko mam dowody zakupu.

Monitor kupiony w styczniu 2015r więc zostały jeszcze prawie cztery lata gwarancji.

 

Wszystko jest w pełni sprawne, można przetestować na miejscu, dbałem o komputer, więc regularnie był czyszczony z kurzu, obudowa nosi niewielkie ślady używania, zasilacz wrócił niedawno z gwarancji, bo tyrkotał, teraz działa praktycznie bezgłośnie, wszystko jest w 100% sprawne.

 

Preferuje zdecydowanie odbiór osobisty, sprawdzić można na miejscu, mam podpięty swój ssd (którego nie sprzedaje), a na nim zainstalowane jest kilka gier, dysk hdd jest pusty.

 

Nie sprzedaje na części interesuje mnie możliwość zamiany za laptopa gamingowego, mogę dopłacić do 2000zł, jednak warunkiem jest matryca 17", karta graficzna GTX780/970 lub mocniejsza, procesor mobilny i7 i bardzo dobry stan.

 

Komputer tylko sprzedaje ze względu na potrzebę posiadania sprzętu mobilnego, nigdy komputera nie podkręcałem, przy tych podzespołach nie było takiej potrzeby, bo i tak wszystko chodzi na maksymalnych detalach.

 

Jeśli ktoś wybierze wysyłkę to mam czas na wysłanie komputera tylko w poniedziałki, w pozostałe dni nie mam takiej możliwości - wysyłka tylko po zapłacie z góry, mogę wystawić na allegro.

 

Odbiór osobisty możliwy trzy dni w tygodniu, sobota, niedziela i poniedziałek o dowolnych godzinach.

 

Jeszcze raz podkreślam - nie sprzedaje na części, nie mam czasu rozbierać komputera i wysyłać paczkami, mogę sprzedać ewentualnie monitor i komputer osobno.

 

Cena to za PC z monitorem to 3000zł, bez monitora 2550zł.

EDIT: MONITOR EZIO SPRZEDANY UŻYTKOWNIKOWI berek99, na sprzedaż jest zestaw z monitorem Samsung!

 

Edit 2 Karta sprzedana.

 

Edit 3 Karta na której aktualnie pracuje to GTX950 od Gigabyte, mam ją od końca zeszłego roku. Naturalnie na gwarancji. Podczas grania jej nie słychać. Nowa cena.

 

Edit 4 Monitor w zestawie to Samsung SD590 24 cale z matrycą PLS, jasność, kontrast i kolory zdecydowanie lepsze niż w starym EIZO. Monitor ma z pół roku, również na gwarancji.

 

Edit 5 nowe zdjęcie powyżej (to drugie), tym razem bez kartki, bo powędrowało na olx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś jednak się zdecydował go rozebrać i sprzedać na części to interesuje mnie 780(mam taką samą do pary)

 

 

---Edit---

 

Karta kupiona, jestem zadowolony z transakcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...